Posts by Eck

Senin birine trajikomik demen trajikomik

Öncelikle adını bile duymadığım, bulunduğu oyun platformunda bir vasfını da göremediğim insancık olarak benim postuma şahsımı muhatap alarak lakayıt bir şekilde yanıt vermen sadece güldürdü. Abilerin var burada onlar en azından nasıl konuşacaklarını biliyorlar bırak onlar konuşsun.

Seviyeyi düşürmeyelim lütfen.

Arkadaş sadece ahiyi örnek vermemiş ZLF'den de bahsetmiş. Ancak Ahi ile bir farkımız var. Biz en azından kendi bölgemize yerleşip tek başımıza oynuyoruz, başka bölgelerle ittifak yapmıyoruz. Ahinin sayıca diğer birliklere üstün olduğu halde başka birliklerle birleştiğini defalarca gördük.
    150 kişi oynamaya gelince, son tr3te başlarda -yeni açılan ve bölgemize düşen / bize katılmak isteyen yeni hesaplar dahil- sayımızın 100ü geçtiği doğrudur. Bir noktadan sonra aradığımız rekabetin olmayacağını anlayınca(önceki 3 serverımızın hiçbirinde bu kadar az oyuncu olmamıştı) yeni oyuncu alımını durdurduk. Ancak rakip birliklere göre sayımız hiçbir zaman fazla olmadı, hep aynı düzeyde seyretti. Serverin geri kalanı organize olup güçlü krallık kuramıyorsa bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Oyuncu kalitesindeki ve sayısındaki düşüşe bakılırsa da artık ekip olarak başlayanlara karşı yeni oluşumların başarılı olması çok zor.

Bunun için bu yıl TR yerine COM3te oynamaya karar verdik, umarım bu sefer aradığımız rekabeti buluruz.

"Oyuncu kalitesindeki ve sayısındaki düşüşe bakılırsa da artık ekip olarak başlayanlara karşı yeni oluşumların başarılı olması çok zor." Cümlene sonuna kadar katılıyorum ve açıklaman için teşekkür ediyorum.

There was a bug about rally point so they changed it as 4 movements on one page. Before that change game was crashing when you open your rally point with +100 movements. You cant make a search and you have to through every page :(

Bir öğrenci olarak söylüyorum çalışanlar ve öğrenciler için güzel bir çalışma bu ama insanlar kendi köylerini ve pasif köyleri gece boyunca yağmalaması lazım vahalara saldırı çıkılabiliyor biraz daha geliştirilebilse senede 1 defa oynanabilir.İnsanların seçimize kalmış bir şey sonuçta.

Şahsen gece aktif olmayan köyleri yağmalama olsa sadece benim için gece barışından daha güzel bir durum olamaz

Gece barışını getirirken oyuncuları farklı stratejiler üretmeye yönelteceğini söylediniz ama bu farklı stratejiler bot ya da program kullanarak sabah 8:00:01 e asker sokmaktan öteye gidemedi. Tamamen kaldırılması gerektiğini düşünüyorum yine de gece aktif olamayan oyuncular için farklı kolaylıklar geliştirilmesi gerekiyor.

Birincil önceliğiniz neden daha fazla altın kullanımı ? Legendste 3 altın olan NPC neden 5 altın oldu? Hızlı bitirme Legendste tüm binaları ve araştırmaları etkilerken neden her bitirme için 2 altın harcıyoruz ? Oyunu iyileştirmekten kastınız daha fazla profit elde etmek mi ?

20 gündür forumlarda yazılıyor askeri üsse tıklayınca açılmıyor diye. Başlarda 30 sn sürüyordu açılması şimdi ise tamamen açılmıyor. 20 gündür bir hata düzeltilemiyor mu ? Sıralı atamıyoruz, gönderdiğimiz saldırı destek vs geri çekemiyoruz. Gelen saldırılar fake mi diye bakamıyoruz bile. Bu kadar zor mu ya sayfalı üssü geri getirmek....

if there will be possible to add some other search buttons (such as attacks with rams or hero or sort by number of specific troops in the attack) that would solve the issue for most of the players i believe. Also do not recall such issues in classic version, so maybe there is an extra content that slows it down?

Search it with Ctrl+F it is working well