Posts by ChayLacK

Bu kuralların deneyimlendiği bir sunucu var mı bilmiyorum ama ben deneyimlemeden bir şeyler söyleme taraftarı değilim. Çünkü insanların önyargı ile yaklaştığı bir çok şeye zaman içerisinde uyum gösterip sevdiklerine bile şahidim.

Yeni oyuncuların oyunu anlayamadan bırakmasına yol açma meselesi ve inaktif köy meselesine gelince;

1. Yeni oyuncuları kaybetmemek açısından hesap yaşı ve tecrübesine göre gelen saldırılar düzenlenebilir (Saldırı sıklığı ve kuvveti açısından).
    2. Merkez olarak seçilmiş 15 tarlalı köy inaktif olduğunda köyün inaktiflik süresi boyunca ele geçirme saldırısı düzenlemek serbest olabilir. En kestirme yol bu gibi görünüyor.

Ayrıca açık arttırmada bi silah için en yüksek teklifi verdim, en yüksek teklifi vermeme ve benim verdiğim teklifte açık arttırma sonlanmasına rağmen elime geçen herhangi bir silah yok gümüşüm de eksilmedi. En yüksek teklifi verdiğim ve bu teklifte açık arttırma bittiği halde silah gelmeyecekse ne gereği var ki açık arttırma yapmanın. Kapatın gitsin açık arttırmasız oynayalım. Bu ne saçmalıktır böyle.