Posts by Re-Born#TR

merhaba yetkililer sorunumu çözebilirmi tr4'e giriyorum %50'de takılıp kalıyor

Sayın YİĞİT OYUNDA#EN,

Kullanmış olduğunuz tarayıcıyı (browser) değiştirerek deneyebilir misiniz? Eğer sorun devam ederse konuya ilişkin bir bilet yollayarak yardım isteyebilirsiniz.

Saygılarla.

Merhaba armagedon,

Yaşadığınız sorunun bir oyun hatası olduğunu düşünüyorsanız hatanın incelenmesi için bir bilet yollayabilirsiniz. Bilet göndermek için oyundayken sağ üst köşedeki soru işaretine ardından Yardım Merkezi'ne basınız.

Saygılarla.

Sayın Elwing_TR,

50 altın ve 7 günlük Travian Plus, davet edene değil davet edilmiş olan oyuncuya verilmektedir. Davet ödüllerine ilişkin bilgilere, seçkin özelliklerin içerisinde yer alan "Bir arkadaş davet et" sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Yaşadığınız sorunun bir oyun hatası olduğunu düşünüyorsanız, durumun incelenmesi için bir fiş(ticket) yollamanız gerekmektedir. Fiş göndermek için yardım menüsünden açılan "Yardım Merkezi"ni kullanınız.

Saygılarla.

Sayın Eck,

Yaklaşık 45 günde bir yeni oyun dünyası açılmaktadır. Ancak bu -her zaman- kapanmış bir oyun dünyasının yeniden açılacağı anlamına gelmemektedir. Duruma göre bazen yepyeni bir oyun dünyası açılmakta bazen de çok daha önce kapanmış bir oyun dünyası açılabilmektedir. Yeni oyun dünyaları açılmadan en az üç gün önce forumda duyurulmaktadır. Bunun dışında net bir tarih veremiyoruz.

Saygılarla.

Sayın ölüm,

Kullanmış olduğunuz tarayıcının çerezlerini temizleyerek tekrar deneyebilir misiniz? Elektrik kesintisi sırasında tarayıcınızın dosyaları hasar almış olabilir. Mevcut tarayıcıyı kaldırarak yeniden kurmanız da belki sorunu çözebilir. Bu işlemlere rağmen sorununuz çözülmezse aşağıdaki linkten bir bilet yollayınız:

http://help.kingdoms.travian.com/tr

Saygılarla.

TR3 oyun dünyası açılmıştır. Sorun yaşayan oyuncuların tarayıcılarının çerezlerini temizlemesi gerekmektedir.

Yeni oyun dünyasında bol eğlenceler diler, geri bildirimlerinizi bekleriz.

Saygılarla.

Travian Kingdoms ekibi mobil sürümdeki eksikliklerin giderilmesi için çalışmaktadır. Kesin bir tarih verememekle beraber en kısa zamanda bu özelliklerin getirilmesi için çaba harcandığını söyleyebilirim.

Saygılarla.

Sayın marmarisli,

Kullanmış olduğunuz harici bir DNS adresi varsa bu adresi kaldırarak otomatiğe çekiniz. Ayrıca farklı bir browser tarayıcı kullanmak da sorununuzu çözebilir. Eğer sorununuz çözülmezse soruna ilişkin aşağıdaki linkten bir fiş (ticket) yollayabilirsiniz:

http://help.kingdoms.travian.com/tr

Saygılarla.

Sayın nefertiti,

Kısaca, en yüksek teklif bilinemez olarak kaldığı için, açık arttırmada gördüğünüz bir önceki teklifin 1 gümüş üstüne çıkmanız yeterli olmaz. En yüksek teklifi bulup, bu teklifin üzerinde bir fiyat sunmanız gerekir.

Saygılarla.

natarı fethetmenin avantajları ve zararları nelerdir

Sayın yardımplz,

Natar köyleri, natar askerleri tarafından savunulan 15 tahıllı npc köylerdir. Bu köylerdeki tahıl seviyeleri 10 olup, içlerinde hazır depo ve ambar bulunur. Bu avantajlarından ötürü oyuncuların bir kısmı natar köylerini reisleyerek ele geçirir. Ancak natar köylerinin natar askerlerince savunulduğunu unutmamalısınız.

! Natar köylerini desteklemek mümkün değildir. Ele geçirilmemiş natar ve wow köylerine atılan destekler, hedefe vardıktan sonra otomatik olarak geri döner.

Saygılarla.

sohbet kısmını nasıl etkin hale getirebilirim bilen varsa yardım edebilirmi eposta onaylamak gerekiyo felan diyo ama bulamıyorum o kısmı

Sayın mrt25,

Bu sorun genellikle kayıt olunan mailinin onaylanmadan başka bir maille değiştirilmesi üzerine yaşanmaktadır. Sorunun çözümü için Yardım Merkezi'nden bir bilet(ticket) yollayınız.

Saygılarla.

Bildirimleriniz için teşekkürler. Travian Kingdoms ekibi sorun üzerine çalışmaktadır.

Saygılarla.

00:11 > Sorun giderilmiştir. İyi eğlenceler.

§7. Cezalar

Bir kilitlenme/askıya alma işlemi sadece Travian: Kingdoms Yardım Merkezi aracılığıyla multihunterlar ile görüşülebilir. Eğer bir oyuncu multihunter'ın kararından memnun değilse topluluk yöneticisine bir eposta gönderilebilir. Kilitleme, askıya alma veya silme işlemleri ve bunların sonuçları herkese açık alanlarda tartışılamaz. Bir avatara karşı yapılan eylemlerle ilgili her tür bilgi sadece hesap sahibine verilir. Bu, Travian: Kingdoms ekibi sadece, doğrudan Travian: Kingdoms Yardım Merkezi aracılığıyla talebin gönderildiği hesaba/avatara veya talebin gönderildiği hesaba kayıtlı eposta adresine cevap verir anlamına gelir.

http://kingdoms.travian.com/tr/#to-rules

Cezaların miktarını, uygunluğunu ve sonuçlarını forumda tartışmak yasak olduğu için başlık tarafımca kapatılmıştır.

Saygılarla.

Sayın utku,

Eşyaların satışından elde edilecek olan gümüş miktarı hesaplanırken pek çok faktör dikkate alınır. Açık artırma sisteminin suistimal edilmemesi için sistem; eşyayı satın aldığınız fiyatı, sizden bir önceki teklifi ve piyasadaki genel durumu değerlendirerek fiyat biçer. Haliyle açık artırmadan ucuza malzeme topla-sat yaparak gümüş kazanmak her zaman mümkün değildir.

Açık artırma sisteminin maceradan gelen ile satın alınmış olan aynı malzemeye aynı fiyatı biçmeyeceğini unutmamalısınız.

Saygılarla.

ben kralım benim valim benim bir tane vahamı kullanıyordu ben elçiliği 10. seviye yapıp 2. bir vaha olarak onun kullandığı vahayı seçtim valim o vahadan yüzde25 katkı sağlarken bugün benim katkım yüzde 25 oldu onunki 20 oldu bu vahada öncelik nasıl seçiliyo

Sayın yardımplz,

Merak ettiğiniz diğer sorular için aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz:

http://forum.kingdoms.travian.com/tr/showthread.php?t=499

Saygılarla.

Merhaba;

Hesap Silme İşlemi Hakkında Bilgi Alabilirmiyim? Teşekkürler.

Sayın cihat zerger,

Saygılarla.

Peki biri bizim bölgemizden bir parça aldıysa nasıl geri alırız ?

Sayın ÇAKIR

Sınırların genişlemesi öncelikle sınır açmış olduğunuz köyün nüfusu ile ilişkilidir.

Nüfusa göre sınırların nasıl genişlediğini anlamak için aşağıdaki görselden faydalanabilirsiniz:
    http://wiki.kingdoms.travian.c…-index.php?page=Influence

Yeterli nüfusunuz olmasına rağmen görseldeki genişliğine ulaşamamışsanız bunun sebebi çevrenizdeki diğer krallıklar ya da derebeylikleridir. Sınırların çakışması durumunda nüfus, nüfuz ve uzaklık etkisi sistem tarafından hesaplanarak kimin daha geniş alana sahip olacağına karar verilir. Nüfuz, bir köydeki hazine sayınız ile ilişkilidir. Kısaca, nüfusu ve hazinesi daha fazla olan kişi, çakışan sınırlara egemen olma hakkını kazanır.

İstisna: Bahsettiğiniz çakışma noktası bir vaha ise, en son vahaya kim saldırmışsa vaha o tarafta kalır.

Saygılarla.

Valilerimin askerlerini nereden görebilirim, 10 dakikadır kurcalıyorum bulamadım.

Sayın Lalala,

Krallar sadece kendilerine bağlı derebeyleri ile birliklerindeki diğer kralların köylerini görebilirler. Bir valinin köyünü görmek için "ilave köy bilgisi"nin açık olduğu bir cemiyetin ortak üyelerinden olmanız gerekir.

Saygılarla.

Sayın BavaryaliAbdulAziz,

Saygılarla.