Posts by Elendil

Herkese merhaba.

Pazaryeri kullanımını az çok hepimiz biliyoruz.Hammadde göndermek,almak veya takasını yapmak tüm oyuncularımız için önemli.Fakat bizler için daha önemli olan şey ise pazaryerinin kullanımını sizler için daha verimli hale getirmek.

Aşağıdaki özellikleri ne sıklıkla kullanıyorsunuz?

Kullanılan bu özellikler yeterli mi? Eksik veya kullanmadığınız bölümler var mı ?

Ne gibi alanlar eklenebilir ? Pazaryerinde ne gibi değişiklikler görmek istersiniz ?

PLUTON olarak serverda Igor ve 50 kişilik Bolşevik rejiminin temsilcilerinden oluşan dostlarımızla yer alacağız.Amacımız,bizi hor gören,gezegenliğimizi elimizden alan hainleri cezalandırmak.

Elendil  Kaos  Leonidas Benim avatara bir şey olmuş,galiba bir problem var forumda.Lobideki profil yerine bambaşka bir profil gözüküyor forumda.

Merhaba LovëGood.
    Forumda çalışmalar yapıldığı için bir kaç problem var, fakat en kısa zamanda giderilecektir.

Forumdan ve oyundan giriş-çıkış yaparsanız probleminiz düzelecektir.

Problem tekrar oluşursa destekle iletişime geçebilirsiniz.

İyi oyunlar, başarılar :thumbup:

Herkese merhaba.

Bildiğiniz gibi Trx3 sunucusu 17 Kasım'da başlıyor.Kimler bu serverı kazanmak için burada olacaklar ? Hangi krallıkları şan ve şeref için savaşırken göreceğiz ?

Davullar çalmaya, borazanlar ötmeye başlaşın.Kılıçlar bilensin, planlar yapılsın !
    Bakalım kimler bir adım önde ? :/

Herkese selamlar !

Şu an itibari ile moderator olarak TR camiasında görev almış bulunmaktayım. Göreve geldiğim bu ilk saniyeden itibaren ihtiyacı olan herkese yardım etmek için elimden gelenin fazlasını yapacağıma şüpheniz olmasın.

Bildiğimiz gibi Travian dünyası ilk olarak 2003'de açıldı. Bu süre zarfından bugüne kadar hem Travian Legends serverlarında hem de Travian Kingdoms serverlarında at koşturdum. Oyuncu olarak görevimi tamamladığıma inanıyorum. O yüzden bu oyunu oynamanın, bu camiaya emek vermenin ne demek olduğunu çok iyi bilirim. Sizlerin de benim gibi emek verdiğini biliyorum ve her zaman emeklerinizin karşılığını, kuralların ışığında, adaletli bir şekilde alacağınızı bilmenizi istiyorum. İlerleyen zamanda birbirimizi daha iyi tanıyacağımıza eminim. Birlikte söyleyecek çok sözümüz, yapacağımız çok aktivite var.

Sizinle tanışmak şimdiden beni çok mutlu etti !

Sağlıkla kalın , oyunla kalın !