Posts by kronikar30#EN

Na Velikonoce něco jako každý rok bude a řekl bych že i s holubicemi :-) Sarkasmus je krásná věc, jen na internetech to vyžaduje dávat za větu velkou ceduli že? :D Promo nemůžu dávat dopředu přesně vědět, ale když se podíváš na zvyklosti nebo se zeptáš herních veteránů, tak se své odpovědi určitě dočkáš, měšec na zlatky bych ale připravil :-)

ďakujem za odpovede :)

Velká noc? Když to dám do google, tak mi vyjede první křišťálová noc, to asi není ono co? Ale pokud se více lidí zapojí, tohle je v mých silách, jen to musím vědět dopředu a nejlépe to spojit s nějakou malou soutěží? :-)

Práve preto som chcel, či by server nemohol začínať napr 1.4. mohla by sa stihnúť nejaká súťaž (komunitná výzva), prípadne akcia na zlatky práve na veľkonočné obdobie. aj keď samozrejme je mi jasné že akcia môže byť kedykoľvek :) ale aj to predĺženie mieru o dva - tri dni kvôli sviatkom by bolo na prospech veci si myslím (či už by sa podarilo pretlačiť nočný mier alebo nie :)

Velká noc? Když to dám do google, tak mi vyjede první křišťálová noc, to asi není ono co? Ale pokud se více lidí zapojí, tohle je v mých silách, jen to musím vědět dopředu a nejlépe to spojit s nějakou malou soutěží? :-)

velikonoce som myslel :) (ak si si robil srandu tak neber túto odpoveď do úvahy, neviem rozoznať sarkazmus a ironiu pri ľuďoch s ktorými len začínam komunikovať, resp s nimi nekomunikujem často :)

Pro tebe vlastně nemám vůbec žádnou odpověď.... :-) Rozhodně bych se nechodil začátkem příštího měsíce ve 14:00 někam projít :-)

A pro tebe taky ne! A tak ti neřeknu, že české světy začínají často ve dne, který je po pondělí, ale i před středou :D

hmm, ale také predĺženie mieru o veľkú noc by som bral :D keby czx začínal 1. 4. :) výnimočne

Už som niekde videl komentár, že obmedzený počet ľudí v kráľovstve nefungoval lebo vznikalo veľa menších kráľovstiev, ktoré spolupracovali ale čo ak by sa využil naplno potenciál tej "diplomacie" ktorú môžu medzi sebou kráľovstvá uzatvárať? DoN úplne zrušiť, to je úplná zbytočnosť a čo sa týka spojka tak nech je oficiálne a viazané pravidlami. Napríklad, že spojko môže kráľovstvo uzavrieť maximálne s jedným kráľovstvom, no ak by ho dané kráľovstvá zrušili tak už nemôžu uzavrieť spojko s iným kráľovstvom, takže by si každý poriadne rozmyslel s kým chce spolupracovať a ak vôbec. Samozrejme toto celé by malo zmysel len vtedy ak by sa urobilo ďalšie pravidlo a síce, že kráľovstvá môžu posielať podpory len kráľovstvu s ktorým majú spojko, takže buď vám pomôže váš oficiálny spojenec alebo si musíte poradiť sami, žiadne prekvapenia z tretej strany.

No a ak k tomuto celému prirátame ešte obmedzený počet členov v kráľovstve tak by tie servery zrazu boli trošku zaujímavejšie ^^

tie zmeny čo si navrhol sú veľmi zaujímavé :) len si myslím, že tie pravidlá pre spojenectvá by mali vstúpiť do platnosti vtedy, keď nastane na serveri možnosť zlúčenia kráľovstiev. lebo keby to všetko platilo od začiatku servera, tak by to mohlo byť dosť krkolomné. Zákaz posielania podpôr mimo spojenectiev a vlastného kráľovstva je však super nápad a sám by som ho tiež privítal :) síce to na cz serveroch (zatiaľ) nevyzerá tak ako na comoch, teda že sa deffujú "cudzí"hráči bez kráľovstva" aby sa chytali farmárske vojská konkurencie, ale zopár pokusov o takúto "špinavú taktiku" som už zaznamenal hlavne na minuloročnom jarnom czx....

speed s nočným mierom by som privítal aj ja, najlepšie ešte na jar a viem o pár ďalších hráčoch, ktorý by to tiež brali :) speed x5 by bol super nápad :) len tam by bolo dobré trochu posunúť odhalenie divov napríklad o 2-3 týždne aby celé herné kolo trvalo aspoň tie tri mesiace :) tiež by sa mi páčila možnosť získať nejaké suroviny za zlatky jednorázovo (minulý rok bola akcia na narodeninový balíček, kde bolo aj niekoľko balíkov surovín, mohli by ho zaradiť ku štartovaciemu balíčku. prípadne ho pridať ako štartovací balík 2.), samozrejme, vylepšenie appky by bolo veľmi žiadúce, s útočením na skrýše cez appku je to reálne utrpenie, ale inak sa to podľa mňa dá :D čo sa týka ďalšieho národa - húni by boli perfektná voľba :D