Posts by Tounda#CZ

    Tak jsem si dnes zkusil rozjet nový speed server podle zmíněného popisu. Jel jsem krok po kroku, což šlo hladce a hezky navazovalo, ale pak nastal bod: Vycvičte 3 osadníky, což teda způsobilo, že na jednoho jsem surky ještě vyškrábl, možná za relativně krátkou dobu budu mít i na druhého, ale než postavím 3., tedy bez surek a bez produkce, protože se se stavbou surovinových polí nepočítá, tak to asi dost potrvá, má někdo tip jak na to? Fakt se musí čekat, než budou surky?

    Ahoj,

    já bych to ještě trochu okořenil a to tím, že jednotky NPC budou občas bránit i šedé vesnice, aby to trochu odbouralo mikrofarming a útočilo se spíš víc na reálné hráče. Jinak je dobrý nápad trochu přibrzdit TOP farmery a trochu jim zkomplikovat přebrání MC.

    Ze tří výše uvedených variant se mi líbí 3. Ta první trochu simuluje současné loupežnické tábory, druhá je dost pasivní, když nebudu útočit já oni nezaútočí taky, proto ta 3, bude to výzva, když za to bude odměna, možná by kromě surovinových truhlic mohla přijít občas i odměna nějakého itemu :)


    Tounda