Posts by adige

Herkese merhaba,

Oyun gerçekten beklentilerimin üstünde oldu.
    Ufak tefek hatalar var ama zamanla rayına oturacaktır. İyi oyunlar.

owowow bunu duymak gerçekten şaşırtıcı :) bilmiyorum ama daha kimseden duymamıştım :-) beklentilerin üstünde olduğu bi gerçek fakat ufak tefek hata kısmı çok ufak olmuş :-) bay baya hata çok eh işte olmasada eh eh eh işte şeklinde düzeltiyolar tek anlamadığım yeni server dur daha bi burda bi oynayalım okadar yatırım yaptık bi tam olarak oyun çözülsün hatalar giderilsin :) izleyin 1 ay sonra s3 2 ay sonra speed gelir ve hepsindede sorunlar devam eder anca 7. -8. servera düzeltilir bukadar server açmadan 3-4 ayda bi server açarak gidilse en fazla 3. serverda tüm hatalar giderilerk çok düzgün oyun oynanır

hayddee içimi tamamen düktüm yerimiydiki acaba burası :) idare edin arkadaşlar :) sohbet eğlence yerinede bunu yazdım ya :)

derebeyi max 24 saat yani aktif demektir oyuna gireli 1 günden daha fazla olmamış anlamına gelir yeşil olduğu zaman aynı yerde aktif işte renkler gittikçe koyulaştığında 3 gün 7 gün ve inaktif yazacaktır

benimde elimde kuponlar var bide üstüne kupon kullanmam engellendi ve sürsi belli değil #hour# saat süre ile engellendi yazıyor 1 aydır bekliyodum bugün görüm sevinmiştim elimdeki kuponları girecem diye yapcakları işte bukadar olur bide 2. serverlarını açıyorlar varmı böle bişi sanki çok beyenildi hiç bi sorun olmadan ilerliyoki server 2. serveri açma gereksinimi duyuyorlar anlamak çok zor bukadar parayı düşünmeyin

kupın ile altın satın alma açılmış fakat bu ülkede geçerli değil hatası alıyorum kullandığınız kupon bu ülkede gererli değildir diyo ak zaten alabileceğimiz kuponları başka ülkerel için satın alamıyozki

katılıyorum sana warnerbros daha okdar çok düzeltilcek şey varki 1ay oldu yeni server açılıyo yeni server açılacağına hataları düzeltme yolunda adımlar atılsa çok daha iyi olacak atılan addım yokmu var ama o adımlar sorunları çözmekle ilgili değil dinlemekle ilgili allahı var nezman bi sorun yazsam hemen cevap geliyo en kısa sörede çözülecek diye bi kod konusunu 1 ay oldu hala çözemediler birlik madalyası desen zaten çok mantıksız resmen deniliyorki vali veya derebeyi isen bu oyunda arka plandasın allahtan top 10da kralları koymuyorlar onu bari düzgün yapmışlar daha bisürü hata

orada bulunan diğer valileriniz yada derebeyleriniz diğer dalgaları bozguna uğratacaktır mesela bikeresinde bende 7 dalga çıktı 7 dalganın sadece birine sen saldırabiliyosun diğerlerini diğer valilerin saldırabiliyor 7 farklı vali veya derebeyi saldırrsa anca ozman kalkıyor kamp

hortlatmış gibi olmıyımda nerden bu madalya güncellemesi yeni server açılacağına bu serverde eksikleri önce bi giderin okadar çok eksik varki saymakla zor biter

Cidden artık iyice travian kulanıcı arttıkça traviandan para kazananlar daha fazlasını nasıl kazanırız diye düşünüyolar çözülmeyen okadar çok hata bug vs varki ama adamalar 1 aydır bi kupon meselesini çözemediler istiyorlarki direkt biz kazanalım parayı daha fazla kazanmayada başladılar nese denecek çok şey varda bu şekilde devam ederse zaten klasik olan oyuncu kadroları azaldığı gibi yeni oyuncularda bu şekilde kaybedeceklerdir. düşünüyorumda okadar yazılan yazıları okuyup biraz olsun ders almıyorlarmıki bide neden tr serverlerinde altınlar pahalı ve plus vs altın ücretleri daha fazla çok oyuncu olunca keklenecek kerizdemi çok olur düşüncesindeler acaba

bildiğimiz klasik travian gibi işte seviye ile alakası yok herkese eşit bir şekilde geliyo macera puanları gün geçtikçe gelme süresi uzuyor saatler sanırım wikide var yoksa bile klasik travian wikisinden bulabilirsiniz

bence aktif olmayan hesapların silinmesi son derece doğal.herhangi bir krallıkta vali olmayan hesaplar siliniyor haritadan.krallık içinde kalıp da aktif olmayanlar devam ediyor.vergi alınıyor onlardan.eski travian da olan saçmalık burada kaldırılmış.krallıklar arası savaşa yönlendiriyor oyun.

Sence mantıklımı bu daha oyunun başı zaten amaç savaş elbette krallıkalr arası birlikler arası savaş zamanı geldiğinde olacak ozmanakadar gelişmek iiçin yağma yapılabilmesi için bu köylere ihtiyaç vardı krallıklar arası savaş şuan olsa oyunun amacı olan wowun ne mantığı var ozman direkt oyunun başında diğer birlikler ile savaşa gir onları düşür oyun bitsin

hepsi birden silmesi olanaksız.. sadece o görünenler.. aynı zaman içerisinde 20 hesaptan fazlası silinmiş

evet silinmiş yağma listemin sadece birinden veriyorum örneği 100 köyden 37 kalmış diğerleride ortalama bu şekilde aktif olmayan köyleri otomatik kaldırmışlar tabi bi süresi vardır bunun çok saçma bi iş yapılmış adam silmedikten sonra o köylerin silinmesi hiç iyi değil aktif oyuncular sonuçta yağmasını o köylerden yapıyor

Dostum sorunun yanıtı, oyuna köy seviyesinden şehir seviyesine geçirebileceğin yeni bir özellik gelmiş, bazı ön şartlar var mesela tahıl +400 olmak zorunda üretim bazında ve nüfus 500 üstü gibi... bunları anlaman için seni belli yerlere götürüyor.

Merkez binasına girdiğinde yeterli bilgi bulunuyor bununla ilgili onu okumanı istiyor..

sen benim sorumu anlmadın dostum ben diyorumki merkez köy ve şehir arasındakki fark vs soruyu düzgüncene tam olarak okursan sarumu daha iyi anlıaycaksın ben şehir nasıl yapılır vs sormuyorum yinede cevabın için saol

Oynayış tarzına göre 15 tarlalı köyünü ya da 9 tarlalı köyünü şehir yapabilirsin tamamen senin stratejine kalmış.Ama şehirden kastedilen merkezdir.Yukarıda zaten arkadaşımız detaylı bir şekilde belirtti zaten.

hortlatmış gibi olmıyım ama bi sorum var şehirden kasıt merkez köy yapmak dediniz şehir özelliklerinde ise hammde kaynaklarının 12 yekadar yükseleceği yazıyor ama normalde merkez köyün hammdde kaynakları 20 yekdar yükseliyor bunun açıklaması nedir ? benim bitane tarlalı köyümü merkez diğerinide şehir yapma gibi bir olanağım varmı? merkezdeki tarlaları seviye 20 şehirdekileride seviye 12 yapabilirmiyiz peki şehir özelliklerinde ele geçirilemez diyor vatan sevgisi %200 olur diyor zaten ele geçirilemiyosa vatan sevgisine ihtiyaç ? vs vs daha çok soru var ama bunların cevapları beni tadmin edecektir :)

buradaki vahadan alacağım saldırı puanı kahramana aynı şekilde 275 olarak işledi fakat istatistikler bölmüne 132 olarak işledi yani top 10da saldırım 132 arttı sadece bunun hesaplaması nasıl yapılıyor acaba ?
    bide bu vahlardaki savunma katkısı tam olarak ne köyüne %50 savunma mı veriyor _?