Posts by Revi#TR

Sen cık biraz hava al beynin yerine gelsin , şizofreniye bağlamışsın kardeşim sana iyi günler diliyorum. Dediğim gibi multi meraklısı biri olsam konuları burda açıp tartışmam . serverlerın en az %25 i multi , gider onlara danışır istediğimi yaparım. Aptalmıyım burda kendimi açık edeyim. Neyse tartısmaya gerek yok multi saçmalığı senin kadar olmasa da benim de canımı sıkan bir olay, neye istiyosan ona inan iyi oyunlar.

Ayrıca açık arttırmada bi silah için en yüksek teklifi verdim, en yüksek teklifi vermeme ve benim verdiğim teklifte açık arttırma sonlanmasına rağmen elime geçen herhangi bir silah yok gümüşüm de eksilmedi. En yüksek teklifi verdiğim ve bu teklifte açık arttırma bittiği halde silah gelmeyecekse ne gereği var ki açık arttırma yapmanın. Kapatın gitsin açık arttırmasız oynayalım. Bu ne saçmalıktır böyle.

Teklifi son 5 dk içerisinde yükselttiğinde , tekrar 5 dk kala dan devam ediyor teklif süresi. Muhtemelen problemin budur.

İyi Ozaman Biz ailecek baslıcaz Tek pc :))) Multiyle Diyalog Halindemisiniz . Odin Bey . neden benim tek hesabım varda başkasının iki hesabı olsun .

Kardeşim farkındaysan kız arkadaşımla oynuyorum dedim, ve şartları öğrenmek istiyorum dedim. Kalkıp birbirimize hammadde bağışı yapmak istiyoruz yada asker göndermek istiyoruz diye bi aykırılık da bulunmadım. Aynı evde yaşıyoruz bu oyun için ayrı 2. internet mi satın alacagım ? Multi gibi bir niyetim olsa 1 hesapla yetinmem. Hatta bu konuyu buraya açıp okları kendime çevirmem değil mi ? Benim merak ettiğim soruların cevaplarını aldım teşekkürler Odin. 2 Avatarın da birbiri ile etkileşimini minimumda tutmaya çalışacagız.

Bu bilgi için teşekkürler lakin daha detaylı bir bilgi gerekiyor kural ihlali yapmamamız için. Daha detaylı açıklamalar yapabilir misiniz acaba ? şunlar yapılabilinir şunlar yapılamaz gibi veya link varsa bu konuyla alakali çok memnun kalırım.

yani asker yardımı oyunda birliğimde olmayan oyunculara bile atiyorum ben xp kazanmak icin puan kazanmak için. bu oyunu oynayacagız diye 2 ayrı internet parası mı verecegğiz :/

Kız arkadaşımla aynı evde yaşıyoruz. Oyunu oynamak istiyor fakat farklı internetlerden baglanmamız olanaksız. Bu ban sebebi mi acaba ? hammadde takası yapılmıyor adil bi şekilde oynanıyor.

evet ama 120 nüfusu olan adam yanıma köy attı bu nasıl acıklanacak ? imkansız kp si 1000 olsun. krallara farklı bi durum söz konusu mu yoksa ? cogunlukla krallar cünkü düşük nufusta 2.köy atabilenler arasında gördüklerim

Beyler illa yetkili birinin cevap vermesi gerekmiyor. eger bu bi hata degilse bug degilse doğrusunu sizlerde söyleyebilirsiniz ve konuyu kaldırır silmiş olurum boşuna yer işgal etmez.

Com7 serverinde nüfusum 250 ye ulaştı etrafıma 2.köyler atılıyor. baktım 2.köyü atanların nüfusu 100 120 150 . Bende atayım dedim 3göçmen bastım Kp yetersizliği diyor gönderemiyorum. Benim nüfusum 250 diğerleri ile bu kadar fark varken onlar nasıl atiyor da ben atamiyorum. Madem atamıcam bu göçmenleri nasıl bastım.

Arkadaşın da dediği gibi kral nüfusu 400 iken oyunu bırakmışsa. Bu arkadasın 800 nufusa sahip olması gerekiyor köyü taşıma için. 800 büfusa tek köy ile ulaşması çok olanaksız. yanlış anlamışsam düzeltin.