Posts by Ms.Rixo

For me, the speed server with night truce mode is the best way for playing a "normal game". It does not have to be the "com" it can be "EU speed night truce = EUNX3" Because of time zones. In the last com1nx3 & com2nx3 was a huge amount of players. They started at the same time and on both are more players that on x5 Halloween special servers combined. A lot of players, no matter how experienced or active players we are, they want to sleep at the night... And who doesn't want, they can play on other servers.

Will be great if you can start COMNX or EUNX3 server sooner than in the MAY next year. With this world situation i think many player pray this server at least twice on the year. Lets start this server in December 2020 :)

Požaduji navrácení vložených prostředků ve formě vrácení finančních prostředků zpět na účet. Ne zlatek.

S pozdravem

Prak

Jako čekal jsem, že na tenhle vtípek možná někdo bude reagovat, ale že zrovna ty sem hodíš takovou zprávičku jsem fakt nečekal. :D:evil:

Vy mě hrozně bavíte ((-: nebejt ta hra pay to win tak už dneska na tom ani serveru nejste :D :D půlka z vás nemá ani plusko, nevím jestli jste tak naivní nebo jestli si myslíte, že nejde vidět jak zlatíte každou kravinu :D

Tohle sem uplně nepatří vzhledem k tomu, že toto vlákno je určené pro Memes, nicméně si dovolím na tvoji zprávu reagovat.

Nikdo nenapsal, že tu nemáme pár větších zlatkařů (já, Polenoo, Charlie), jen že většina z našich hráčů opravdu zlatky buď nepoužívají vůbec nebo jen minimálně ( např. MAX, který je přesto první v POP a má perfektní DEF). Samozřejmě když si hodně aktivní hráč a k tomu máš zlatky, tak můžeš získat výhodu (psychickou odolnost vůči vykatování např. :P) či získání předmětů v aukci, ovšem když nepočítám předměty, které hráči přináší jen nějakou dočasnou výhodu v podobě jednotek zdarma (zvěř), či obnovu jednotek při obraně nebo útoku (náplasti, obvazy), tak si zlatkami nějak extra nepomůžeš, aby si měl jistější výhru v Travianu a pokud tomu nevěříš, tak to je pouze z toho důvodu, že si pravděpodobně nehrál jiné web browserové hry, kde opravdu (PAY TO WIN) platí.

Osobně nejsem vůbec proti, jestli chcete udělat nějaký společný chat, kde by jsme se pobavili o tom, co a jak zlepšit v rámci komunikaci s daným královstvím, jak to udělat aby i bez ,,zlatkování,,

V každém království je pár hráčů, kteří se nebojí koupit zlatky a rychle je utratit, ovšem při prvním neúspěchu buď smaže nebo se z něj stane toxický hráč, což je obrovská škoda.

Tato hra je nejen bojová, ale i strategická a sociální a je naprosto nezbytné umět v ní správně a vhodně komunikovat s různými typy hráčů, tak aby království dobře drželo pohromadě a fungovalo vše jak má.

Zároveň nevidím důvod proč by muselo být nefér, to když se domluví skupinka několika zkušenějších hráčů, že budou hrát spolu.

Jediné v čem mají výhodu je to, že už většina z nich ví dost věcí co nemá dělat a jak se zachovat v určitých situacích (což ovšem i u nově vytvořených království, kde jsou úplní nováčci, to lze vyřešit).

Všechno ostatní je o komunikaci.

V případě, že by jste toto téma chtěli nadále probírat, jsem Vám všem určitě ve hře k dispozici.

Děkuji a pokud možno zkuste si užít zbytek herního věku