Posts by Gomeez#CZ

Podstate to chapes spravne ano farmlist sluzi na farmenie cize utocenie (posiela iba lupeze...) v jednom farmliste mozes mat az 100 dedin-fariem ktore mozes farmit cize posielat na ne utok ako casto chces :) kludne aj kazdych 10 minut ak mas tolko vojska...

surky ti donesu vojaci tam skade si ich poslal... kludne mozes ten isty famrlist posietat z viacerych dedin...

ano dedinku je mozne prebrat (nie hlavnu) ked das dole rezidenciu alebo palac a posles tam "ukecavaca" (senator , kmenovy vodca alebo nacelnik.. zalezi za aky narod hras...) vojacika co znizuje lojalitu... utok treba opakovat.. potom je moze nastavit obchodne cesty v trznici na presun suriek.... preberanie je dost nakladne na vyskum... nedoporucujem na zaciatku hry... skorej si par dedin psotavit aj treba :)

ukryt je o tom aby ochranoval surky cize tie sa moc kradnut nedaju myslim ze len german ma daku vynimku ze vie daco zobrat aj stade ale je to minimalne mnozstovo
    inak povedane tam de su ukryty sa moc nechodi.. zabera to cas... mozes ho skusit trafit kataputom... ale mala sanca... racej hladaj druhu farmu .)

Po poslednej aktualizacii zobrazuje spravy od hora dole :( pride mi sprava a ta skoci na zaciatok alebo o niekolko dni spet.... musim rolovat dole aby som mohol precitat X/

prehliadac chrome skusal som aj cookie pomazat nepomohlo....

Nikdy mě teda fakt nenapadlo použít třetí kartu ve vesnici, kde už mám 2 sloty navíc :))) Hold ta hra není zcela blbovzdorná :D

to ani mna treti slot mam v druhej dedinke... :D tak som to myslel

Pokud máš odemkle mám pocit dva, další to nedovolí, ani to nenapíše žádné varování, karta prostě zmizí bez jakéhokoliv upozornění, už jsem to vyzkoušel na 3 světech...

mam zatial 3 na jednom svete :) a ani som sa moc nemusel snazit az tak :)

- de stavaju offku co pri tom preferuju normalne v MC alebo velke a male kasarne ... ?
    - aky typ slavnosti velke ci male ? Narazam na surky a obilie aby nechybalo na ucte...
    - za predpokladu ze off ucet ma pokladnice je to vyhoda ohladom suriek ? ci skorej na obtiaz ked musi krmit aj daku perma def na viac ... proste ci stava armu aj za dane? alebo to ide iba na krmenie a vystavanie dedinky...
    - kolko ich stoji jeden server cca :D

CZ2 Gomeez