Posts by Lored

Abys tomu rozumněl, ticket se váže k účtu na herním serveru. Musíš se přihlásit na herní svět odkud jsi psal a pak jít přes otazník vpravo nahoře. Jinak se do historie ticketů nedostaneš.

Lze se dostat i z lobby dostat do help centre. Avšak tato metoda, jak sis sám všiml, nabízí pouze zaslání ticketu, nezobrazuje historii ani nic podobného (dokáži si představit, že slouží pro urgentní případy, kdy se člověk nemůže přihlásit na herní server). Co je mi známo, vždy tomu tak bylo a nemám informace, že by se to v dohledné době měnilo.

1) Není technicky možné znemožnit někomu znemožnit odpověď na ticket, pokud Ti nejde na nějaký ticket odpovědět, nebude to úmysl Supportu. Přímý kontakt nejsem oprávněn předat. Požádám svého nadřízeného aby se na situaci podíval.

2) se vztahuje k bodu 1), nemyslím si, že by to bylo technicky možné.

3) Já jsem odpovědný za odpovídání na dotazy, zjišťování a případné transfery bugů.. Porušení pravidel mají na starosti Multihunteři za něž zodpovídá Black, spadají tam veškeré bany/blokování a podobně.

Co se Tvé SZ týče, opakovaně jsem Tě informoval o rozdílu mezi Supportem a Multihunterem. Přesto jsi mě jakožto Supportovi napsal dotaz o Tvém banu, byť jsem opakovaně avizoval, že jako Support nemám práva do situace vidět/zasahovat. Milerád Ti zašlu odkaz na herní pravidla, ale případy blokací a banů s Tebou řešit nemohu, nevidím do toho.

Tvoje domněnka je celá nesprávná od začátku. Znovu opakuji, že nekomunikujeme přes přímé emailové adresy. Pokud chceš odpovědět na ticket, musíš otevřít HELP CENTRE, kliknout na daný ticket, kliknout na "Můj problém nebyl vyřešen" napsat zprávu a kliknout na tlačítko aktualizace.

Domnívám se, že zde došlo jen k nedorozumnění. Poprosím Tě, abys zkusil odpovědět metodou výše zmíněnou. A pevně věřím, že vše bude ke Tvé spokojenosti.

Předal jsem tuhle informaci dál, pokud bys cokoliv potřeboval, obrať se přímo na Support. Pokud nevím aktuální informace hned, prostě Ti je zjistím.

Ahoj Gunceku,

pokud Ti nikdo neodpoví na fóru hráči hráčům, klidně se obrať na Support. Je to oficiální cesta jak získat odpovědi.

Pakliže zaútočíš z vesnice která nikde v království není, její daňový fond se bude plnit poklady a čekat než Ti je buď někdo sebere útokem, anebo je vybere v budoucnu nějaký král jež tu vesnici pojme do království.

S pozdravem

Lorwd

Je zde několik faktorů. Pokusím se podat srozumitelné příklady:

a) Hráč A se zaregistruje a automaticky je přiřazen do království B byť se nachází mimo jeho hranice, důvod je, že systém jej zařadil do nejbližšího království byť se jeho vesnice fyzicky nevyskytuje na daném území, nýbrž nedaleko.

b) Hráč C si založí druhou vesnici Nová Vesnice na území krále D, čímžpádem jej král pozve. Fyzicky jeho "Nová Vesnice" je v království, ale jeho původní první vesnice, nikoliv. Přesto však hráč C je členem království.

C) Král E pozve hráče F jakožto vévodu, tímžpádem hráč F může být kdykoliv na mapě ale automaticky se stává členem království a ve chvíli kdy postaví a aktivuje pokladnici, bude přímo sám generovat území krále E.

Prosím dej mi vědět, zda jsem to podal srozumitelně a případné další dotazy!

Lored

Asi se jedná o doublepost, přesto Ti napíši odpověď i sem:

Pakliže prodáš nějakou věc, stříbrné dostaneš okamžitě. To jak skončila aukce, bohužel nic neovlivní. Dostaneš pouze stříbrné okamžitě při prodeji, pak už nic.

Pakliže prodáš nějakou věc, stříbrné dostaneš okamžitě. To jak skončila aukce, bohužel nic neovlivní. Dostaneš pouze stříbrné okamžitě při prodeji, pak už nic.

Ahoj Ezio,

dovol mi uvést jednu věc na pravou míru. Help center nikoho netrolí.

1) Emailovou adresu jsem testoval, skutečně nefunguje. Dle mého názoru se jedná o pouhý překlep. Avšak s vědomím že Support odpovídáme pouze já a Black si nejsem jist co myslíš tím "odpovednejsiho nez standartniho cloveka z help centra". Pokud jsi z nějakého důvodu nespokojen s odpovědí, bez okolků kontaktuj buď přímo mě, anebo mého nadřízeného Blacka, soukromou zprávu lze napsat i na fóru. Za mě známých okolností, se direktivní emailová komunikace nepoužívá, alespoň ne v help centre. Pokud jsi kontaktoval Multihuntera kvůli Tvému porušení pravidel, situace se může lišit, do toho já nevidím.

2) Hlášení bugu vždy bylo a bude ve smyslu "hlásím technickou chybu". Nevím jaké máš zkušenosti z korporátního prostředí, za mě Ti mohu říct, že pracuji jakožto profesionální Support roky a dodatečné otázky jsou vždy nutné. Málokdy dostaneš informace z prvního emailu který otevře ticket. Jednoduše odpověz na email který Ti přišel a emailovou adresu s překlepem alespoň prozatím ignoruj.

3) O tom co je a není vyřešeno, můžeme polemizovat. Ovšem v každém Supportu (včetně Travianu) se tickety uzavírají po nějaké době automaticky (pokud na ně neodpovíš). Nejsi li spokojen s odpovědí, neboj se vyžádat dodatečné informace jednoduše odpovědí na email, který Ti přišel.

P.s. fórum bugy není určeno pro zpětnou vazbu. Jakoukoliv zpětnou vazbu milerádi přijmeme klidně i SZ na fóru.

S pozdravem

Lored

Obsazené oázy by dle mých informací neměly vynášet suroviny.

Oázy kde jsou přítomna zvířata vždy nějaké suroviny mívaly, ovšem v minimálním množství.

Ezio, dle pravidel hry není dovoleno jakkoliv diskutovat prohřešky veřejně.

A žádat o kontakt administrátora ve fóru hráči hráčům mi též přijde zbytečné.

Ahoj,

poklad v Tvém fondu se nepřesouvají do Tvé pokladnice nýbrž králi při výběru daní. Útoky nejsou třeba.

Král standartně vybírá fond od vévody, informaci jež jsi napsal, jest nesprávná.

Pakliže v dané vesnici odmítneš platit daně, riskuješ sesazení statusu vévodství a zároveň útok krále. Ve Tvém vlastním zájmu je, aby jste spolu vycházeli.

Novinek je tu skutečně veliké množství. Doporučuji projít post: Seznamy změn a opravy chyb

Od ledna tam jsou minimálně čtyři velké změny.

Novinky které vyvojáři chystají/plánují lze vesměs nalézt na blogu travianu: http://blog.kingdoms.com/

Pokud bys potřeboval oficiální vyjádření na konkrétní dotazy, napiš mi prosím ticket ve hře, požádám o jejich zodpovězení oficiální cestou.

Slot je relativně nenápadný, podívej se ve vesničce pod hradbou vpravo dole na takovém "kopečku". Tam najdeš slot na stavění/na další budovu do vesnice. Pokud bys popisu nerozumněl, udělám Ti později screenshot.

Black má naprostou pravdu. Pakliže Tě hráč nemůže přidat jako zástup, ověř si:

a) že jsi na stejném serveru jako Tvůj kolega kterého chceš zastupovat
    b) že přidal Tebe a ideálně zadáním Tvého emailu do svých zástupců

Pakliže nejste na témže serveru, hráč Ti může nabídnout dual, ale je to otázka důvěry.

A já bych doplnil otázku ohledně zástupu. Jak je to s útoky na hráče, kde jsem měl zástup a už nemám, jak je to s případným přebíráním jeho vesnice?

Ahoj Lajane,

neboj se si založit nový post anebo rovnou napsat na Support. Hráči nemusí anti-pushing mechaniku bezprostředně znát a nemusel by Ti nikdo odpovědět.

Na Tvoji otázku platí typ 2, případně typ 3 dle situace (musíš vědět Ty, jaká je situace):

http://forum.travian.cz/showthread.php?t=109779

Typ 2:
    §2.7. Smí dobýt vesnici, pokud se během posledních 14 dní nezastupovali a pokud v posledních 3 dnech nebyli ve stejné/spojenecké alianci

(udělal jsem jen drobnou úpravu, TK vyžaduje 3 dny mimo alianci, ne dva)

Typ 3:
    §3.7. Nesmí si dobýt vesnice

S pozdravem

Lored