Posts by Sultan Süleyman

Arkadaşlar herkese merhabalar,

Samimi bir şekilde belirtmeliyim ki Odin 'in böyle bir cevap vermiş olması ve yaşanılan mağduriyet karşısında ki çözüm teklifi beni oldukça şaşırttı.

Hammurabi bile M.Ö. 21 yy'da o zamanın gelişmişliği ve eğitimiyle çok basit bir adalet sistemi uyguluyordu "Göze göz - Dişe diş" fakat yıl olmuş 2020 bu kadar eğitim ve tecrübesi olan bir kişinin sunmuş olduğu bu çözüm, sadece ve sadece mağduru kandırmaya çalışmaktan başka bir şey değildir.

Yaşanılan bu sorundan dolayı mağdur krallığa ait tüm oyuncularının emeği ve köyün sahibi olan oyuncunun harcamış olduğu onca zaman ve altın umursanmamış demektir. Sunulan çözüm önerisi oldukça komik ve resmen Türkiye'de ki adalet sisteminin resmi niteliğinde olmuştur.

Avrupa merkezli bir oyun olan Travian yöneticilerinin Avrupa'daki adalet sistemlerini aynı şekilde uygulayacaklarını ve mağdura tatmin edici bir çözüm önerisi sunacaklarını ümit ediyorum.

Konuyu bireysel olarak bende son aşamaya kadar takip ediyor olacağım.

Herkese sevgilerim ve saygılarımla,

Sultan Süleyman

Merhaba arkadaşlar, herkese iyi oyunlar,

İsmimi bu listede görmek onure etti. Layık gören ve oy veren herkese çok teşekkür ederim.

Oyun boyunca üslubuma, oynayış tarzıma çok dikkat etmeye çalıştım. Savunmada da elimden geldiğince birliğime destek olmaya çalıştım.

Herhangi bir 3. parti yazılım desteği olmadan ve %60 verimlilikle ancak bu kadar başarabildim. Destek olan tüm arkadaşlara tekrar çok çok teşekkür ederim.

Hepinizin emeklerine sağlık, başka serverlarda görüşmek dileğiyle,

Hoşçakalın.

Saygılarımla,

Sultan Süleyman