Posts by Jchym

Upcoming Forum Maintenance Thursday, 04.06.2020
Thursday, June 4th 2020, from 12:00 pm CEST (UTC +2) to approx. 14:30 pm CEST (UTC +2)
Duration: approx. 2 1/2 hours

1. Anglické forum používám protože zde se dozvíš minimum :-(
    2. Jsem Čech tak proč hrát jinde od toho snad byla dělaná česká mutace.
    3. Na slovo hraješ BETU jsem alergický. Ano dokážu pochopit chyby ve hře ale nechápu proč se neřeší. Ba naopak se tvoří další.
    Vývoj nové aplikace který trvá dva roky? A stále není konec? Zde prostě chybí koncept hry. Stále se mění pravidla a programátorům to akorát motá hlavu. Je zde jasně porušen řetězec. Nápad -> vývoj -> realizace. Neustále se to motá v kruhu. A tímto způsobem nikdy nebude finální verze.

Zkušenosti s vývojem velkých projektů nula

jsem programátor a IT technik ale toto by mě nikdo nikdy nezaplatil a co víc snad bych se styděl za to brát peníze.

Nerad utíkám z boje ale nejen osobní důvody mě nutí ukončit tuto parodii na travian.

1. naprostá neochota supporu něco řešit a nějak pomoci hráčům.
    2. upadající aktivita celého serveru
    3. naprosto nedomyšlený herní systém z kupou chyb a místo náprav se tvoří jen další. (kdokoliv takto pracovat tak je dávno bez práce)
    4. osobní důvody

Děkuji všem nepřátelům i přátelům a přeji vám pokud možno klidný a nudný konec serveru.

Jchym

Dnes jsem si všim že aliance Kingodms po vyloučení krále přišla o vítězné body. Na jakém principu toto funguje, měl jsem za to že vítězné body jsou aliance a je jedno jaký je jmenován král.

Diky

K tomu přece nepotrebuji zakládat nějaký tajný spolek. To mohu dělat i bez něj. Jaký má smysl ta položka ' možnost hlášení z bojů a špehování? 'děkuji.

Ještě otázka 100% za dostavbu je počítá ze získaných (ze všech získaných) nebo to z aktuálního stavu pokladů (za jeden den) v okamžiku dostavění?

je to 100% ..... ze všech vítězných bodů v alianci které získala.

Popř útoky natarů na WW je stejný jako v T4?

ja ani nechápu co je rozšířená stavební fronta (kasárny, stáje, dílna) jinak pokud je myšlen hostinec radnici tak tam tam 2 slavnosti do fronty v pohodě kliknu.

To co jsem napsal byla pouze reakce na Loreduv příspěvek. Napsal něco a neodůvodnil to, tudíž celá odpověď vyzněla tak že on to ví ale neodůvodnil to. Taková to odpověď co vyvolá jen dohady a nejasnosti. Proto jsem si rejpnul. To že píše a radí na fóru určitě nikomu nevadí, to že má přistup k ticketům se mě nelíbí ale to je asi to jediné co s tím mohu dělat.

ještě jednou sry. Ale můj názor se nemění prostě by support neměl hrát. Pomáhám i já a snažím se každému pomoci a nemusím kuli tomu být suport.

Proč někoho dráždit když to není třeba, to je můj názor.

Tušil jsem to a za to rejpnutí sry. Myslím že i zde platí 2x měř jednou řež. Spíše si myslím že je nesprávné vybírat daně od guvernéra který nemá žádné výhody (pravidlo nevyplácení obili za poklady)

Pokud král využívá výhod z vesnice výběrem daní(získání pokladů) měl by i hráč mít možnost mít tu možnost čerpat výhod ve formě prodeje pokladů (oves).

Popřípadě vymyslet jinou satisfakci.

Tak tedy nevím. Dnes jsem na zkoušku jmenoval nového vévodu a to co jsem uvedl mě početně sedí, Nevím proč by měl první výběr trvat déle. Přesně sedlo u vybraného vesnice součet surovin, % sazba a naplněni 20% skladu, Pokud máš jiné informace tak prosím o vysvětlení. Je to celkem zásadní a celkem mě začíná vadit že support má jiné informace a odmítá je zdělit hráčům, zvlášť pokud on sám hraje.

P.S. to jsou přesně ty důvody proč support nemá hrát.

Ano valí a naprosto devalvuje tuto surovinu. Guvernéři mají u hrdiny velké množství kradeného zboží které nemohou prodat protože nemají co dělat s obilím. Dříve jsem mohl od nich toto obili vykupovat ale teď po zpomalení výběru daní není šance. Obchodníci nestíhají odnášet daně, pořád plné sklady.
    Jakékoliv imaginární suroviny které se tvoří neznámo kde by ve hře neměli být.