Posts by Colossus#TR

  Herkese selam.

  Bir soru ile başlamak istiyorum.

  Bir şehirde bir hastane ve burada 5 tane iç hastalıkları polikliniği ve 5 uzman doktor ile hemşireler var. Bu 5 poliklinikte aynı anda 1 hastaya mı yoksa 5 hastaya mı bakılır? Cevabınız 5 hasta ise, bu oyunda 2 şifa çadırı kurduğum halde, neden, aynı anda sadece 1 asker iyileştiriliyor? Sizce de mantıksız değil mi?


  Code
  Hello everyone.
  I want to start with a question.
  There is a hospital in a city and there are 5 internal medicine outpatient clinics and 5 specialist doctors and nurses. Are 1 or 5 patients treated at the same time in these 5 outpatient clinics? If your answer is 5 patients, why is only 1 soldier being healed at a time, even though I have set up 2 healing tents in this game? Don't you think it's unreasonable? (Google Translate)

  Arkadaşlar, herkesin bildiği üzere Galya ırkının savunma yöntemlerinden biri Tuzakçı.
  Ancak, aynı tuzakçı kendi hesabının da başına bela. Bir köyden diğer köye hammadde aktarmak için saldırı çıkarıldığında, oyuncu kendi tuzaklarına yakalanıyor, asker ve tuzak kurma için gerekli hammadde kaybına uğruyor.
  Oturup düşünüldüğünde, benim kurduğum tuzakların yerlerini benim askerimin bilmesi ve yakalanmaması gerekmez mi? Bence, tuzakların, kendi köylerimiz arasındaki saldırılarda etkisiz kalması en mantıklı işlem olacaktır.