Posts by kuzu

1x oyun dünyasında galya sığınağı 2k ham saklıyor, 3x dünyasında da 2k saklıyor ve yetersiz kalıyor

1x dünyasında saatlik üretimim 1k iken 2k sığınak ile 2 saatlik üretimim güvende ama 3x dünyasında bu üretim 3k oluyor ve 2k sığınak 1 saatlik üretimi saklayamıyor

4-5 sığınak basıp oyuna az vakit harcayıp, pasif, savunma oynayan oyuncular 3x dünyasında bu taktiği uygulayamıyorlar

çözüm için 3 seçenek görünüyor

1- pasif oyuncular oyuna daha fazla vakit harcamalı :/ :thumbdown:

2- pasif oyuncular 1x dünyasında 4-5 sığınak kurarken, 3x dünyasında 10 sığınak falan kurmalı :/ <X

3- 3x dünyasında sığınakların kapasitesi artmalı(3x veya 2x katlanmalı) :love: :thumbup:

veya pasif oyuncuların 3x de işi ne :cursing:

Yenilikleri severim, TR sunucularında oyuncu sayısı azalıyor(toplam TR oyuncu sayısı azalıyor veya yabancı sunuculara geçiş yapıyorlar), bu npc'ler oyunu daha zevkli hale getireceğine inanıyorum.

Ayrıca bu npc'ler ile güçlü oyuncular daha çok ilgilenecek, böylece zayıf oyuncular bundan avantaj sağlayabilir, güçlenebilir.

Bu yenilikler, oyuna büyük bir grup olarak başlayanların canını sıkıyor çünkü işlerini zorlaştırıyor ve ben de bundan zevk alıyorum. Çok büyük gruplar oyunun zevkini öldürüyor.

Asker göndermek iptal edilebildiği gibi tek taraflı hammadde göndermek iptal edilebilmeli. Diğer köylerime hammadde atarken yanlışlıkla fazla hammadde atınca, öyle baka kalıyorum. Boştaki tüccar sayısı azalıyor ve tüccara ihtiyaç duyunca yanlışlıkla yolladığımız fazla tüccarın geri dönmesini bekliyorum.

Bence erkek ile kadın kahraman arasında bir fark olmalı. Oyunda var olan bir özellik olabilir bu. Aklımdaki şey; Erkek kahraman "hasar 3 puan düşer", kadın kahraman günlük "+10 sağlık puanı/gün" iyileştirme. Daha uygun rakamlar tartışılabilir.

Merhaba, beni kuzu ismiyle bulabilirsiniz.

• Başladığım +10 turun 2'sini bitirdim. Bunlar,

• TR2 Atsız Krallığı(Mr.nobody ismi ile)
      • TR4 Hun Krallığı(Mr.nobody ismi ile)
    • Adanalıyım.
    • Şu an oynadığım oyun dünyaları: TR2