Posts by Gomeez#CZ

Hlavne ked budes skusat tie oazy.. tak skorej pouzi simulator utoku ;) kazde zvieratko ma inu obranu a moze ta to zaboliet... a po istom case sa zvieratka vracaju 8|

Ahojte

Pre mna to znie zaujimavo a urcite by som to skusil...

Lenze pri rychlosti 1x by som musel menit strategiu hrania pri tej rychlosti a malom case by som nedokazal mat dostatocnu infrastrukturu na plnohodnotne MC15 a podobne veci.. ako napr. krmenie defu v pokladnici..(ak by som nerobil NPC xkrat za den)

Ako jednotky kludne rychlost normalnu... ale produkciu minimalne 2x...a rychlost stavania mozno tiez hore..

No a ked uz pisem :) tak by som sa rad vyjadril ku hraniu cez mobil.. Kingdoms uz poznam roky (normal travian hravam uz od zaciatku) po cca 2r som prisiel pozriet a znovu si zahrat... ocakaval som zmeny v mobilnej aplikacii ale stale je to nehratelne plnohodnotne.. co som nemilo prekvapeny ze takto zaostavate v pomerne dolezitej veci kedze hraci urcite radi kontroluju ucet cez mobil.. xx krat za den... je jasne ze ked chcem planovat off akciu tak bez pc a prehliadaca to nejde korektne..

Proste na to aby som poklikal ucet mi je lepsie chrome a odskrtnut tam verziu na pc a hrat tak... ako ta vasa aplikacia...

myslim ze dobre spravena aplikacia je aj prisun hracov cez napr. obchod play a paodobne...

herne svety zivaju prazdnotou.. nie som si isty ci tvorenie novych svetov je ta spravna cesta :) ale je pravda ze tie dlhe malokto dohra do konca...

dobra zmena ktora sa mi paci je ten menhir co umoznuje skupinkam co sa poznaju hrat spolu..

Sp

Gomeez :)

Podstate to chapes spravne ano farmlist sluzi na farmenie cize utocenie (posiela iba lupeze...) v jednom farmliste mozes mat az 100 dedin-fariem ktore mozes farmit cize posielat na ne utok ako casto chces :) kludne aj kazdych 10 minut ak mas tolko vojska...

surky ti donesu vojaci tam skade si ich poslal... kludne mozes ten isty famrlist posietat z viacerych dedin...

ano dedinku je mozne prebrat (nie hlavnu) ked das dole rezidenciu alebo palac a posles tam "ukecavaca" (senator , kmenovy vodca alebo nacelnik.. zalezi za aky narod hras...) vojacika co znizuje lojalitu... utok treba opakovat.. potom je moze nastavit obchodne cesty v trznici na presun suriek.... preberanie je dost nakladne na vyskum... nedoporucujem na zaciatku hry... skorej si par dedin psotavit aj treba :)

ukryt je o tom aby ochranoval surky cize tie sa moc kradnut nedaju myslim ze len german ma daku vynimku ze vie daco zobrat aj stade ale je to minimalne mnozstovo
    inak povedane tam de su ukryty sa moc nechodi.. zabera to cas... mozes ho skusit trafit kataputom... ale mala sanca... racej hladaj druhu farmu .)

Po poslednej aktualizacii zobrazuje spravy od hora dole :( pride mi sprava a ta skoci na zaciatok alebo o niekolko dni spet.... musim rolovat dole aby som mohol precitat X/

prehliadac chrome skusal som aj cookie pomazat nepomohlo....

Nikdy mě teda fakt nenapadlo použít třetí kartu ve vesnici, kde už mám 2 sloty navíc :))) Hold ta hra není zcela blbovzdorná :D

to ani mna treti slot mam v druhej dedinke... :D tak som to myslel

Pokud máš odemkle mám pocit dva, další to nedovolí, ani to nenapíše žádné varování, karta prostě zmizí bez jakéhokoliv upozornění, už jsem to vyzkoušel na 3 světech...

mam zatial 3 na jednom svete :) a ani som sa moc nemusel snazit az tak :)