Posts by Tantalena

Ako kedy, niekedy to spočítavám inokedy zasa nie. Ako mám čas keď to chcem všetko pekne do detailu a mam čas tak pridám, ak nie spočítam. Veľmi som asi nepomohol :-)

Tá novinka s tými štatistikami celkom príjemná zmena, čo som si zatiaľ pozeral update hry ktoré prebehli všetko sa mi páči, možno sú veci ktoré by sa dali inak spraviť, ale tak 100 ľudí 100 chutí takže celkovo pekná práca. :-)

Páči sa mi to tu, trošku som bol zmätený s fóra, ale inak fajn nie fajn skvelá práca TT. :-)

Aj hra sa dosť zmenila ale všetko sa mi páči aj aplikácia na iOS ide lepšie ako kedysi.

Ahojte, dovolil som si túto tému založiť z dôvodu že mi tu niečo takéto chýba a možno to niekto ocení. Mohlo by sa tu diskutovať o každej novej verzií

Čo hovoríte na zvýšenie cien zlatiek a zároveň aj úpravy trvania prémiových funkcií?

- Môj názor je stále taký aj keď sa to zvýšilo kľudne si s 10€ vystačím na celý mesiac ak to nebudem hrotiť s npc.
    - Mňa teší že sa dá za zlatky zakúpiť slot na stavanie, keď veľa pracujem môžem si to v pokoji naklikať a ono to ide
    - A na ostatné novinky čakám ako budú vyzerať a ako to bude všetko fungovať, či ma to nabudí hrať viac alebo si poviem že to už je veľká blbosť. :-)

Tak neváhajte diskutujme, špekulujme, kritizujme chváľme, :-)

Žiadna odpoveď za 2 dni?

Čo ste v Zimnom spánku ?

Vedenieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? Má to tu niekto na starosty vysvetlí mi to niekto? Čo nepoznáte odpoveď? Nekontrolujete fórum? ZzzzZzzzZzZ

Prosím budem rád ak mi to niekto zodpovie je to bug, chyba, rieší to niekto ?

Je to beta ale nejaká odpoveď by sa hodila

Ja som to mysles trošku inak, ja som to myslel skor na všeobecné informácie teda že by mohlo byť viac info o tom čo sa chystá nejaké súťaže nejaké info proste čo je nové vo svete travianu čo sa chystá nejaké návrhy novinky či preposielate tvorcom

práve to sa mi zdá byť blbé zo strany tvorcov že nenapíšu niećo viac čo sa chystá akko pokračuju v appke a podobne viacej info by mohlo byť ale rozumiem nikto vám tieto info nedáva predbežne len v tedy ked oni sprsvia čo potrebuju proste viacej info chýba ohladom serverov som nepisal jedine som nariekal ze ziadny novy neni a je logicke ze ked je malo hracov tak nebude novy server ja od vas ani nechcem aby ste pisali kazdy txzden ze server nebude

ja chcem aby bolo viac info ...
    Napriklad veľmi ma potešilo keď ste spravili sien slávy to je pekná vec

Veď to je samozrejmosť , len vedenie by mohlo viac informovať členov teamu viacej by mohli s vami komunikovať viac info by vám mohli podávať ľudia potrebujú komunikáciu novinky informácie to je to v čom travian viac zaostáva si myslím áno poviete že šetko potrebné sa dozviemee ale mohli by sme sa ešte visc dozvedať a tak isto sj vy

Ja by som pridal nejaký noční bonus pre väčšie straty útočníka.

Tá appka na mobily to je katastrofa račej to mohli ešte odložiť na pár mesiacov.

Taktiež by som prijal nejaké klávesové skratky.

Ahoj práve píšem z Edge a všetko ide no uvidím teda ako sa to bude chovať ďalej lebo chvíľku mi to ide chvíľku nie ale ak sa naskytne problém nahlásim to, čakajú nás nejaké novinky aktualizácie ?