Posts by Sabai_RU

f47107ad1640d13f2efb174b5b6aff6f-full.jpg

If Russians don't fight with each other every time. Your RfR can go home

But we russian prefer kill each other. It's traditon

It's not about tradition. It's about people, in their manner of communication, the conceit of these people and the ability to build a dialogue. Besides, playing Zerg is completely uninteresting.

That is exactly the way they played during the server before test where Teutonic and some of your team hit us early game.

They paid players to give them acces through scummy emailadresses. They even paid for croppers xD ( All evidence is available, yet travian again doesn't see discord images as proof, like who would photoshop it...)

ahahaha.

we played for fun and love for Doom

:thumbsup: Teutonic

Это подачка чтобы замолчали, никакой справедливости нет. Кроме всего прочего как вернуть потерянное развитие, мне как активному игроку эти ресурсы позволили бы отстроить еще 1 деревню, вложить ресурсы в войска. У меня и "наса" было бы больше и войск. Вообщем на этом сервере я впервые столкнулся к неприязнью к игрокам определенного королевства, какой то расовой дискриминацией, русофобией, а как иначе это можно назвать!? Разрабы и техподдержка хватит ссать нам в глаза, мы в очках!

Подскажите, если у меня на акк золото и я решил начать играть на другом сервере, а этот удалить, как мне перебросить золото?

Удалите вопрос. Я нашел ответ в Вики