Posts by Jchym

The character will be deleted after 01:30:00.

Since no one is able to say what it will be and when it will be, there is no other solution. Thank the whole team for quality game and for the money I lost on your server invest in rewards for the development team. I think you are the only company with such a quality team.

irony.

Cvičení

Now it occurred to me. If you attack at a time when servers restart, every 3 hours. So you have about 15 minutes after which the defender will not be able to respond. I call this a fair game, huh?

so nothing really happens. The game is destroyed, gold you keep and continue to do the experimental.

Have never seen greater recklessness. I would like to specify that this is not of some competition in the forum, but a fighting game in which communication is necessary.

Why don't you restart? The whole game is lost.

Nikde jsem na IOS nenašel tuto možnost. Dokonce mám pochybnosti zda IOS tyto notifikace chodí jelikož chybí v nastavení možnost využívat dat na pozadí. Pokud tomu je tak jste tímto krokem znevýhodnili určité procento hráčů kteří používají IOS :(

Nápad: Vytvoření pouta začátečník vs učitel

Toto mě přijde naprosto zbytečné. Však král vlastně celé království má zájem na pokladech od každého svého guvernéra a je v jeho zájmu aby hráče vedl k co nejlépe. A zde nastává problém komunikace. Chat jak jsem psal v jiném vláknu je naprosto nevyhovující a v tomto stavu nepoužitelný pro hru tohoto typu. Jinak by stačilo aby nováčci měli více pokladů potom se o ně králové budou prát a i motivovat. Navíc budou mít výhodu surovinovou (prodej pokladů) a jak s ní naloží je už jejich věc. Nějaký ochranný bonus nepomůže hře ten se nechá dobře zneužít viz jmenování vévodou a následným zástupem a hned máte zabezpečenou pokladnu tak že se stane nedobytná.

Jsem přesvědčen že většina nováčků hraje přes telefon a potom se vůbec nedivím že po týdnu hraní odchází. Aplikace je nepoužitelná a dovolím si říct že hru kazí, dělá z ní pouze klikačku bez jakékoliv interakce mezi hráčem a královstvím. Hráč nemůže mít přehled co se děje v království.

Myslím že Lored pouze šíří paniku, Unie králů by měla být aktivována v nějaké brzkém upadtu . Tento server CZ2 je k tomu připraven proto mají všichni králové pouze 2 vévody a hned od začátku.

Podmínky pro unii by měl být dle blogu pouze tyto.

Království musí spolu sousedit (území kde jsou hlavní vesnice králů) a každé království musí být min 30 dní staré při 1x speedu.

Ale bude to mít i úskalí.

Spojené království nepůjde nijak rozdělit. Král nebude mít možnost abdikovat. Pokud jeden z králů padne, už do konce hry nepůjde přibrat jiného krále. Toto spojení půjde tedy jen jednou za hru a není cesty z5 proto si tento krok vždy dobře promyslete.

Jchym

Lored wrote:

Nic neslibuji Jale, ale admin slíbil, že se podívá na každý případ zvlášť. Držím palce.

Chápu že toto nemůžeš rozhodnout ale ovlivnit ano. Tato chyba trvala skoro 12 hodin a nepostihla viditelně všechny hráče. Celkem nechápu jak chcete odškodnit hráče kteří nemohl poslat podpory ( v této fázy hry se jedná převážně o hrdiny). Jsem toho názoru že rollback je jediné řešení.

Celkem je smutné že v Německu je státní svátek a tak nepracuji. ( pro mě, jako hráče naprosto irelevantní informace, hraji v Čechách) Je nám všem jasné že po 2 dnech k žádné nápravě nedojde.Byl by to takový zásah do hry, který by byl horší než těchto protrpěných 12 hodin.

Chtěl bych vědět proč v okamžiku zjištění problému nebyl nastaven mír a vypnuté hladovění? Popř odstavení serveru. To jsou věci které určitě ovlivnit můžete.

S pozdravem.

Lored wrote:

Teoreticky Tě může udělat vévodou a tím Tě přizvat do království. Ale tahle možnost nejspíš nenastane. Vévodství je komplikované a musí být blízko krále, tedy přímo se dotýkat jeho území.

Toto nechápu proč by se musel dotýkat jeho území? Vévodu přece mohu jmenovat i na druhé straně mapy? Nebo nějaká novinka?

1. podívej se na posloupnost. Nejdříve jsem napsal zde na foru když 24 hodin nikdo nereagoval napsal jsem ticket měl jsem za to že je to bug.
    2. To je hezké že to napíšeš mě ale ostatní hráče informovat nebudeš?

Black wrote:

Na tomto typu herního světa nebudou žádné noční útoky. To znamená, že během noci (00:00–08:00) nebude možné vyslat žádné útoky, loupeže ani obléhání, ani nic z toho nebude moct dopadnout. Výjimkou budou vesnice s divem světa, na ty bude možné útočit kdykoli. Stejně tak bude možné útočit i na NPC (Nataři, loupežníci) a oni budou moct útočit na vás.

Dle tohoto postu mě jasně vyjde že nepůjde útočit na nic krom jmenovaných. Tak se hned nečerti.

Stejně si myslím že to je BUG protože potom opravdu noční mír ztrácí smysl. Ale o tom jsem psal jinde.

Musím se přidat ke kritice. Vrátil jsem po nějaké době a jsem rozčarovaný velké množství změn ale informace žádné. Nápověda naprosto neaktuální. Celkem klíčkové věci ohledně vévodů naprosto zavádějící informace. S velkou slávou spustíte noční klid ale opět že na oázy utočit lze info žádné. Jak se potom maji hráči orientovat?

Zdravím komunitu. Mám dotaz asi jsem trošku slabší v matematice nebo nevím. Může mě někdo vysvětlit co a jak tato tabulka počitá?

Ať počítám jak počítám dopočítat se nemohu. Děkuji za vysvětlení.

Rojky90#EN wrote:

Když vyloupím ty skrýš ona pak zmizne nebo ji můžu vyloupit opakovaně ?

Dokud tam jsou suroviny

Rojky90#EN wrote:

Teď farmaření hráčů, hlavně těch neaktivních, stačí když do těch neaktivních vesnic pošlu vojáky jako loupež ?

Pouze loupeží. Pokud tam pošleš podporu na 100% ti to někdo vybije, určitě tu vesnici neloupiš sám :D

Rojky90#EN wrote:

Lze nějak nastavit aby se mi do těch neaktivních vesnic automaticky poslali vojáci, abych to vždy celé nemusel rozklikávat přes farmlist a manuálně je tam posílat ?

Musíš kliknout přes FL.

Ten obrázek ukazuje že jsi 10.10 v 18:43 ukradl 34 surovin maximálně jsi mohl ukrást 250 surovin