Posts by Romulus#TR

Ben birlik kurdum yabancı server da ve birliğe birini davet ettim ancak davet ettiğim kişi onun katılabilmesi elçiliğin seviyesini yükseltmem gerektiğini söyledi bu gerekli mi yoksa ben mi yanlış anladım acil cevaba ihtiyacım var.

1-) Bu senin ırkına (doğal olarak casus çeşidine) göre değişebilir aynı zamanda sur(çit,toprak sur) da etkilidir.
    2-) Casuslamanın 3 sonucu vardır:
    a-)Tamamen başarılı; keşif başarılıdır ve savunanın haberi olmaz
    b-)Başarılı ancak bir miktar casus kaybedersin ve savunan onu casusladığını öğrenir
    c-)Başarısız; bütün casuslarını kaybedersin ve savunan öğrenir

Askeri üs > savaş simülatörü ne girip denemler yaparak başarı şansını tahmin edebilirsin

Kısacası kesin konuşamayız :D

İyi Oyunlar

2 sorum daha var, ele geçirmek istediğim köy inaktif ve sarayı var(yani merkez) ben mancınık ile sarayı yıkıp köyü ele geçirebilir miyim?
    Romalıyım senatör tek seferde kaç bağlılık puanı azaltır(hedef KÖY, şehir değil)(festival düzenleyemez)

Ben bir köyü ele geçirmeyi düşünüyorum ve bu konuda sorularım var:

1-)İnaktif köyleri ele geçirebilir miyim?
    2-)Ben romalıyım Başka ırkların (cermen,galya) köylerini ele geçirebilir miyim?
    3-)Tahmini olarak senatör ile kaç seferde ele geçirebilrim?

ben kuzenime "onun" bilgisayarından bir hesap açtım ancak bilgisayarı arızalandı bu yüzden bana temsilcilik verdi o da sık sık giremiyor, bu yüzden multi-hesap cezası alır mıyım?
    hesaba bir süre çoğunluk ile ben gireceğim