Posts by TorukMakto

Ahoj,

nejde vůbec poslat osadník na podporu... jediným jeho druhem "útoku" je osidlování... bohužel když ho chci uklidit před blížícím se útokem na vesnici (tzn. přesunout ho do jiné svojí vesnice), tak mám smůlu a budou zničeni :( to platí i když jsou vycvičeni všichni tři a čekám třeba ještě den na kulturní body... jakmile jde útok kterej neodrazím, tak jsou v háji :(

ahoj,

když chci přes tržiště něco koupit nebo prodat tak v 90% případů na mě vyskočí tahle fantastická hláška na kterou začínám bejt už notně alergickej: Tuto nabídku nemůžeš přijmout, protože bys tím porušil pravidla hry.

WTF??? jaký pravidla porušuju tím že chci něco normálně koupit/prodat ??? :(((( samozřejmě mi to dle zákona schválnosti vyskočí vždycky, když jde o pro mě důležitou nabídku :(((

Může mi někdo vysvětlit jaký pravidla porušuju???? Mám tři obchodníky a dosud jsem udělal sotva pár obchodů (protože drtivá většina mi kvůli tý stupidní hlášce nejde uskutečnit :(((

ahoj, můžu lehce navázat na toto téma? v mé blízkosti jsou dvě loupežnické skrýše, chodím je vybírat pravidelně... ze začátku mi vždycky dávaly poklady a teď několik dní už vůbec nic :( jen suroviny... jenže jiné skrýše jsem ani ve větší vzdáelnosti prostě nenašel?!! Kde teda můžu sehnat další poklady?!? Je možný že mám takovou smůlu a vždycky mě někdo předběhne a vybere ten poklad předemnou??