Posts by Bajty

  Ahoj Bajty, pokusím se samozřejmě a já mám velikou trpělivost, takže ikdyž to bude chvilku trvat, budu se snažit tu nějaké věci změnit. Samozřejmě budu ráda za vaši pomoc. Jak se říká naděje umírá poslední a Gargantuo já jsem bohužel optimista ^^ tak to se mnou budeš mít náročný. ^^ Vy hráváte jen speedy nebo i šneky?

  Naša grupa len speedy. Určite hraje stále veľa ľudí aj klasiky ale to je podľa mňa zabijak hry. Zároveň nedokáže prilákať nových hráčov a hlavne ich aj udržať, čo je celkovo veľký problém pre TK.

  Ahojte, nové herní světy najdete tady. Bohužel teď se speedu nedočkáme, ale zapsala jsem si vaše názory a pokusím se to předat vedení. Samozřejmě nemůžu zaručit, že se tak stane, ale zkusím svoje přesvědčovací schopnosti :evil: Já osobně bych dala taky přednost speedu, šneci jsou na mě prostě moc pomalý, ale chápu, že se taky musí vyjít vstříc hráčům, co je preferují. Kolik z vás hrává světy s nočním příměřím? Je to něco, co vyloženě preferujete a proč?

  Myslím, že ti budú všetci vďační, ak sa vedeniu pokúsiš vysvetliť, aby sa czx3 servery neprekrývali - teda nový czx3 nezačne v čase, keď ešte neskončil iný czx3. Jeden speed, pauza, potom zapnúť další. Zvýši to účasť, zvýši to snáď aj kvalitu serverov a hlavne bude viac zábavy. Ak im tam hore teda ide o, to aby sa ľudia pri hre zabávali. :)

  zdravím priatelia,  Tkey mám k tebe prosbu, pred dvomi rokmi sme avizovali, že by bol záujem o zrýchlené herné kolo s nočným kľudom, myšlienku podporilo vcelku dosť hráčov, nedávno som si všimol že na ITA bol otvorený obdobný server a dokonca 7.2. bude otvorený rovnaký typ v nemeckom prostredí. Naposledy asi štyri mesiace vzad, kedy sme s Nostrou zavítali na ITA speed a s prekvapením sme zistili, že počet spoluhráčov s nami nepresiahol ani 200 ľudí, chcem sa opýtať, či teraz keď je zimné obdobie a máme čas, záujem a chuť hrať či by bolo možné otvoriť český zrýchlený server s nočným kľudom, mám pocit že veľa ľudí na to čaká a niečo obdobné by im všetkým prišlo teraz vhod, keď to viete zaviesť vo vyľudnenom talianskom prostredí, prečo by to nemoho byť prístupné vernej CZ/SK komunite, ďakujem Dejv :D

  1. Dejvíku, bolo tam presne 574 hráčov, 200 ostalo po pár operáciach :)

  2. "keď to viete zaviesť" toto píš na discorde adminom na oficiálnom travian serveri, alebo na support. Na fóre sa ujme jedine tak súťaž o 20 zlatiek na požiadanie :)

  3. Nočák nebude o nič zábavnejší ako klasický speed, kým hráči, ktorí sa na serveroch zúčastňujú budú leniví premýšľať pri hraní, čiže skôr tým by sa trebalo zaoberať ako iným typom serveru.

  Tkey Ahoj,


  spomínal som to minulý rok, spomeniem to znova. Najskôr sa 2-3 mesiace nezapne žiaden CZx3 server a potom zapnete 2 naraz, čím sa zbytočne znižuje úroveň oboch spustených serverov. Viem, že ty konkrétne za to nie si zodpovedný, ale skús to naznačiť vedeniu, že pre všetkých by bolo lepšie ak by sa naplno odohral jeden CZx3 server s čo najviac hráčmi a keď skončí, môže sa o pár dní spustiť hned další. Verím, že to pochopia tam hore a zamyslia sa nad tým, ak teda nie je ciel rozbiť a časom zrušiť CZx3 servery tým, že sa bude takto umelo znižovať aktivita na serveroch. :)

  Account: Bajty Dual: Drong

  Account type: King (Small kingdom with 32 players)

  Server: ITx3 58 days length


  Highest number of spearfighters alive: 607 403

  Spearfighters at the end: 559 831

  Defence points at the end: 945 289

  Troops lost in defence: 461 702


  COSA NOSTRA T.K.  HĽADÁME FAJN ĽUDÍ NA ITx3  Miesto práce: ITx3 Druh pracovného pomeru: na dobu určitú(možnosť predĺženia spolupráce)


  Termín nástupu: 11.10. 2022 Plat: Ak bude súťaž, Tkey vám dá 20 zlatiek + stravné lístky  INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE


  NÁPLŇ PRÁCE  Tvojou úlohou bude vynaložiť 120% úsilie pre potreby kráľovstva, či už v oblasti defenzívy alebo ofenzívy a zároveň sa pri tom pokúsiť zabaviť a nezbankrotovať (môžete ale za to nenesieme zodpovednosť),


  Tvorba konkurencie schopnej armády ofenzívneho/defenzívneho zamerania,


  Schopnosť pracovať vo vysokom tempe a v rýchlo sa meniacom prostredí,


  Zdieľanie reportov, analýz, sledovanie zmien na serveri a ich vyhodnocovanie,


  Zodpovedný a spoľahlivý prístup k zadaným úlohám,


  Denná pracovná doba na úrovni 25 hodín.  ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY  Práca v mladom a dynamickom kolektíve (Skúsenejší nemáte sa čoho báť😊 )


  Budovanie profesionálnych ale aj neformálnych vzťahov


  Možnosť doškolenia naprieč všetkými oblasťami potrebnými na podanie špičkového výkonu


  Po úspešnom absolvovaní servera možnosť predĺženia spolupráce  OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI  Schopnosť pracovať v tíme a byť dobre naladený! Všetko ostatné sa dá naučiť, ale ľudskú stránku vám nikto nevštiepi.  INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ


  Stručná charakteristika spoločnosti  Československá spoločnosť riadená bláznami, miestami až nezdravým zapálením pre túto hru, ktorú všetci zapíname a zapíname aj keď na ňu veľmi často máme ťažké srdce.


  Založenie spoločenstva sa datuje na rok 2020 a príčinou jeho vzniku bolo vytvoriť komunitu, ktorá sa dokáže aj v menšom množstve pobiť o víťazstvá na serveroch (Veteráni z wishu) hlavne typu x3. Naše úspechy zverejňovať nebudeme, neprišli sme tu flexiť, ale nájsť ľudí, ktorí by si chceli zahrať v dobrom kolektíve a v prípade spokojnosti z oboch strán v ňom možno aj zotrvať.  Počet zamestnancov: 20 – 30  Kontaktné osoby:  CEO: Bajty, fiKO, Nick.x.r.


  Manažment rezortu pre mladistvých: Fantasma Morte


  Manažment rezortu pre alkoholikov: @Milan


  Manažment rezortu pre trh v Severnej Amerike: @Drong  V prípade záujmu o spoluprácu:


  Discord: Bajty#1834  P.S.

  Príspevok je určený pre hráčov, ktorí si chcú úprimne a schuti zahrať, ak ponuka nezaujala, verím, že aspoň trošku pobavila. :D

  Tkey ide hlavne o obmedzenia pre kráľovstvá, nie poškodiť "osamelých vlkov". Dalo by sa s tým pohrať aj tak že by sa to na nich nevzťahovalo :) pointa je, aby mozog zapojili hlavne ľudia v kráľovstvách :)

  Už som niekde videl komentár, že obmedzený počet ľudí v kráľovstve nefungoval lebo vznikalo veľa menších kráľovstiev, ktoré spolupracovali ale čo ak by sa využil naplno potenciál tej "diplomacie" ktorú môžu medzi sebou kráľovstvá uzatvárať? DoN úplne zrušiť, to je úplná zbytočnosť a čo sa týka spojka tak nech je oficiálne a viazané pravidlami. Napríklad, že spojko môže kráľovstvo uzavrieť maximálne s jedným kráľovstvom, no ak by ho dané kráľovstvá zrušili tak už nemôžu uzavrieť spojko s iným kráľovstvom, takže by si každý poriadne rozmyslel s kým chce spolupracovať a ak vôbec. Samozrejme toto celé by malo zmysel len vtedy ak by sa urobilo ďalšie pravidlo a síce, že kráľovstvá môžu posielať podpory len kráľovstvu s ktorým majú spojko, takže buď vám pomôže váš oficiálny spojenec alebo si musíte poradiť sami, žiadne prekvapenia z tretej strany.

  No a ak k tomuto celému prirátame ešte obmedzený počet členov v kráľovstve tak by tie servery zrazu boli trošku zaujímavejšie ^^