Posts by Türkmen#TR(1)

  Reislediğimiz köyden yerleşimci basamıyoruz eğer önceki oyuncu ordan köy attıysa. Bu durum köyü reisleyen kişi için büyük bi zarar oluşturuyor. Hem reis basmak için hammadde ve zaman harcıyor, hemde tekrar köy atabilmek için köşkü 20. seviye yapmak gerekiyor. Bu konuda bi düzenleme yapmak şart.

  Artık krallıkların bir logo sistemleri olmalı. Site üzerinden sadece kralların yükleyebileceği veya travianın sunduğu logolardan seçim yapılabileceği bi uygulama olmalı. Harita üzerinde de bu logolar görülebilmeli.

  Çok saçma değilmi sizce? Okadar seviye yükseltiyorsunuz hammadde harcıyorsunuz ve sizin olmayan bi köy yüzünden genişleme boşluğunuz dolu oluyor. hadi ben reisledikten sonra adamın tek köyü kaldıysa? Adamın hesabını silmesini mi bekliycez bu sefer? Bu bir sorundur ve acilen de düzeltilmesi gerekir. Teşekkürler.

  Artık bazı standartların dışına çıkarak düzensiz dağıtılmış hammadde alanları çoğaltılmalı. Mesela 12-2-2-2, 10-2-3-3 gibi tahıl köyleri veya odun-kil-demir ağırlıklı köy alanları da oluşturulmalı. Vahaların görmediği kör noktalarda bu köy alanları bize amaçladığımız hammaddeyi sağlamalı.

  Ekibimizle beraber oyun dünyasına başlıyoruz ve yön seçimimizde bir tutarlılık yok. (Kuzeybatı,Güneybatı,kuzeydoğu,güneydoğu) olarak 4 yön seçimi daha eklenmeli.

  Kahramanı ihtiyaçlarımıza göre maceraya göndermek çok mantıklı bir çözüm olur. Kiminin hammaddeye ihtiyacı var kiminin ise kahraman için silah, miğfer gibi eşyalara. Bu yüzden macera kısmının özelliklerinin genişletilmesini isterim...

  SALDIRININ VARIŞ SÜRESİ 9:00-17:00 ARASINDA OLMASI GEREKİYOR. AYNI ZAMANDA SALDIRIYI ÇIKTIĞIN SAAT DE BU ARALIKTA OLMALI.
  GECE SALDIRI YEME KONUSUNDA DA OYUN SAAT DİLİMİNİZ TÜRKİYE SAATİ İLE FARKLIDIR O YÜZDEN KARIŞTIRMIŞSINIZ

  Artık Tr 3x vakti gelmedimi ? Gece koruması gibi saçma bi server ve normal hızdaki serverlerler yerine 3x yoğunluğunu artırmalısınız artık. Aynı serverde birçok hesap açarak hile yapanlara çözüm bulunamadı. Ayrıca ırk konusunda birçok kişi beklentilerini dile getirdi ama umursayan yok. Traviana para kazandıran birçok oyuncu var ama ufak tefek beklentileri karşılayabilecek bi travian ekibi yok. Saygılar.

  Kahramanın macera kısmına genişletme getirilebilir. Her oyuncu ihtiyacı olan (hammadde, gümüş, donanım, asker...) gibi istenilen yönde macera yapılabilir.