Posts by Elore

Merhaba Romulus,

Temsilci olduğunuz hesabı, kendi hesabınızın çıkarları doğrultusunda kullanmadığınız müddetçe bir sakınca bulunmuyor.

Merhaba yardımplz

Hesabınıza giriş yaptığınızda Hesap adınızın yanında böyle bir şey göreceksiniz.Ona tıkladığınızda karşınıza gelen ekranda e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.
    Keyifli oyunlar

Merhaba angora544

1-Çevrende seni etki alanı içine alan başka bir kralla konuşup seni krallığına davet etmesini isteyebilirsin.Bu şekilde kendi kralını bırakıp başka bir krallığa geçmiş olursun.Ya da sana uzak olsa bile başka krallardan seni derebeyi yapmasını isteyebilirsin.
    2-Evet Tırsak çizmesi asker kaçırıyor.Aktif olduğunda sana bir saldırı geldiğinde elindeki tırsak çizmesine göre askerlerini köyden kaçırıyor.

Merhaba grey

Oyun kurallarında şifre paylaşımının yasak olduğu aşağıdaki şekilde net olarak belirtilmiştir;
    "§1.3 Hesap şifresini paylaşmak kural dışıdır. Eğer ortak bir avatar kullanmak istiyorsanız ortağınızın hesabını avatarınıza eklemeniz gerekmektedir."

Bir kilitlenme/askıya alma işlemi sadece Travian: Kingdoms Yardım Merkezi aracılığıyla multihunterlar ile görüşülebilir. Eğer bir oyuncu multihunter'ın kararından memnun değilse topluluk yöneticisine bir eposta gönderilebilir. Kilitleme, askıya alma veya silme işlemleri ve bunların sonuçları herkese açık alanlarda tartışılamaz.

Saygılarımla,
    Elore

Merhaba Sawamura

Yeni server açılacağı zaman forum sayfamız üzerinden duyurusu mutlaka yapılacaktır.Forumu takipte kalınız.
    Saygılarımla,
    Elore

Merhaba yturkmn

Ayarlardan Avatarı Sil dediğinizde hesabınız silinmeye alınacaktır ve 3 gün sonra hesabınız tamamen silinecektir.

Merhaba furkant

Bu tür konulara forum üzerinden yardım edilememektedir.Yardım Merkeziyle irtibat kurup ceza sürenizi öğrenebilirsiniz.
    Anlayışınız için teşekkür ederim.
    Keyifli Oyunlar.
    Elore
    Saygılarımla,

Merhaba brako

Pazar yerinde satışa koyduğunuzda anında görünmektedir.Pazar yerine girip --->Sat'a tıkladığınızda satışa koyduğunuz hammaddeler görünmektedir.İnternet bağlantınızdan kaynaklı o seferlik satışa koymamış olabilir.Tekrar deneme yapınız eğer sorununuz devam ediyorsa bizlere Yardım Merkezinden sorununuzu anlatan ekran görüntüsüyle beraber ulaşabilirsiniz.

Merhaba alfa

Farkedeceğiniz üzere Kingdoms'ta haritalarda köyler daha yakın bir şekilde konumlandırılmıştır.Haritalarda bu köyler inaktif duruma geldiğinde gereksiz bir kalabalık ve yeni köy kurmak isteyenler için zorluk oluşturmaktadır.İnaktif köylerin silinmesi traviana hiçbir çıkar sağlamamaktadır ve sizlere daha iyi bir oyun deneyimi sunulmaktadır.Oyunumuz yeni ve gün geçtikçe oyuncu sayımızı arttırarak ilerliyoruz.Sizlerden biraz anlayış bekliyoruz.

Keyifli Oyunlar Dilerim alfa
    Saygılarımla,
    Elore

peki herhangi bir acil savunma gerektiğinde 1-2 defaya mahsus destek atılırsa ne olur ? Ve atılan destek orada kalsa sorun olur mu yine ?

Yapılan incelemelerde tekrar eden destekler görülürse sıkıntı yaratır sıkıntıya girmemek için herkes kendi hesabını oynamalı.(Uzun süreli atılan destekler -tekrar eden destekler incelemeye göre sıkıntı yaratabilir.)
    Destek için kral var birlik var riske atmaya gerek yok
    :)

Arkadaşlar gerekli başlığı bulamadım buraya yazayım dedim. Ben şimdi arkadaşımla aynı pc ve aynı modemi kullanıyoruz. Birbirimizde temsilciliğimizde var. Eğer o bana veya ben ona destek asker atsam hesaba bir sorun çıkarır mı ?

Merhaba Akıncı
    Aynı bilgisayar ve modemden iki kişi oynayabilirsiniz fakat bir hesabın diğeriyle tekraren desteklendiği görülürse multi kullanımdan gerekli cezai işlemler uygulanır.