Posts by Leonidas

  Sevgili oyuncularımız,


  Travian Kingdoms oyun turunun ne kadar zorlu olabileceğini hepimiz biliyoruz. Bu nedenle, bu konuyu oynayacağınız bir takım bulmanız için tahsis ettik.


  Temsilciler aynı oyun turunda oynayabilir, ortaklar oynayamaz. Her ikisi için de Altın kullanımını etkinleştirebilir ve kısıtlayabilirsiniz. Bir avatarda toplam 2 temsilci ve 2 ortak olabilir.


  Eğer aşağıdakilerden biri size uyuyorsa bu konuya bir yorum bırakın:

  • Bir temsilci veya ortak arıyorum
  • Birine temsilci yada ortak olmak istiyorum
  • Bir ekip arıyorum
  • Zaten bir ekibiniz var ve daha fazla üye almak istiyorsunuz
  • Bir akıl hocası olabilirsiniz ve bazı yeni oyunculara Travian Kingdoms'ın nasıl oynanacağını öğretmeyi istiyorsunuz

  veya listelenen noktaların herhangi bir kombinasyonu.


  Kılıçlarınızı keskinleştirin!


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  Sevgili oyuncularımız,


  TR1 diplomasiye hoş geldiniz. Bu bölüm Travian Kingdoms'ın TR1 oyun dünyasına ayrılmıştır. Başlangıç duyurusuna aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz;

  Yeni Oyun Dünyaları Yolda! [TR1, COM1 ve COM2N]


  Burada yer alan konudan diğer oyuncuları davet edebilirsiniz: Ortak/Temsilci Arama


  Kendi başlığınızı oluşturabilir, mevcut tartışmaya katılabilir veya dünya başlar başlamaz istatistikler veya savaş raporları gibi bilgileri paylaşabilirsiniz.


  • Başlangıç: Salı, 6 Nisan saat 14:00 UTC +2 (Türkiye saati ile 15:00)
  • Oyun Versiyonu: 1x hız
  • Başlangıç Koruması: 7 gün yada 200 nüfusa ulaşana kadar
  • Tatil Süresi: 14 Güne kadar, öncesinde 48 saat geri sayım
  • Krallık Birleşimi: 30 Gün sonra mevcut
  • Tier 2 ve Tier 3 eşyaları: Daha iyi eşyalar 40. gün ve 80. gün itibariyla çıkmaya başlar.
  • Dünya Harikası Aktivasyonu: 111. Günde
  • Yaklaşık Oyun Dünyası Süresi: 5-6 ay

  17332-mobile-anouncement1200-x-628-png


  Değerli oyuncularımız,


  Mobil uygulamalarımız için yeni güncellemeler yaptık. Her iki uygulama için geliştirilen en önemli özellik ise sosyal medya girişleri, özellikle Vkontakte ve Apple girişleri.


  Dış Görünüm:


  Çok yakında menü gezinti çubuğu ile ilgili bir deneme sürümü yayınlayacağız. Test sürümü yayınlandığında forum üzerinden size bildireceğiz.


  Şuanda Android için deneme sürümüne kayıt olabilirsiniz. Deneme sürümü etkinleştirildiğinde yine forum üzerinden bildiriyor olacağız.


  Android: Telefonunuzdan aşağıdaki linki açarak yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

  Oturum açın - Google Hesapları


  Saygılarımızla,


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  Sevgili oyuncular,


  Yeni bir Altın mağazasıyla birlikte Altın fiyatlarımızı Nisan ortasında düzenleyeceğiz. Şu anda bu yeni Altın mağazasını test dünyalarımızda deniyoruz. Daha detaylı bir yol haritasına sahip olduğumuz anda sizi tarihler hakkında bilgilendireceğiz.


  Yeni para birimleri


  Mevcut Altın mağazasındaki gibi çoğu fiyat yine Euro olarak gösterilecektir. Bununla birlikte İngiliz Sterlini fiyatlarını yeniden sunuyor ve Meksika Pezosu'nu yeni bir para birimi olarak ekliyoruz.


  Bu, Tarayıcı Altın Mağazası'nda fiyatları aşağıdaki para birimlerinde listelediğimiz anlamına geliyor: Euro (€), Brezilya Reali (R$), Türk Lirası (₺), Birleşik Devletler Doları ($), Meksika Pezos (MX$) ve Büyük Britanya Sterlini (£).


  Yerel fiyat düzenlemeleri


  Uluslararası oyun turlarında yerel para birimleri için Altın fiyatlarını artıracağız. Ölçütümüz Euro kurudur. Bu, uluslararası oyun turlarında en çok Brezilya Reali ve Türk Lirası fiyatlarını etkileyecek.


  Mobil fiyatlar


  Mobil uygulamalarımızda daha fazla yerel para birimi sunuyoruz. Fiyatları ilk kez düzenliyoruz. Çoğunlukla Android fiyatları etkilenecek ve artacaktır. Bundan sonra her iki uygulama da aynı fiyatlara sahip olacak.


  Türk Kupon Kodları

  Satın alınan kupon kodları hala geçerlidir ve fiyatları Nisan ortasındaki oyuniçi mağaza fiyatlarına göre ayarlanacaktır.

  Son İndirim


  Sizi artan fiyatlar hakkında şimdiden bilgilendiriyoruz çünkü Cuma günü satış başlıyor, 12 Mart saat 2:00 pm CET (UTC+2) biz fiyatları artırmadan önceki son indirim tarihi olacak.


  Fiyat artışları genelde çok fazla coşkuyla karşılanmaz. Bu nedenle bu duyuruyu kısa ve basit tuttuk.


  %30 daha fazla altın satın alımı için tıklayın!


  Saygılar,


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  Değerli oyuncularımız,


  Denklemde göreceğiniz üzere; 3 adet elmas = 6, yani 1 adet elmas = 2

  2 adet köylü ve 1 adet elmasın toplamı = 18, yani 1 adet köylü = 8

  2 adet pabuç - 1 adet elmas = 10, yani 1 adet pabuç = 6

  Son denklemde pabucun elmaslandığı ayrıntıyı göz önünde bulundurursak, elmaslı pabuç = 6 + 2 = 8 olur.


  Bu durumda cevaplamanızı istediğimiz denklemimiz; 8x2 + 8 = 24 olur.


  Katılan bütün oyuncularımıza teşekkür ederiz. Doğru cevapların sayısı hayli fazla olsa da yalnızca 5 kazanan seçilmesi için çekiliş yapıldı ve kazananlar;

  galyali12#TR

  Tubys

  Heassa

  ARSLAN

  Colossus#TR


  şeklindedir.


  Kazanan oyuncularımızı tebrik ederiz, kendileri ile özel mesaj yoluyla iletişime geçilecektir.


  Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek dileğiyle!


  Travian Kingdoms ekibiniz.

  IT-contest-logial-puzzle-forum.png  Değerli oyuncular!


  Köy sakinlerimiz civarda gizemli bir sandık buldular! Sandığı açmak için gerekli olan şifre ise sandığa ilişik olan parşömende gösterilmiş.


  Sandıkta ne bulunduğu gizemini koruyor.. içinde belki de altın vardır!


  Kodu bulmaya çalış ve sandığı açmamıza yardımcı ol!


  29992-pasted-from-clipboard-png  Şifreyi bul ve yorumlara yaz!


  Oyuncu başına bir defa katılım mümkündür. Doğru cevabı veren oyuncular arasından rasgele olarak 3 kazanan seçeceğiz ve kazananlara 50 altın hediye edeceğiz. Eğer katılım sayısı 30 kişiyi geçerse ilk 30 katılandan sonrası için 2 kazanan daha seçeceğiz. Son olarak 7 Mart'ı 8 Mart'a bağlayan gece 01:59'da katılım sağlayabilirsiniz.


  Not: Yarışmaya katılarak forum kullanıcı isminizin veya yarışma içeriğinin diğer platformlarda (Facebook dahil) paylaşılabileceğini kabul etmiş sayılırsınız.


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  forum-focus-gaul.jpg


  Değerli oyuncular,


  Travian Kingdoms'ı müzik ile mi müziksiz mi oynuyorsunuz? Farklı kabilelerle oynadığınızda müziğin değiştiğini biliyor muydunuz? Roma'lılar, Galya'lılar ve Cermen'ler için farklı müziklerimiz var. Üçünde bulunan ortak nokta: müzikler oyunu oynarken odaklanmanız için ideal olarak ayarlandı.


  Bu yüzden, şuan aktif olarak herhangi bir oyun dünyasında oynamıyorsanız bile, Travian Kingdoms oynarken müzik ile odaklanmaya bir fırsat vermenizi istiyoruz.


  İlk deneyemimiz bir sonraki perşembe günü Türkiye saati ile öğleden önce 11:00'da başlayıp 3 saat boyunca devam edecektir. Daha sonrasında videoyu youtube kanalımızda bulabilirsiniz. Focus with Travian Kingdoms - Focus like a Gaul - YouTube


  İlk olarak Galya'lılar müziği ile başlayacağız gaul-idea


  Odaklanma videomuzun kalitesini artırmak için pomodoro tekniğini kullanıyoruz. Bu teknik, çalışırken/odaklanırken belirli aralıklarla mola vermeyi gerektiren bir tekniktir. 3 saat sürecek olan etkinliğimizde 5'er dakikadan oluşan 6 mola vermeyi planlıyoruz. İngilizce olarak görüş/sorularınızı iletebileceğiniz İngilizce konuşan topluluk yöneticilerimiz orada bulunacaktır.


  Kaçırmamak için youtube üzerinden bir anımsatıcı oluşturabilirsiniz.


  Sizinle buluşmak için sabırsızlanıyoruz! Birlikte odaklanalım!


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  travian_blog_valentines-day-1000x500-1.png


  Değerli oyuncularımız,


  Sevgililer günü'nde, forum üzerinden temsilcilerinize, ortaklarınıza, kralınıza, krallığınızdaki derebeylerini veya iyi geçindiğiniz herhangi bir oyuncuyu etiketleyerek onlara selam gönderebilirsiniz.


  Bu etkinliğimizde diğerlerinden farklı olarak, yorumu yapanlar olarak siz değil, etiketlediğiniz kişi/kişiler hediye kazanma fırsatı yakalayacaklar. Kısacası, hediye kazanmasını istediğiniz bir kişiye selam gönderin!


  Birden fazla olarak selam alan kişiler için ise birden fazla defa hediye kazanılması mümkün olmayacaktır ancak ne kadar fazla selam alınırsa hediye kazanma ihtimali o kadar artacaktır.


  Her oyuncumuz mesaj başına 1 kişi olmak üzere toplamda 5 kişiye selam gönderebilir.


  5 adet 25 altınlık hediyelerimiz katılımcılar arasında dağıtılacaktır. Eğer katılım sayısı 30'u geçerse, her 20 katılım için ekstra 2 adet 25'er altınlık hediye eklenecektir.


  Selamlaşmalarınızı Türkiye saati ile 15 Şubat 2021 02:00'a kadar yapabilirsiniz. Kazananlar ise 16 Şubat 2021 tarihinde açıklanacaktır.


  Saygılarımızla,


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  Travian-Kingdoms-t-c-forum.jpg


  Değerli oyuncularımız,


  Forum deneyimlerinizin kalitesini artırmak adına 20 Ocak 2021 Çarşamba günü ön hazırlık olarak bazı güncellemeler yapmıştık. Bu seferki güncellememiz sayesinde forumumuz tamamiyle yeni bir görünüme kavuşacak. Yapılacak olan bakım çalışması 10 Şubat 2021 günü Türkiye saati ile öğlen 12:00'da başlayacak olup bütün gün boyunca devam edecektir. Bu tarihten önce yayınlanmış olan bütün duyuru/yazışma ve mesajlar yeni görünüme eksiksiz şekilde taşınacaktır.


  Yeni forum arayüzümüzün daha kolay kullanım ve daha keyifli bir deneyim sağlayacağının temennisiyle, keyifli oyunlar dileriz.


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  Roman-attention-forum.jpg


  Değerli oyuncularımız,


  Yakın zamanda, Genel Şartlar & Koşullarımızı, Travian Games tarafından şu anda sağlanan hizmet yelpazesi ile birlikte şu anki yasal ve meşru duruma göre yeniledik. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  Contest-Winter-Promotion-2020.png  Sevgili oyuncularımız,


  Yeni bir yarışma ile karşınızdayız!


  Yapmanız gereken şey çok basit! Resimde kaç altın olduğunu tahmin etmenizi bekliyoruz. Çantanın içindeki altınlar da dahil olmak üzere, tahmin yürütmenizi bekliyoruz. Çantadaki altınları göremeyeceğiniz için saymanız mümkün olamayacaktır maalesef. En yakın tahminleri yapanlar kazanacaktır!


  Son katılım tarihi 27 Aralık 2020'dir. Her oyuncunun bir defa katılma hakkı bulunmaktadır.


  Önemli Not: Kazananlara verilecek kodlar 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olacağı için kazananların en kısa sürede altınlarını almaları gerekmektedir.


  Ödüller;


  En yakın tahmini yapan 2 kişiye 50 altın

  Sonraki en yakın 3 tahmini yapan oyuncularımıza 25 altın hediye edeceğiz.


  Bol şans!

  Herkese merhaba,


  Biraz kararsız kaldık ancak 3 kişinin ilettiği senaryoları seçtik sonuç olarak. Kazanan arkadaşlarımız sırasıyla;


  1 - SimonMagus


  2 - Aragorn-


  3 - @LovëGood


  Kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz ve kendilerine özel mesaj yolu ile altın ekleyebilecekleri kodları ileteceğimizi hatırlatmak istiyoruz. Mesaj kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!


  Diğer yarışmacılar ile ilgili belirtmek istediğimiz bir konu var. Ne yazık ki amacından biraz sapmış şekilde olanlar vardı, bu sebeple değerlendirmeye alınmayanlar oldu.


  Bir sonraki yarışmada görüşmek üzere!


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  Değerli Oyuncularımız,


  İlk mesajımızda da belirttiğimiz gibi yarışmamız 19:00 itibariyle sonlanmıştır. İstediğimiz katılımı sağlayamamış olsak da katılım sağlayan arkadaşlar sayesinde biraz güldük, biraz düşündük, biraz da oyun içindeki çekişmelerin yansımalarını gördük :)


  Kazanan kişileri önümüzdeki 24 saat içinde açıklayacağız ve kendilerine özel mesaj olarak 31 Aralık 2021 tarihine kadar kullanabilecekleri altın kuponlarını hediye edeceğiz.


  Katılan herkese teşekkür ederiz.


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  Comic_Teaser_750x350-forum.png


  Değerli oyuncularımız,


  Geçtiğimiz aylarda "Kendi Kelimelerinizi bulun" yarışmamızın farklı versiyonlarını yayınladık ve katılımlarınızı keyifle izledik. Her birinin konusu farklı olmasına rağmen bir ortak noktaları vardı: bizi güldürdüler!


  Hangi yarışmayı daha çok beğendiğinizi iletmenizi istiyoruz! Sonucu merakla bekliyoruz!


  15 Aralık tarihine kadar güncel olarak devam eden yarışmamıza katılabilir ve ödüllerimizden kazanabilirsiniz!


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  COMIC_06_It%E2%80%99s-a-trap_exp_blank.png


  Sevgili oyuncularımız,


  Bu yarışmamızda sizden yukarıdaki konuşma baloncuklarında neler olduğunu kendi yaratıcılığınızla doldurmanızı istiyoruz. Bir oyuncumuz üç farklı versiyon ile yarışmaya katılabilir. Dilerseniz yukarıdaki şablon üstüne yazarak ya da baloncukları numaralandırıp yanlarına ne yazmak istediğinizi paylaşarak katılabilirsiniz. Yarışmamız an itibariyle başlamıştır ve 15 Aralık 2020 tarihi TR saati ile akşam 19:00'a kadar devam edecektir. Hatırlatmak isteriz ki bu yarışmamızın son ayağıdır, katılımlarınızı bekliyoruz! Bazı diğer şartlar;

  • Travian Kingdoms'a uymalı
  • Güldürmeli :D
  • Diğer oyuncuların gönderileri kopyalanmamalı


  Ödüller:

  • 1 x 125 Altın
  • 1x 75 Altın
  • 1x 50 Altın


  Nasıl kazanırım:

  • Katılımcılar arasından 3 kazanan Travian Kingdoms jürisi tarafından seçilecektir.


  Not: Katılımcı, yarışmaya katılarak takma adının Facebook'ta ve / veya bu yarışmayı kazanması durumunda Travian Games'in sayfalarında yayınlanabileceğini kabul eder.


  Travian Kingdoms Ekibiniz