Posts by şehzade#TR

We lost last server because we received all hammers from the server, we broke all def records lol

i know man, was just kidding. I respect your game style:thumbsup:

As i said, we have lost most troops in farming. You can look attack points

About bans... Some people work in same office, some people stay in same home in our kingdom. Families play that game. For example my account. My partner is 17 years, and playing that game with his classmates. We have banned. I think that was it's reason:/ Nobody is not farming me^^

Isn't it what it is?
    Main kingdom farming a wing kingdom, whether they killed each other troops or not might be an error or not, I have no info about it, but what doesn't change is the farming of a wing kingdom. Is it an account that went afk? Why is there a reinforcement(s)? Is it a multi account?

I've never specified any of this, I just said "It must be nice to have a wing kingdom to farm" and that, until proven otherwise, it's true.

Will we put there our farming villages to gain of BM's trust? Hmm

If you know something about calculation you can see that Ayyıldız has lost most troops in farming.

Maybe BM lost last servers because of that. You are old men:/ Please just focus your own agenda

enteresan:D

Söyleyeceğim şey nasıl gerçekleşir bilmiyorum ama oyunu daha rekabetçi hale getirmek adına vergi sisteminde bir düzenleme iyi olabilir. 100 oyuncuya sahip bir krallığın kralı o serverdaki yağma 1.sinin yaklaşık 2 katı gelire sahip oluyor. Belki oyuncu sayısı daha az olan krallıklardaki valilere sattıkları çalıntı mal başına daha fazla hammadde verilebilir. Bu sayede birçok vali META kralliklar yerine daha az oyuncu sayisina sahip ama yine iddiası bulunan ekipleri tercih edeceklerdir. Ayrıca 3 senedir çeşitli krallıklarda yoneticilik yapmiş biri olarak söylemeliyim ki 100 150 kisilik pekçok kimsenin birbirini tanimadigi gruplardansa 30 40 oyuncuya sahip gruplar hep daha samimi olmuştur ve oyun bırakma yüzdesi olarak 100 150 kisilik birliklerdeki oyuncuların %20 %30 unun sonraki serverlarda oyuna devam etmediklerini, tam aksine kucuk gruplardaki oranın çok daha düşük olduğunu fark ettim.:) Bu bahsettiğim oran serverın kazanalması halinde gerçekleşendir. Eğer fazla oyuncuya sahip bir krallık kendisinden çok daha az sayıda oyuncuya sahip bir krallık tarafından mağlup edilirse bu oran çok daha dramatik:(

Yani söylemeye çalıştığım oyuncuları daha küçük gruplarda oynamaya teşvik etmelisiniz. Aksi halde birçok oyuncu(özellikle yeni ve kimseyi tanımayan oyuncular) kazanmak adına büyük grupları tercih edecektir ve oyun kalitesi onlar adına da düşecektir. Karşılarında az sayıda oyuncuya sahip yeni krallıkların da şevkinin kacması muhtemel tabi:)

We have about 60-70 members and I hope it will be no more:) Our name is "War". We supply the Kingdom member limitation. No diplomacy, no cheats. Just fun:)

Best regards

War Community Manager

şehzade

Görüşlerinize saygı duymakla beraber malesef katılmıyorum. Büyük krallıklar oyunun ilk 40 50 gününde alacağı vergilerden fedakarlık ederek pekala 75. günde 400(9-10 hazine köyü) köyü kapsayabilecek yayılım yapabilirler. Belki çok iddialı olacak ama sadece TR1 izleyin :D

Ayrıyeten Kingdoms da krallar ve derebeylerin de herkesi sınıra alma gibi bi zorlukla karşılaşması da güzel bişey. Ayrıca malesef eskisi gibi 100.günde günlük 3 milyondan fazla vergi alan krallar göremicez.

BOŞ YAPMA TOSUNUM HADİ İŞ ARA PRİM YAPABİLECEĞİN EN SON KİŞİ BENİM . BEN SANKİ SENİ DAHA ÖNCE GÖRDÜM DE SEN BENİ GÖRMEMİŞSİN :) GÜYA BİŞEY DEDİN KIT AKLINLA

Üslubunu pek beğenemedim Ya söylediklerime içerledin de böyle yazdın üzdüysem ozür dilerim. Ya da genel tavrın böyle ki bu da ilk mesajımı kanıtlıyo

Neyse fazla uzatmicam bb. Tekrardan tebrikler