Posts by Hrochy

Jo mám farmlist 1x10, když přidám nové farmy, nejde přiřadit jednotlivým farmám jednotky.

Řešení bylo upravit jednotky pro celý farm list (nesmí být rozkliknutý). Dát jednotky, pak už jdou nové farmy upravit individuálně. Prozatímní řešení ;) Věřím, že to bude pracné pro 100x100, ale třeba to pomůže :)

Zdar,

možná už se na to někdo ptal, ale nepodařila se mi najít odpověď. Jak je tu vyřešeno setrvávání guernůrů v alianci (kterou založil jeho král) a guvernér už v ní nechce dál být. Královi jsem deaktivoval pokladnu katapultem a i když ztratil vliv na území, tudíž i na mou vesnici. Pořád jsem veden v jeho království a jeho alianci, kde být nechci. Král neahraje, útoky mi neoplatil, takže mě nevyloučil. Existuje možnost jak opustit království nebo alianci nebo se tak stane automaticky až král bude podle systému neaktivní "šedý" ?

Zdar,
    KB se přičítají až po skončení slavností :) Pokud si to hodíš 2 dny dopředu. Myslím, že se nepřičte přírustek z budov, co za ty 2 dny postavíš.

Další možnost je pozabíjet hrdinou 90% zvířat a pak jít až s armádou. Jednou se mi stalo, že tam při špehévání surky byli, ale po 2. útoku s armádou hrdina odnesl zhruba 1/10 surek. Takže screenuj, hromaď důkazy s přesnými časy útoků a pak vše pošli na support. Můžou být buglé sklady v oázách :)

Skrytá pokladnice chrání suroviny z daňového fondu, ale jeden z návrhů do budoucna byla, aby kryla i poklady... Zatím to tak není.

Jo díval sem. 100 surek od každého. To jako fakt ? :D Ty upgrady stojí tolik, že je lepší ji zbourat a postavit druhé kasárny.

Návrh byl někde na com nebo i na cz ?

Nejde to třeba ovlivnit skrytou pokladnicí ? Postavil bych ji, tam kde chci prodávat poklady. Já tohle nemůžu testnout, protože nemám vsi na cizím území.

Chvíli sem na to koukal a nevím, proč, ale objevuje se ti tam scrollování do stran. Zkus vyresetovat zoom pomocí ctrl+0. Další varianta shift + click (shift + scrollovani je pohyb do stran). Malej tip, možná pomůže.

V opeře se mi dělo něco podobného. Hlášení sem odkřížkoval a hned naskočilo znovu a nešlo zavřít, pak sem si všimnul, že sem měl obrazovku zascrollovanou dolu( na NB 1366x768 nevidim cele UI), tak sem ji posunul o 2 řádky nahoru a už to bylo vklidu ;)

Zdar,

na oázu mají největší vliv podpory v ní umístěné. Samozřejmě, že ji může vybírat i člověk z jiného království. Rozklikni si oázu a uvidíš seznam hráčů(ti ji můžou vybrat) profitujících z jejich bonusů. Pokud někdo oázu nevybere 3h a déle vybere ji Netrpělivý obchodník(systém) automaticky :)