Posts by ASLANBEY#TR(1)

Merhaba,

Öncelikle geri bildirimler için teşekkürler. Düşüncelerinizi burada diğer oyuncularla ana tartışma konusu altında özetlemeye çalıştım;

[discussion] 15cropper – your feedback is needed

• 15'li sayısının arttırılmasıyla ilgili: mevcut sorun aslında bir miktar inaktif oyuncuların bu alanları merkez köyleri ile işgal etmesinden kaynaklanıyor. Fakat önerilen sistem ile bu oyuncuların bu alanları ele geçirmesi zorlaşacağı için sayıyla ilgili sorun bir nebze azalacaktır diye düşünüyorum.
    • Bu değişikliğin ortalamada daha fazla altın harcanmasına yol açması: bu durum verilecek ödüllerin tahılla ilişkili olmasıyla çözülebilir. Yada sizin başka öneriniz varsa güzel bir katkı olabilir.
    • Oyunu daha da karmaşıklaştırması: Bu konuda sizinle aynı endişeyi taşıyorum. Yeni oyuncuların oyuna adapte olmasını kolaylaştırabilecek önerileriniz varsa paylaşmanızı rica ediyorum.

inaktif oyuncuların silinme zamanını hızlandırabilirsiniz. 15 li tarlayı alan biz oyuncular orayı merkez köy yapıp geliştirmek için alıyoruz. sizin istediğiniz durumda merkez köy yapmayacağım yerden mancınık basmam reis tanıtmam gibi ek külfetler gerekecek ve zaman kaybı yaşayacağız. bence bunu sakın ola hayata geçirmeyin

bu nasıl şey 15 tarlalı alıp merkez yapmak için hem mancınık tanıtıp yapacaksın hemde reisi yapacaksın. bunlarla uğraşmak çok fazla zaman kaybı demek. merkez yapmayacağım köyde mancınık basmak için neden uğraşıp zaman kaybı yaşayalım ki. şuanki sistem daha iyi olanı. hızlı davranan biran önce 15 li köyü almalı ve orayı merkez köy yapacak şekilde ilerlemeli bence. sizin yapmak istediğiniz şey çok saçma.