Posts by Eck

Sayın Odin aslında ortada büyük bir fedakarlik yok aksine epey avantaj var. Oyuncu gladyatör miğferi almadan üretim alanlarını seviye 0 tutarak 15 tarlalı köyü 24 ila 30 saat arasında alıyor ve bu aşamada yuksek vahalı köyleri alabilmek oldukça önemli.

Oyuncu ilk köyünü yıkarak hem tarlalıyı çok daha stratejik bir yere taşıyabiliyor hem de üretimleri seviye 0 tutmus olması nedeniyle 3 tane üretim alanını seviye 5 yaparak 35k dan fazla seviye 7 yaparak 35+40 k dan fazla hammadde elde ediyor.

%25 vahası olan bir tarlalıyı %150 ye taşıyabilmek travianı travian olmaktan tamamen çıkaracak bir özellik. Kesinlikle kapatılması gerekiyor bu özelligin haritada 15 tarlali köylerin konumlandırmasını yaparken ki düşüncelerinizle de uyuşmadığını görmek için oyun içerisinde haritaya bakmamız yeterli

Bu durumun çözümü hali hazırda mevcut zaten sayın Odin :) Ayarlar kısmından altın harcarken soru sorma seçeneği var onu aktifleştirirsen bu sorun ortadan kalkacaktır

It ıs very restrictive rule. I think it should be changed. When we are playing as raider Teuton this rule is becoming a big porblem. I do not want to split my raid between the villages.

Oyuncunun tecrübesine ve tarlalıların vahasına göre değişir bu durum. 9 ile 15 tarlalı bazı durumlarda hiç farklı olmuyor. 9 Tarlalı %150 vaha gören bir köy seviye 18 üretim ile saatlik 54000 tahıl üretirken 15 tarlalı %50 vaha gören bir köy saatlik 60000 tahıl üretir (%25 katkı ile ) seviyeler azaldıkça bu fark da azalacaktır ve 9 tarlayı seviye 18 yapması çok daha ucuz olur.Eğer %50 den fazla vaha gören bir 15 tarlalı köy kurabilirseniz kesinlikle merkeziniz o köy olmalı. Oyunun ilk günlerin de %150 vaha gören 15 tarlalı alabilirseniz seviye 18 de saatlik 90000 üretiminiz olur. Merkez köyü seçerken hangi köyün sizlere daha çok üretim getireceğini iyi hesaplamalısınız. Ne kadar çok tahıl o kadar çok asker :)

Absolutely I agree. Tk team is not working on the right things only useless things. The only purpose is to make more gold use. İt can be my last round too thanks tk team

Dostum boş muhabbet çevirmeye mi geldin ? Benim hesabı silmemde senin ya da her hangi birinin bir sebep oluşturmuşluğu mu var da burada boş boş "var tabi" cinsinden yazıyorsun. Ben hesabımı sildim çünkü öyle gerekti. 3-4.günde silinmeye alınmış hesap köyü ilk atan benim serverda 1. olan benim boş muhabbet yapan sensin