Posts by Sca7ha

  @Black


  Nic si nepleteme, kolega akorát porovnal multihunter systém v Legends a já napsal něco o problematice toho, že není úplně snadné tyhle multiúčty dohledat. Když někoho nareportíme, tak se tým multihunterů bude zaměřovat na to, co jsem napsal a když jim z toho nic nebude fungovat, tak ho stejně nechají jít.


  Čistě jenom obyčejná diskuze.


  Hello,
  thats why I wrote, that those worlds would only have active PLUS and crop + resource bonus for that monthly fee. You pay exactly 240 gold per month on normal worlds for those, which is about 13 Euro + you are then left with 60 gold, which could be cut from it for Golden Worlds and could be interpreted as a "fee" for them.


  Rest of bonuses would still be normally purchaseable with gold, so your argument is wrong.


  The world itself would be pretty normal except every player would have those crop + resource bonuses + PLUS.

  Hello everyone,
  I have an idea about new kind of servers, which I would call for example "Golden Worlds".


  It would be servers, where there is a monthly fee to play on, e.g. 12-15 euro per month and on which would already be active Travian PLUS and crop + resource bonus. You could of course purchase more gold if you wanted, for other benefits like NPC trader etc, like it is on any other server. Main principle of this idea is that every player has an equal chance and fair conditions, because everyone would have to pay a monthly fee to play.


  This should also limit multiaccounting, as paying several accounts monthly wouldn't be that painless for many people and also getting multiple credit cards to pay those accounts wouldn't be easy.


  There would in my opinion also be more active and experienced players. Unfortunately, there would also be far less inactive villages to farm, but one thing that could be done about that is adding something like NPC villages to farm on, with some new rules for them, but I would leave that for future development.


  Best regards,
  Sca7ha :whistling:

  My třeba nechali zabanovat celé království "DoTa", kde si hráč založil asi 8 účtů se jmény hrdinů zmíněné hry. K tomu jsme doložili ještě nějaké důkazy a bylo to. Jenomže to je vyjímka hloupého multiaccountu. Ti chytří už to zajišťují složitěji přes VPN služby (a že jich už v dnešní době je hodně), přes různé prohlížeče (které dost dobře anonymně skrývají údaje o počítači) a vzdálené/virtutální plochy, to už se pak hrozně špatně multihuntí a samozřejmě "půjčená" kreditní karta kamaráda, kde jedna platba udělá z multiúčtu "cizí" účet. Nevím přesně, co všechno si nechává Travian načítat z uživatelova počítače přes prohlížeč, ale asi toho nebude hodně, když tohle lidi rádi porušují.


  Surovinová omezení mezi sittery a účty jsou k ničemu, když to jde hloupě obejít. Nenapadá mě nijak, jak tomu efektivně a bezbolestně zabránit.


  Jediné řešení je udělat z Travianu kompletní placenou službu, kde si lidi prostě budou měsíčně platit za všechny bonusy. To by mělo multiaccounty dost omezit, protože je složitější platit multiúčty měsíční platbou.

  Jak víš? :D Třeba jsou to nový hráči, kteří přišli z Legends. Ale ano, problém multiaccountu je všude a v dnešní době je hůř a hůř detekován, takže to Travian týmu ani nezávidím.

  Při organizovaných útocích má za úkol germán sundat zeď (například natarskou zeď u divu). Takže ano, vyplatí se pustit pivovar, od toho tam taky je.


  Nehledě na to, že je to obrovský bonus pro tvoje vojsko a katapulty jsou v případě germánů jenom "pomůcka". Vezmi to tak, že pokud jdeš někam sám, tak nikdy nemůžeš vzít 100% pokladů ze sundané pokladnice, takže to stejně pustíš a když vás jde víc, tak většinou ten druhý za tebou sundává pokladnici a třetí bere vše.

  Pokud si kazdy zivi na podpore sve jednotky, tak tam neni zadne omezeni. Mas li nekde 10k jednotek, muzes tam posilat 10k obili kazdou hodinu bez omezeni.

  @Black O tom jsem nevěděl, docela dobré to vědět, takhle se to může lépe organizovat. Díky za info.

  Z čehož můžeš mít jediný bonus a to je rychlost příjmu daného zboží (netrvá to hodinu, jak u vesnic mimo jakékoli hranice). Nejvýhodnější je to prodávat svému králi, kde máš bonus obilí.

  Občas je to ale takové netakové, v království mám 3 zlaté pokladnice, které obsahují 40 000 pokladů a v každé mám nad 100k deffu. Když vezmu hodinovou produkci -70k v každé, tak jsme domluvili pár vesnic na zásobování obilím.


  Ten limit by měl mít víc podmínek.

  FEAR_20171104143155.png

  Hi,
  I would like to suggest an improvement to the marketplace. It would be helpful to see the actual status of the warehouse/granary when the mouse is moved to a specific village.


  PC000_20171218104058.pngPC000_20171218111241.png


  Mainly due to the fact that I have to repeatedly switch between two villages and count how much I can actually send to fill my warehouse/granary. I know it's not that difficult to count it like that myself, but if I have to split resources for 10 villages within five minutes, it would speed up the process and actually help a lot, if I could see how much free space I have left.


  It could be a part of PLUS account. Repeated shipments of resources would be sent much easier.


  With friendly greetings,


  Sca7ha

  Když použiješ Travian Kingdoms Tools a registruješ se tam, tak ti to i vypisuje lidi, co nepostavili nic za x dní ještě před tím, než jsou neaktivní (což může být velký profit pro tebe), pak si akorát dáš "+" a tím si ho uložíš, že už ho máš ve farmilistu.


  Taky dělám to, že si značím místo toho člověka červenou značkou na zem a tím vím, že už ho mám označeného. Díky tomu taky další dny víš, že pokud se to místo uvolní, tak tam byl neaktivní člověk.