Posts by Azman

Gerçek zamanlı olması ayrı zevkli.Saldırı atıldığı zaman insan acaba ne olacak diye merak ediyor sonucu .
    Aynı şekildede saldırı geldiği zamanda bi curcuna etrafa nasıl mesaj attığını bilemiyor.
    Sohbeti ortamı aile ortamı ile aynı sıcak dostluklar güzellikler hepsi var burada.

Ya hesap satın alıp derebeyinden asker sayılarını öğrenenlere ne demeli :D Geçin bu reklam kokan hareketleri allah aşkına :D Oyun başı köye savunma yığarken multilerden sağlamadınız sanki o savunmaları. Bu arada traviana savaş oyunu diyen arkadaşlar var aranızda oyunun tanımında bile strateji oyunu yazıyor ve diplomasi de bir strateji oluyor sonuçta o yüzden emziğinizi burada bulamazsınız söyleyim.

güzel cevap :D çok doğru strateji :D ama yukarıda sana atılan bi laf var :D

Bende senin gibi oyuna yeni başladım ve tr2 serverında gelişiyorum.
    tr3 serverı açılacağı zaman duyurusu yapılır onun için foruma her gün bi kere bakmakta fayda var bende yeni server açılmasını bekliyorum zaten. O zamana kadar da tr2 serverında herşeyi deneyip tecrübe kazanmaya odaklı oynuyorum.

Shinoki verdiğin cvp için teşekkürler. Bende senin gibi düşünüyorum. İyi Oyunlar.

Siz Değerli arkadaşlarımızı yeni serverda tr5 de görmek istedim güney batıdayız isterseniz :D

arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var saldırı anında ya defans yapıyor yada o kadar gücümüz yoksa askeri kaçırıyoz ve ham kaptırmamaya uğraşıyoz ancunuak hazineyi koruyamıyoz bir saldırı anında bunu nasıl yaparız.hazine binasında devre dışı bırak ve gizle diyo burdan gizleyebilirmiyiz?

o devre dışı bırak dediği haritada sınır açıyorya onu diyo

İyi akşamlar An error has occurred whilst loading "mellonModal.css". Please reload the page. If the problem persists, please contact our game support. hatası alıyorum ne yaptıysam olmadı ctrl+f5 yaptım java kurdum sildim güncelledim google chrome kullanıyorum ama pc den giremiyorum mozilalda kurdum giriş yapamadım yardımmm