Posts by Brain

07.04.2020 tarihinde başlayan serüvenimiz artık sona erdi. Oyun dünyasında mücadele eden her ekibi tebrik ederiz.

Bu oyun dünyasının kazananı olarak EMPIRE krallığı'nı ayrıca tebrik ediyoruz.

Bu server'da alışılagelmiş oyun dünyalarındaki mücadelelerden farklı olarak ittifakların savaşını gördük. Güney-Batı, Avangers ve Numenor'un Empire'a ortak op yaparak başlattığı taraflaşmanın karşılığında diğer cephede EMPIRE, REBIRTH ve İYİ bir araya gelmiş ve mücadelenin kazananı olmuşlardır.

TR'nin en uzun donmalarının yaşandığı rekor askerler gördüğümüz bu server uzun zamandır oynanılan en rekabetçi server'dı katılan herkese ve özellikle EMPIRE, REBIRTH ve İYİ ekibine tebrikler.

Böylece mağlup olmama serimizi 3 server'dan 4 server'a çıkarmış olmaktayız.

Oyunda oynayan herkesten fazla zaman ve emek harcamışızdır şu server'da gerek maddi gerek manevi. Dolayısıyla lütfen ''acaba?''lı emeğimize gölge düşürecek ithaflarda bulunmayalım kaldı ki bu tarz şeyler sadece aragorn'nun değil herkesin başına gelebiliyor. birlik olmak varken olayı saptırmaktan başka bir şey değil.

Saygılarımla

Öncelikle eğer oyundan kaynaklı bir hata varsa kaybınız için empire olarak üzüldüğümüzü ve bu kaybın karşılığının kesinlikle 50 gold olmadığını belirtmek isteriz. Böyle bir problem yaşandığında kimin çıkarına olduğunun değil önemli olanın oyuncunun emeğinin karşılanması olduğunu unutmamalıyız. Eğer böyle bir şey yaşandıysa bugün aragorun'un başına gelen şey yarın hepimizin başına gelebilir.

Ancak çok fazla değişken ve yapılan emeğin karşılıklı olduğunun da unutulmaması gerekiyor. Bu aşamada askerin geri verilmesi de yapıcı bir şey değil çünkü yapılan ara denemesi başarılı olsa bile operasyon ona göre düzenlenmişti her saniyeye giren ordu vardı ve arkada bekleyen ordular vardı.

tabi ki yapılan haksızlığa üzülüyoruz umarız bir kişinin köyünün 50 golddan fazla ettiğini tespit edip diğer oyuncuların da hakkını yemeden güzel bir çözüm bulurlar

İyi günler. Oyuna devam ediyorum adım adım. Köşk ile ilgili bir görev var. Köşk'ü seviye 5'e çıkarınca otomatik o görevdeki "Ödülü al" kısmına basınca Köşk 10. seviyeye çıkıyormuş. Ben bu görevi görmeden Köşk'ü zaten 10. seviyeye çıkarmışım. Şimdi o görevi silemiyorum "Ödülü al" deyince başka bir yere yönlendirmiyor oyun veya o görev otomatik silinmiyor. Belki o görevi yapsaydım ardından faydalanabileceğim yeni görevler olacaktı. Acaba telefondaki mobil uygulamadan kaynaklı bir sorun mudur diye bilgisayardan da baktım ama onda da aynı durumla karşılaştım. Konuyla ilgili ekran görüntülerini de bu mesajın ekinde gönderiyorum.

Bu durumda ne yapmam gerekir?

çok ilginç bir olay cidden :D