Posts by Myth

Já bych důrazně doporučil zrušit menhiry.

- Vede to k tomu, že se lidi sdružují do království podle toho, kdo je s kým kámoš a nový hráči tím pádem mají asi tak stokrát horší pozici.

- Nevede to k většímu zapojování nováčků do hry. Totiž ono to funguje tak, že lidi co spolu kalí v hospodě se nahážou do jednoho království a když pak máš jinej názor, tak tě ve všem "demokraticky" přehlasujou. Což je hra nanic.

- Vede to k tomu, že stále ti stejní dělají stále ta stejná království, čímž jejich králové mají OBROVSKOU výhodu proti těm, co ke hře přistupují tak jak se má. Totiž nedomlouvat se napříč servery. Podle mě by se hráči měli domlouvat kdo s kým bude až na základě toho, jak jsou umístění na mapě atd a ne podle toho, že minulej server hráli s Ponym, tak na dalším zase. (Kdybyste chtěli psychologickej rozbor osobnosti lidí, kteří si kompenzují nedostatky v osobním životě podváděním ve světě virtuálním, psal jsem na to práci :D)

- Vy se vůbec nemáte snažit zapojit osamnělé vlky do hry (já jsem osamělý vlk a dělám to proto, že prostě nechcu hrát s těma 15ti letejma děckama a číst jejich kydy. Rád jsem sám a vyhovuje mi to tak) - naopak to co té hře škodí, jsou uskupení jako Veteráni. Pokud se zkušení hráči nebudou snažit dělat si svoje království a bojovat proti kámošům a předávat tak zkušenosti nováčkům, bude to dopadat furt stejně. Mrkni na novž servery, od začátku do konce nuda a je jasný, kdo s kým je. + tam teda zkušení hráči dělají to, že píšou nováčků a s těch dělají špehy. Za což bych popravoval, protože to ku*ví hráče hned ze startu.

Takže ano, ztěžujte to těm 20-30 stále stejným lidem, kteří dělají furt to stejný na maximum! MC15 ztížit, obranu udělat co nejagresivnější vůči těmhle powergamerům a opakovačům co neumí nic jinýho, než klikat furt to stejný dokola. IMHO to lidem kazí hru, mě teda určitě. (opakovači a jejich multi-účty)

JaLe ... sorry kámo, Fedora x64 + FF, všechny aktualizace, jedu na dvoujádrovým dědečkovi s 4GB RAM a jede mi všechno parádně.

Tkey - oproti tomu ta androidí aplikace, to je lepší nic jak tohle. Jako to, že neumíš vyřešit posun čísla suroviny vůči obrázku na různé typy zobrazení, to je prostě akorát nedostatek času v odlaďování, nic jinýho. ;) takže máš pravdu tak 50/50 v tom, že je chyba na straně uživatele :D

Hm, promiň, trošku do toho vidím a to co tu píšeš mi nepřijde jako realita. Několik lidí ti tu napsalo, že jsou tu známé firmy, které tohle dělají každý server. Proč už nejsou ti lidi vymazaní a zabanovaní? Na co čekáš?

To je jednoduchý - neděláš nic, protože vám nesou peníze. Takže vlastně ve vašem zájmu není tyhle lidi blokovat.

Že jsou to furt ti stejní, kteří se sdružujou +/- do dvou nebo tří furt stejných království a pak jsou první skoro všude a pořád, to musíte vidět taky. Hraju třetí server a vidím to. Takže já beru tuhle tvoji odpověď spíš jako vyhýbavou výmluvu.

Totiž i ten robot jde nastavit a pokud mu nastavíš, že se nemá koukat na hráče, co si za kolo koupí 100 a víc zlatek, tak to bude furt to stejný. Takže proč neinstruuješ adminy už teď, aby tohle jednání banovali? Jestli máš málo lidí, tak jsem ti k dispozici (605388517).

Takže tohle je fakt smutný téma, ale bez toho, aby tohle odhaloval fakt pečlivě člověk, co bude studovat statistiky serverů atd. to odhalovat nepůjde.

(-Nicméně jak chceš identifikovat dva hráče na jedné síti, kdy jeden má zástup na druhýho a ten první je jeho mladnší brácha, co to kliká jednou týdně pro radost a ten druhej je profihráč, co to kliká většinu času za bráchu (což pravidla neporušuje, ale bude to vypadat jako multiaccount)?

-Tvoje opatření povede akorát k tomu, že se tihle podvodníci naučí využívat VPN a pak budeš dělat co? Nic.

-Vymyslet nějaký fakt funkční řešení imho není možný. I kdybys zakázal používat VPN (přístup CZ only) a zakázal více připojení z jedné IP, tak ti to stejně budou přečůrávat VPNky v ČR. )