Posts by Gomeez#CZ

Ahojte, potřebuju radu. Chci převzít vesnici, která dříve byla v království ale minimálně týden už v království není. Vesnice ani není hlavní a píše to toto:

Tato vesnice byla během posledních 3 dní ve tvém království.

Co s tím?

Ahoj, v kráľovstve si daj záložku interní a tam kukaj Události v království ... nájdeš tam meno toho hráča dátum a čas kedy opustil kráľovstvo :) následne si prirátaj 3dni a potom môžeš preberať daného hráča :)

hmm no to záleží od skúsenosti a od zamerania hráča off/def...

Blesk je rýchla a efektívna jednotka hlavná dominancia na začiatku hry.. da sa kľudne používať aj celú hru, ale rozumne.. slabší útok majú.. (nižšie náklady na výrobu a sú lacné)

Haeduani pomalšie, ale silnejšie vhodné do útoku a majú dobru obranu proti jazde...

Určite ma cenu ich stavať :)

Ahoj, ako to myslíš rozostavaný ?

Ma už aspoň jeden lvl ? Ak áno potrebuješ hlavnú budovu na 10lvl následne tam nájdeš možnosť búrať veci..

Ak to myslíš tak, že stavba je v poradovníku normálne na nu klikni a daj zrušiť také malé X sa tam ukazuje to treba stlačiť...

Fotografie zde. A ano hraju to přes tu super aplikaci .😅 Dva účty na stejným světě nemám . Pravé mě to překvapilo , protože na jiných serverech to normálně funguje . Přes Chrome to zkusím

skúšal som ten pomer cez pc a mne to ide neviem kde je problém :) :/

Díky za radu :-) Máš malého zlatého bludišťáka. Ale hoši, nebashujte nám tu tolik tu apku, já když jsem zacínal hrát kingdoms, tak nebyla žádná a tohle je pořád lepší než nic :-) Třeba Travian Legends nemá žádnou apku :-)

Neber to osobne, ale ta aplikacia je pre mna nehratelna.. sledujem ju dokonca som tam aj ako betatester.. zaspalo to dobu za tie roky cca 3-4r co si to vsimam nic moc.. a to mobilne hranie napreduje razantne dopredu zmeskat tuto vlnu je skoda :(

Legends sice nema apku, ale dokazali optimalizovat prehliadac pre mobil tak, ze hranie je dost podobne ako cez apliakciu...

Travian poznam cca 10-13rokov... Kingdoms ma urcite potecial :) len tam treba pridavat nove veci tento rok som tak postrehol zmenu dovolenky aj to zrejme preto ze Rusaci ukazali ako prebrat DS a dat dovolenku :D

cakal by som veci ako Kralovske technologie na skumenie (produkciu, armu...) alebo by som ocenil pridavanie odkazov ako to ma Legends... :) moznosti je vela :thumbsup:

Uvidime co ukaze cas :) Mier ! :D

rovnaka IP ? dva ucty ? jeden PC ? myslim ze max pomer je 2:1 alebo skus prijat daku ponuku... a jedine cez trznicu myslim ze prvych 7dni sa posielat surky ani nedaju vzajomne.. pomohol by obrazok screen problemu :)

plus ak hras cez mobil cez tu "super" aplikaciu tak to skus cez pc prehliadac, dalsia moznost na mobile chrome a v nastaveniach zaskrtnut verzia pre pc

Hlavne ked budes skusat tie oazy.. tak skorej pouzi simulator utoku ;) kazde zvieratko ma inu obranu a moze ta to zaboliet... a po istom case sa zvieratka vracaju 8|

Ahojte

Pre mna to znie zaujimavo a urcite by som to skusil...

Lenze pri rychlosti 1x by som musel menit strategiu hrania pri tej rychlosti a malom case by som nedokazal mat dostatocnu infrastrukturu na plnohodnotne MC15 a podobne veci.. ako napr. krmenie defu v pokladnici..(ak by som nerobil NPC xkrat za den)

Ako jednotky kludne rychlost normalnu... ale produkciu minimalne 2x...a rychlost stavania mozno tiez hore..

No a ked uz pisem :) tak by som sa rad vyjadril ku hraniu cez mobil.. Kingdoms uz poznam roky (normal travian hravam uz od zaciatku) po cca 2r som prisiel pozriet a znovu si zahrat... ocakaval som zmeny v mobilnej aplikacii ale stale je to nehratelne plnohodnotne.. co som nemilo prekvapeny ze takto zaostavate v pomerne dolezitej veci kedze hraci urcite radi kontroluju ucet cez mobil.. xx krat za den... je jasne ze ked chcem planovat off akciu tak bez pc a prehliadaca to nejde korektne..

Proste na to aby som poklikal ucet mi je lepsie chrome a odskrtnut tam verziu na pc a hrat tak... ako ta vasa aplikacia...

myslim ze dobre spravena aplikacia je aj prisun hracov cez napr. obchod play a paodobne...

herne svety zivaju prazdnotou.. nie som si isty ci tvorenie novych svetov je ta spravna cesta :) ale je pravda ze tie dlhe malokto dohra do konca...

dobra zmena ktora sa mi paci je ten menhir co umoznuje skupinkam co sa poznaju hrat spolu..

Sp

Gomeez :)