Posts by Shadøw MøøN#TR

  Orome test oyun dünyasında altın mağazını deneyimleme imkanı buldum. Birkaç sorum olacaktı bu konu hakkında.

  1- Ödeme yöntemlerine baktığımda Boku ve kredi kartı gözüküyordu fakat Boku yani mobil ödeme sistemi çalışmıyordu. Ödeme yöntemlerinde boku kaldırılacak mı yoksa aynı devam mı edecek ?

  2- Altın paketleri açısından çok kısır gördüm paketleri. 9TL ve 45.50 TL paketiniz var sadece bunlara ekstra olarak paket getirilecek mi? Ekstra olarak mobil ödeme seçeneği olacaksa mobile özel bi paket olacak mı ?

  merhabalar


  Dünya Harikaları yaklaşık 15-20k kadar natar askeri tarafından savunulur. Bu natar askerleri kesildikten sonra wowun reislenerek ele geçirilmesi gerekir. saldırırken son seviye natar boynuzunu kullanmanız kaybınızı azaltacaktır.


  Dünya Harikalarında köşk/saray olmadığı için reisleme işleminden önce köşk/saray yıkmak için mancınık gönderilmemelidir. Köşk/saray yıkmak için mancınık gönderildiği takdirde mancınıklar Dünya Harikasındaki "hazır" diğer yapılara zarar verir. Bir Dünya Harikası köyü şu özelliklere sahip olarak ortaya çıkar: Tüm hammadde kaynakları 10. seviye (15 tahıllı), seviye 20 merkez bina, seviye 20 ambar, seviye 20 depo, seviye 20 natar suru. Bu yapıları oyuncular mancınıkla/surla yıkmadığı takdirde reislenen bir natar köyünde bunlara sahip olursunuz.

  Bir oyuncu hangi köyü reislerse reislesin sur her daim reislenen köyde yıkılmış olarak gelir

  AHAHA svde oynamış biri buna anca güler zaten. Saldıranda savunanda 1. olmamızı mı bekliyordun. 220 kişisiniz 140 kişiyiz. 1.5 katımızdan fazlaydınız oyunun yarısından daha fazla sürede. Ama yeter mi yetmez Avengers ile Numenoru da çağırayım da 400 kişi olayım o zaman belki kazanırım dediniz. O da yetmedi. Ne yapacaktık? 400 vs 140 oynamaya mı çalışacaktık? Hamlemizi yaptık ve kazandık. Buna sen değil bütün tanıdıkların toplanıp çamur atsa gene lekeleyemezsiniz. Biz de kişi sayımızı artırınca batmış sanırsam size :) Al bu da hediyem olsun sana

  Şu forumdaki konu dışında sayınızla alakalı hiçbir cümlem olmadı fakat sizin oyunun son 2 haftasıda dahil hergün ''GNYBATI 250 kişi vb'' cümlelerinizle size ne kadar battığımız belli bence :) Sendeki bu 4 işlemi napacağız ya çakma mühendis :)

  ne dedin ney? hangi 70k hazine... oha? birde wowdamı vermişler?..hemde hiç birşey istemeden?? hem 70k hazine hemde wow vermiş hanedan abov...ney fazlasıdamı var?...gargamel 20k hazine mi vermiş? abov avov...dahasıda mı var? avangers destek mi atmış? vaş vaş vaş....


  AĞLAMAYA DEVAMKE....

  Tane tane cevaplayalım sorularını :)

  1- 70k hazine demişsin hanedan bize katıldığında 24k hazineyle birlikte geldi abartmak istersen 240k hazine sayalım bunu için rahatlar.

  2- Oradaki wowu vermişler demişsin adamlar bize katıldı, haliyle oradaki wow içinde savaşıcaktık ve alacaktık o wowu. Hatırlarsın ilkercim o wowa attığınız defleri :)

  3- Gargamel bize 20k hazine vermiş. Allah allah hazine ve hazine köyleriyle ilgilenen ben neden haberim yok acaba ? Ha senin kesin bilgin varsa buyur paylaş ss'i millette görsün.

  4- Avengers destek atmış dediniz doğrudur. Peki 1000Atlı wowundaki IYI defansı havadan mı geldı aslan parçası :D


  Tüm bunları geçtim sürekli GNYBATI şöyle adamları aldı şöyle hazine çekti diyorsunuzda, AT YURDU sv başında çeyizi olan 8k hazinesiyle kime geçti :D Önceki ismi 1000gpas olan kardeşlerimiz çeyizi olan 20k hazinesiyle kime geçti??


  AĞLAMAYA DEWAMKE yazmışsın yani senin yazını okuduğumda bilemedim kim ağlıyo ...


  Tablolara bakıyorum SALDIRAN 1. GNYBATI SAVUNAN 1. GNYBATI ZP 1. GNYBATI


  Buda 3xin kısa özeti 3 wow 0ladık , 1 wowdan seviye aldınız sadece ama oyunu kazandınız kaderin cilvesi ne diyelim..


  Hakettiğiniz bi serveri bitirdik :S:S:S

  Karışmayayım diyorum da olay bu mudur. Hata düzeltilmedi. Hala serverlar tıkanıyor ama ARAGORN diye bir adam hakkını aldığı için mi kapandı o zaman olay. ARAGORN hakkını aldı ve oyuna geri döndü ama hata düzeltilmedi? Durum bundan ibaret. Demek ki sizin amacınız oyuncuların hakkını aramak değil kendi hakkınızı aramakmış. Burada da sanki milletin hakkını savunuyormuş gibi konuşmayın. Küfür konusunda da İŞBİRLİKÇİNİZ GNY BATI etti o küfürleri gözünüzü yumdunuz kulaklarınızı tıkadınız. Ama sonuç ne :) Küfürle olmuyormuş. Emek veren kazanıyormuş iyi günler...

  Çokta dahil olmayayım dedim konuya fakat bol keseden sallamazsan sevineceğim. Boş yere forumda milleti manipule etmeye çalışma.

  O gece sizden de söven oldu bizden de.. Küfürle olmadığının farkında herkes ama emek bilemedim valla ;) Yani korkudan son saatlerde hediye edilen wowla oyun kazanmak, ne kadar emek verilerek oyunu kazandığınızı gösteriyor :S:S