Posts by Brain

  sal oyunu sözünde dur

  07.04.2020 tarihinde başlayan serüvenimiz artık sona erdi. Oyun dünyasında mücadele eden her ekibi tebrik ederiz.


  Bu oyun dünyasının kazananı olarak EMPIRE krallığı'nı ayrıca tebrik ediyoruz.


  Bu server'da alışılagelmiş oyun dünyalarındaki mücadelelerden farklı olarak ittifakların savaşını gördük. Güney-Batı, Avangers ve Numenor'un Empire'a ortak op yaparak başlattığı taraflaşmanın karşılığında diğer cephede EMPIRE, REBIRTH ve İYİ bir araya gelmiş ve mücadelenin kazananı olmuşlardır.


  TR'nin en uzun donmalarının yaşandığı rekor askerler gördüğümüz bu server uzun zamandır oynanılan en rekabetçi server'dı katılan herkese ve özellikle EMPIRE, REBIRTH ve İYİ ekibine tebrikler.


  Böylece mağlup olmama serimizi 3 server'dan 4 server'a çıkarmış olmaktayız.


                  

  Oyunda oynayan herkesten fazla zaman ve emek harcamışızdır şu server'da gerek maddi gerek manevi. Dolayısıyla lütfen ''acaba?''lı emeğimize gölge düşürecek ithaflarda bulunmayalım kaldı ki bu tarz şeyler sadece aragorn'nun değil herkesin başına gelebiliyor. birlik olmak varken olayı saptırmaktan başka bir şey değil.


  Saygılarımla

  Öncelikle eğer oyundan kaynaklı bir hata varsa kaybınız için empire olarak üzüldüğümüzü ve bu kaybın karşılığının kesinlikle 50 gold olmadığını belirtmek isteriz. Böyle bir problem yaşandığında kimin çıkarına olduğunun değil önemli olanın oyuncunun emeğinin karşılanması olduğunu unutmamalıyız. Eğer böyle bir şey yaşandıysa bugün aragorun'un başına gelen şey yarın hepimizin başına gelebilir.


  Ancak çok fazla değişken ve yapılan emeğin karşılıklı olduğunun da unutulmaması gerekiyor. Bu aşamada askerin geri verilmesi de yapıcı bir şey değil çünkü yapılan ara denemesi başarılı olsa bile operasyon ona göre düzenlenmişti her saniyeye giren ordu vardı ve arkada bekleyen ordular vardı.


  tabi ki yapılan haksızlığa üzülüyoruz umarız bir kişinin köyünün 50 golddan fazla ettiğini tespit edip diğer oyuncuların da hakkını yemeden güzel bir çözüm bulurlar

  İyi günler. Oyuna devam ediyorum adım adım. Köşk ile ilgili bir görev var. Köşk'ü seviye 5'e çıkarınca otomatik o görevdeki "Ödülü al" kısmına basınca Köşk 10. seviyeye çıkıyormuş. Ben bu görevi görmeden Köşk'ü zaten 10. seviyeye çıkarmışım. Şimdi o görevi silemiyorum "Ödülü al" deyince başka bir yere yönlendirmiyor oyun veya o görev otomatik silinmiyor. Belki o görevi yapsaydım ardından faydalanabileceğim yeni görevler olacaktı. Acaba telefondaki mobil uygulamadan kaynaklı bir sorun mudur diye bilgisayardan da baktım ama onda da aynı durumla karşılaştım. Konuyla ilgili ekran görüntülerini de bu mesajın ekinde gönderiyorum.


  Bu durumda ne yapmam gerekir?

  çok ilginç bir olay cidden :D

  Kaç gündür giriyorum foruma yeni biten tr2 onur listemizi görebilmek için. 7 wow aldık 3 hafta olacak neredeyse server biteli acaba şu güzel onur listesini ne zaman görebiliriz? sayın Odin  Kaos

  valla ben ozana server başı açık açık dedim.ortak kişiler var gelin anlaşma yapalım server sonuna kadar beraber gidelim kim iyiyse alsın dedim.ss ler elimde mevcut istersen atayım.ama ozanın pek niyeti yokmuş o 750 hazine olayında kalmış sanırım. :(

  biliyorum zaten oyunun başından sonuna kadar yönetimdeydim. size oyun sonuna kadar dokunmayabilirdik belki ama andora olayını saklamanız o işi bitirdi güzel de oldu zekvli bir galibiyet aldık.

  Rakip olarak Ejderya birliği demişsiniz.Teşekkür ederim ama lakin bizim trx deki ekibimiz toplama bir ekipti.Dediğiniz gibi siz üniversite öğrencisiydiniz.Ben koskoca krallıkta yanımda 2 3 kişiyle ilgilenmeye çalıştım.E maillerde hesapları toparladım.Tek başıma elimden bu kadarı geldi.Yapabileceğimin maximumunu o serverde çıkarttım TEK kişi :) Trx3 cidden psikolojimi bozan ve zamanımı çalan bir server oldu.Dileriz ki adil şartlarda savaşılsın.Tüm Birlikler bir birliğe karşı savaşmasın.

  DİP NOT=konu hakkında görüşmek isteyen ulaşabilir.

  tr3x'e biz 5-6 kişi başladık diğerleri bizim için de toplamaydı. hatta bu sebeple ben kral değildim çünkü empire olarak oynamayı bile düşünmüyorduk. öylesi bir server bir daha gelmez zaten ilker boşver :D hem siz hem biz rekabet olarak zirvede bırakacaktık o server