Posts by KeHaNeT#EN(1)

Hayır oynamıyorum. Çünkü Erkeğim... olmasın cünkü karşında muhattap oldugun kişiye göre cümleler kurulur....
    bkz : erkek ile konusurken hacı, oglum. aga vs gibi konusuruz... bayanlara avatar ismi ile konusuruz...

Travian kingdoms t4 KeHaNeT

Bu oyunda Özellikle MultiHunter ler tarafından yaşadığımız olumsuz olayların silsilesi bitmedi bitmeyecek...
    Sayın Odin bana bizim oldugumuz serverde çözmüş oldugunuz bir tek oyuncunun problemini paylaşırmısın? Çünkü şahsen bir problemi çözebildiğinize ve problemi çözdüğünüz için oyuncunun size teşekkür edeceğine inanmıyorum.
    Size multi oyuncusunu ekran görüntüsü ile sundum... hesap incelendi bir problem yok dediniz.
    size oyuncunun küfürlü mesajını gönderdim... gerekli incelemeleri yapıp kural ihlallerini uygulayacağınızı söylediniz... halen oyuncu oyunda aktif , ceza almadı ve küfür ediyor...
    sizin adalet terazinizde sıkıntı yok... terazinin denge mekanizmasındaki uzun cubukta sıkıntı var... kefede adalet olsa da dengesiz terazi doğru tartmaz...
    inşallah bir gün adalete ihtiyacınız oldugu zaman... sizin uyguladıgınız adalet ile karşılaşırsınız...

KeHaNeT selam veriyor!

yazısı çıktığı zaman...

Soru cevap düzenleyeceğinize serveri düzenleyin bence...
    Sabah açılış saatinde açılmaması yüzünden tüm oyun rezil oldu.
    Cevap veren de yok.