Posts by Elore

Merhaba Efsane Komutan

Buglar ve Hatalar bölümüne konu açmışsınız.Belirttiğiniz durum hata değildir fakat bizler bunu öneri olarak değerlendireceğiz.
    Bildirimleriniz bizler için önemli.Teşekkür ederiz.
    Saygılarımla,
    Elore

Sayın Elore,

Eskiden, görüşmeler tamamen silinebiliyordu diye hatırlıyorum. Eğer sohbet geçmişi silinemiyorsa zaten burada bir sorun var demektir. Adı görüşme geçmişini sil olan bir buton, adı gibi işlevini de yerine getirmeli diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

İlk serverdan itibaren sohbet geçmişi tamamen silinemiyor yanlış hatırlıyor olabilirsiniz.Ama önerinizi dikkate alıp gerekli yerlere bildirimleri ileteceğiz.
    Teşekkür ederiz.
    Saygılarımla,

Eskiden, yapılmış olan görüşmeleri silebiliyorduk ve tekrar çıkmıyordu. Ancak birkaç gündür yapılan görüşmeleri silemiyoruz. Sildikten sonra yazı alınca veya gönderince gerisin geriye tekrar çıkıyor.

Merhaba SimonMagus

Görüşmeler derken sohbet geçmişini mi kastediyorsunuz ? Sohbet geçmişi silinemiyor.Sadece gelen kutunuzdan mesajı kaldırabiliyorsunuz.Oyuncu eğer size yazarsa tekrar gelen kutunuza düşüyor ve eski sohbet geçmişi de geliyor.

bazı kralların kendi sınırları içinde olmayan bağımsız oyuncuları birligiine aldıgını görüyorum bu nasıl oluyo yardımcı olurmusunuz.

Merhaba hoodoo

Birliklerin 3 tane kral alma kapasitesi var.Bu şekilde birlik yetkilisi kendi sınırında olmasa da kralları birliğine alabiliyor.

Önemli bi sorum var. Şimdi benim 1. köyde 10 kadar hazine varsayalım. 2. köyümde de aktif hazine binası var. 1. köydekini etkinsizleştirdiğimde hazineler 2. köye aktarılır mı ?
    veya ben 2. köyümden 1. köyüme saldırdığımda hazineleri ordan alabilir miyim ?

Bir köyünüzdeki hazine binasını etkisizleştirdiğinizde oradaki hazine otomatikmen diğer köylerinizde bulunan hazine binasına taşınır.

Merhaba faster

Ayrıca bir köy boşluğu olmasına gerek yoktur.
    Şehir kurulumu için gerekli şartları yerine getirmeniz gerekir.(500 nüfus ve kültür puanı şartı)

Oyun başında sesleri ve efektleri kapatmıştım, bugün ayarları kontol ederken ses olayını görüp müzik ve efektleri açtım çok güzel ve uyumlu tebrik & teşekkür edesim geldi :)

Beğenmenize sevindik Thror :)

Merhaba Elore bir sorum olacaktı arkadaş krallıktan çıkıp vali olmak istiyor ve krallıktan çıkıp bana vali olacak fakat kral olmaktan nasıl vazgeçiyoruz bilgilendirirsen sevinirim teşekkürler

Merhaba Goodkat

Mirochi arkadaşımızın da dediği gibi elçilik bınasından krallığınınız iptalini gerçekleştirebilirsiniz.(Elçilik binasından krallık sekmesinde Krallığınızın yanında bulunan x butonuna tıklayarak krallığı sonlandırabilirsiniz.)
    Keyifli Oyunlar Dilerim.

sayın yönetici acil cözüm bulunmalı telefondan yada tabletten mobil sürüm kullanılmaz oldu heran pc basında olamayanlar var lütfen ilgi gösterirmisiniz bu konuya

Merhabalar,

Hata saat 19:32 itibariyle çözülmüştür.
    Keyifli oyunlar dilerim.
    Saygılarımla,

Evet maalesef hala devam ediyor

- - - Updated - - -

Bakın bu problem dün başladı ben dün telefondan giremiyordum ama pc den giriyordum anlam veremedim yani

Evet şuan kontrol ettiğimde hata alıyorum.Kullandığınız işletim sistemi ve mobil tarayıcınız nedir ?
    Gerekli yerlere bildirim yapıldı.Hata kontrol ediliyor.