Posts by Sca7ha

  RE1: Finální podobu zatím neznám, ale řekl bych že to bude mít formu jako: "Byl jsem u toho" :D  RE2: Klasika 14:00 ;-) A nezvonil ti náhodou včera telefon a neoznamoval 7 dní? :D

  To je mi jasné, ale jestli bude jeden globální achievement "Team work" nebo bude pro každý svět zvlášť "CZ Týmová práce" "RU работа в команде" atd. To je jedno, stejně to pro jistotu založím všude a budu hrát casuálně CZtko. :)

  API hry ti to tuším dovolí (Travian Kingdoms Tools etc.). Jinak to jde poznat, pokud má hráč zapnutý online status.


  FEAR_20180717222204.png - 5 dní+?
  Ještě je tmavě oranžová a ta značí taky delší dobu, tuším snad ty 3 dny+.
  FEAR_20180717221821.png - tento den online
  FEAR_20180717221817.png - nedávno online
  FEAR_20180717221812.png - online


  Do poznámkového blogu si to imho můžeš zapisovat (populace).


  GT to umí tuším taky jako enginetools.

  Jiné možnosti nejsou, pokud sám neabdikuje, tak to se to po nějaké době neaktivity udělá samo. Ale nikdy nemáš jistotu, že opravdu není aktivní (třeba obyčejné přihlášení na telefonu tu lhůtu prodlužuje). A taky mám pocit, že jakmile jde o větší království, tak je ta lhůta mnohem delší než 3 dny.

  1. Nesmí být v království
  2. Nesmí mít protekci od království
  3. (Nesmí být v království alespoň 3 dny)
  4. Nesmí být spojenec


  Takže pokud myslíš vice kinga, tak to se bojím, že to vůbec nelze udělat. Pak mysli taky na to, zda se to vyplatí. Pokud máš více populace, jak ten druhý hráč, tak každá budova ztratí jeden level při přebrání.

  Hi everyone,
  "Ability to position already built buildings." It would be great to have the opportunity to position buildings in chiefed villages as you want and as you are used to. After you chief a village, there is so much chaos in it and the only solution is to delete those buildings and build them elsewhere. For a player, who played building strategies it would make so much difference to be able to position already built buildings where he wants to, because the looks of a village do matter for some people.


  Its not quite TOP 10 improvement, but I would really appreciate it. :rolleyes:


  With friendly greetings,


  Sca7ha

  Záleží v jaké fázi hry jsi. Ideální by bylo si sehnat nějaký def od nějakého vzdáleného hráče, def hráči rádi získají nějaké "free body" za bránění. Další možnost je si sehnat na to království. No a pokud máš jenom jednu vesnici a to hlavní, tak při "přemístění" můžeš najít jak království, tak i hráče, kteří ti pomůžou. Taky zmizíš z farmlistu.

  Nejvíc času trvá vylepšení katapultů, tak to můžeš šetřit na to, ale bohužel u jiných věcí nelze zvolit, zda chceš použít kartu nebo zlatky. Takže jsou momenty, kdy chceš rychle dokončit třeba hradby a ty prostě MUSÍŠ použít karty, které si šetříš na něco jiného.


  Je nutné podotknout, že budovám, kterým chybí do dokončení méně jak 5 minut, tak nestojí urychlení vůbec nic. Budovám, kterým chybí méně jak dvě hodiny, tak stojí urychlení jednu zlatku a všemu ostatnímu nad dvě hodiny, tak tam si hra účtuje dvě zlatky za urychlení.


  Proto logicky bys to chtěl využít na věci, které mají dvě hodiny a víc. Ale jak říkám... jsou určité momenty, kdy prostě nemůžeš šetřit a urychluješ věc, která má do dokončení 40 minut.

  Hmhm, to zní docela smart. V tom případě si ho schovej před ostrým a pak si ho vrať na čas. To je stejné, jako když na tebe pošle 500 špehů a vyšpehuje tě a vidí, že ostrou armádu máš doma. Vždy se vše schovává a posílá načasovaně.