Posts by bezendi#TR

Bıldıgınız uzere oyunda asker saldırı atarken ıptal etmek ıcın 1 dk sure tanınıyor .Bu sure 3 dk olmalı bence uzek mesafeler ıcın.
    Ayrıca uretım bastıktan sonra mevcut ınsa olayını ıptal edebılıyoruz buna benzer ornek 1k casus basıma aldık bellı sure zarfında ıptal edıp baska bı asker
    basımına gıdebılmelıyız

Oncelıkle ıyı oyunlar ogrencı evlerınde olan bı durumdan bahsedecegım kamera sıstemlerı ve ınternet sabıtlendıgınden
    tek ıp uzerınden ıslem yapılır genelde ve bu olay multıye gırdıgı ıcın magdur olanların sayısı artıyor ve bu oyun kalıtesını
    dusurup rakıp bırakmıyor .Halı hazırda oynayan sayısı artacagına azalıyor.
    ornek vereyım multıye yakalanan 3 kısıden 2 sı oyun sılıyor ve bır daha oynamıyor .1sn hatta sılemıyor oyun ızın vermıyor
    nıye yasaklı oldugu ıcın mudahele edemıyor oyuna
    BBu adamlar ortaklık sıstemınde oynasa bıle ıp tek yada temsılcılık verseler bıle cozum uretmek yonetıcılerdense acık ve anlasılır bı dılle
    cevap yazarsanız hanı oyuna yenı baslayacaklarıda vaz gecırmemıs oluruz . :?:

Bildiginiz uzere kahrraman maceraya cıktıgında farklı ıtemler yada ham alıp gelıyor
    Şimdı gelelım mevcuya bızım mılletımız yenılık taraftarı deıl ama benım aklımdakıler soyle
    not:Aklıma geldıkce ekleyecegım tabı goz ardı edılmezse

ateş mesalesı: kahrama kullandıgında saldırı hızı 4/2 oranında artar
    Kralıyet tacı ı: Kendısıne destek gonderıleren askerlerı baska bır koye savunma olarak gonderme kabılıyetı 24 saatte 1 kez olmak kaydı ıle
    Okcu kemerı : Gıttıgı herhangı bır vahadan harıcı asker bulma oranını arttırır
    Altın zırh: Savunma yada saldırı %20 / %50 arası guc yada defans

Bunların harıcınde bılgınız dahılınde oyunda savaş atıda cıkıyordu acık artırmada ben macerada gelenlerın yetersız olmadıgı kanısındayım
    bellıı gunlerde suprız seyler eklenebılır

gibi gıbı

Sizde benım gıbı yenılklere acıksanız begendıgınızı belırtın ve konuya fıkırlerınızı belırtın

Bildıgınız uzere tr4 yenı bıttı madalya eklemek ıcın oyuncu profılıme gırdıgımde o serverle ılgılı madalyama ulasma ımkanım yok ne hıkmetse baskalarında o madalyayı gordum daha oncede baska serverlerde aynı olay oldu gıbıme gelıyor

Bırcok dost yanısıra bırcok sabıt dusmanımızda oldu tabıkı kotu yonde deıl oyun amaclı buda rekabetı dogurdu akıcı ve guzel devam edıyor tabı eksıkler yok
    deil ornek server bıttı ayarlardan madalya eklemeyı denedım olmadı.
    Oyunun yenılıge acık olması lazım mesela sızden gelen teklıfler dıye bı soru ve 3*4 mısralık cevaplar gibi

Her onune gelen kral oluyor oylama yapalım :D
    Saka bı yana arastırıp ogrenın oyle kral olmayla bıtmıyor alanındakı koylero koruyacaksın hazıne kaptırmayacaksın wow ıcın alt yapın saglam olacak
    Dersenız basıma buyruk takılcam o oyun yurumez ılle dostlarınız olması lazım

Irklar konusunda ses cıkmadıgına gore ugraşmak ıstemıyorlar
    yenı ırklarda yaya okcu atlı gıbı bızım dıımızde sınıflandırılabılırdı neyse konuyu hortlatmmış oldum bı nevı

vahalardan yakalanan haayvanlar akrep -arı-kartal-mıdıllı vs ayrrıcca bunlar ssaavunmma harııcı göözcülükte yaapabılleen haayavanalaar olmaalı
    ornek karrtal yaakaalıyoorrssun geleln dduşmaanı gogruyorsunn casuu ozzellıgı

nasaılkı natarlaar varsa oyuna aykırı kötü iyi cins ırklarda olmalı beyaz sıyah kılanlar vs
    cermen -romalı-galyalı-mısır-hun
    bunlara rakıp
    farslı-atlantıslı--lidyalı-atsızlar-taşoklarr

sadece örnek verdim bizim amaacımız ne kadar farklılık olursa oyun kalıtesı o kadaar artar ayrıca her ırk ıcın nasıl sılah ssatın alıyor yada maceradan kazanıyorrsak farklılıklar olmalı açık arttırmaya gırıyorsun saatınnı bekleyıp silah alcaksın fakat ırkı farklı :D çözüm beklemek

aklıma geldıkçe duzgun yazacagım bırazda vaktım yok

ben kıngstomda yenı ırk görmedım gözümden kaçmışta olamaz
    ornek turrklerı memnun etceksenız
    askerler şöyle olabılır
    yenıçerı
    atlı
    okçu
    casus(şahin-kartala-dogaan)
    reis(9tug)

Bildiginiz üzere romalı cermen ve galyalı olmak uzere 3 ırkımız vaar bunlarda yalak tuzakçı içki ambarı gibi farklı ozellikler olsada yetersiz oldugu kanaatindeyim
    Yeni ırklar farklı özellıkler eklenmelıkı oyun kalıtesı arttsın
    Hayvan olayına gelince kurt fare fil aslan vs az bunların yanı sıra kafesle yakalanan hayvanları ıstedıgımız koye savunma kullanabılmelıyız
    örnek olarak eklenebılcek hayvanlar savunma ıcın eşşekarısı-şahın-kartal-dogan-tilki-koç tarlalaarı surmeye öküz :D

malesef oyuncu edınmeyı bırakın olanlardanda olduk 3x serverlerin ustunde durun evlilik yolu ıle 2 krallık bırleşebılsın
    vahalarda yakalanan hayvanlar sadece kendı koylerımızın ıstedıgıne destek atılabılsın ve mumkunse 3x uzun sursun
    Farklı ırklara yonelmekte ıyı olur göz aşınalıgı yerıne yenılıkler ıyıdır

Avatar deiştirmeyi ara ara yapıyorum arada deişiklik iyidir insanın ruh hali oyun için etkenlık gosterir .
    Bu arada hızlı servere göre kahramanın dirilme süresi uzun bence
    Kahramanın atı hızı avatar resmine göre deiğişmez oyunda item geliştiriciler az çıkıyor ayrıca ham ve saglık ıvırzıvırlarından başka duzgun silah zırh maceradan gelmıyor mantık çerçevesinde eksikler var yani
    saygılar Kibrit tr1x3