Posts by Odin

  Merhaba,


  Tüccarlarınız yola çıktıktan sonra altınla hemen teslim seçeneğini seçin. Bu durumda kartınız varsa altın yerine kartlarınızdan kullanılacaktır. Fakat bunun yalnızca kendi köyleriniz arası transferlerde kullanabileceğinizi unutmayın.

  Sevgili Oyuncularımız,


  Doğum Günü Cümbüşü sona erdi. Bizimle kutlama yaptığınız, gizli başarıları bulduğunuz ve gece gökyüzünü havai fişeklerle aydınlattığınız için herkese teşekkür ederiz. Umarız bir sonraki oyun dünyasında oynamak istediğiniz (veya rakip olacağınız) yeni arkadaşlar edinmişsinizdir.


  Kişisel deneyimlerinizi Doğum Günü turlarında bizimle paylaşın. Onları okumak için sabırsızlanıyoruz,


  Travian Kingdoms Ekibiniz


  ASİLER2 kralıgın kapatılmasını önemle arz ederim o kralıkta olan sepetcioglu adlı kişi oyunda hile ve küfür kullanmaktadır ve sepetcioglu adlı kişinin hesabının incelenmesi ve hatta kapatılmasını önemle arz ederim egerki dedigim olmazsa oyundan komple ayrılıp oyunu kimseye tavsiye etmeyecegimi önemle arz eder saygılarımı sunarım:cursing::cursing::cursing::cursing:

  Oyun kuralları dahilinde oynandığı sürece herhangi bir krallık kapatılmamaktadır.

  Sevgili oyuncularımız,


  Yeni fethedilen Dünya Harikaları'nın ilk gecesi Doğum Günü Cümbüşü oyun dünyalarına geçti.

  İyi bir gece uykunuz oldu mu veya sinsi saldırılarla mı uyandınız?


  Dünya Harikasının gece ateşkesi sırasında korunmadığını unutmayın, her zaman saldırıya uğrayabilirler. Daima göz kulak olun.

  Evet, dünya harikası sahipleri tatile gidemezler. Fakat dünya harikasına sahip olmadan hemen önce tatile giderlerse tatil devam eder. Şu anda bazı tatil modu güncellemelerinin test aşamasındayız.Bunlardan biri böyle bir durumda tatili iptal edecektir. Bu değişiklikler Temmuz ayında yayınlanacak. Bu konu hakkında daha fazla bilgi yakında gelecek.


  Şu anda com1nx3'teki bir krallık, bir WW köyüne sahip olmadan kısa bir süre önce tatil moduna çıkma stratejisini izlediğinden, kısıtlama ile bu strateji arasında çok fazla fark yoktur. Bu yüzden bu oyun yöntemi Pazartesiye kadar izleyeceğiz. Olası bir karar ile tatil günlerini iptal edebiliriz. Nihai kararımız hakkında Pazartesi günü sizi bilgilendireceğiz.


  Birliklerinizi birleştirerek diğer krallıklar ile saldırı mı planlıyorsunuz? Yoksa kendi dünya harikasınızı savunmaya mı konsantre olacaksınız? Dünya Harikaları üzerinde de havai fişek gördünüz mü?


  Bizimle paylaşın, merak ediyoruz :)


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  bbash-2020-contest-forum.png


  Sevgili oyuncularımız,


  Wow! :huh: Harikasınız!:D:thumbup::thumbup: Havai fişek roketleri ateşleyip ve gece boyunca gece gökyüzünü aydınlatıyorsunuz.


  Bu yüzden her iki Doğum günü dünyası için de bir hedef eklediğimizi biliyoruz: her biri için 1.000.000 havai fişek ateşlenmesi.


  Topluluk Hedefleri genel bakışında halihazırda 100.000 adet havai fişek ateşlenmiş olmasını kabul edeceğiz, böylece bu yeni hedefe ulaşmak için 900.000 havai fişek roketini ateşlemeniz gerekiyor. Başlangıç ise, 28 Mayıs Perşembe.


  Aradaki tüm havai fişekler sadece kişisel başarınız için sayılır “Gökyüzündeki Elmaslar”.


  Gün içinde Topluluk Hedefleri genel bakışında (oyunda parti şapkası üzerine basın) bu hedefi ve yeni ödülleri zaten göstereceğiz. Haberi yaymamıza yardım edin ve krallık üyelerinizi bu gece biraz havai fişek ateşlemeye teşvik edin,


  Kılıçlarınızı keskinleştirin ve hadi birlikte geceyi gündüze çevirelim, :S


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  Merhaba,


  Öncelikle bu sorunun yol açtığı durumu anlıyorum ve üzgün olduğumuzu belirtmek isterim. Özellikle speed(hızlı) sunucularda alacağınız yanıtların gecikmesinin yol açabileceği problemleri de anlıyorum. Fakat inceleme yapılması için konu birden fazla kez teknik ekibe yönlendirildiğinden bu süreç zaman alabiliyor. Yani aslında sizin ve destek ekibinin mesajları arasında aslında sizin göremediğiniz bir de teknik ekibin incelemesi ve yanıtları bulunuyor.


  Yaptığımız incelemeler neticesinde, savunan askerler köye zamanında varmış olsa dahi savaşın sonucunun değişmeyeceğini tespit ettik. Hem sizin hem arkadaşlarınızın fazladan herhangi bir asker kaybı olmadığından verilen telafinin uygun olduğuna kanaat getirdik.


  Ek olarak, normalde bu gibi konuları forum üzerinde tartışmayız. Fakat bu kez durumu herkese açıklayabilmek için bir istisna yaptık. Tabi asker sayılarına dair herhangi bir detay paylaşmıyoruz.


  Konuyla ilgili başka sorusu olduğu takdirde özel mesaj yoluyla hesap sahibiyle görüşmeye devam edeceğiz.

  Yeni başarılar dediğiniz şu görev listesi mi? Tamamladıkça çeşitli itemler verilen.

  nneandertal arkadaşımızın paylaştığı gibi başarılardan söz ediyoruz. :)


  Ayrıca tüm oyuncularımızdan karşılaştıkları tüm hatalarla ilgili yardım merkezinden ayrıntıları paylaşmalarını rica ediyoruz. Böylece hızlıca tespitleri yapıp sorunları çözebiliriz.

  turkish_nextweek_big.jpg


  Sevgili oyuncularımız,


  2 Haziran Salı saat 15:00'te UTC+3 TR1n*,


  16 Haziran Salı saat 15:00'te UTC+3 COM1x3,


  23 Haziran Salı saat 15:00'te UTC+3 COM8,


  9 Haziran Salı saat 15:00'te UTC+3 COM6 başlayacaktır.


  Yeni oyun dünyalarında da eğlenmenizi umuyor, geri bildirimlerinizi bekliyoruz!


  TR1n Oyun Dünyası için ortak/temsilci arama konumuza ve Birlikte Sayfamıza aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz;

  TR1n Oyun Dünyasına Hoşgeldiniz!

  Ortak/Temcilci Arama


  *n harfi Gece Barışı anlamına gelir.


  Travian Kingdoms TR Ekibiniz

  Sevgili oyuncularımız,


  Travian Kingdoms oyun turunun ne kadar zorlu olabileceğini hepimiz biliyoruz. Bu nedenle, bu konuyu oynayacağınız bir takım bulmanız için tahsis ettik.


  Temsilciler aynı oyun turunda oynayabilir, ortaklar oynayamaz. Her ikisi için de Altın kullanımını etkinleştirebilir ve kısıtlayabilirsiniz. Bir avatarda toplam 2 temsilci ve 2 ortak olabilir.


  Eğer aşağıdakilerden biri size uyuyorsa bu konuya bir yorum bırakın:

  • Bir temsilci veya ortak arıyorum
  • Birine temsilci yada ortak olmak istiyorum
  • Bir ekip arıyorum
  • Zaten bir ekibiniz var ve daha fazla üye almak istiyorsunuz
  • Bir akıl hocası olabilirsiniz ve bazı yeni oyunculara Travian Kingdoms'ın nasıl oynanacağını öğretmeyi istiyorsunuz

  veya listelenen noktaların herhangi bir kombinasyonu.


  Kılıçlarınızı keskinleştirin!


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  Sevgili oyuncularımız,


  TR1n diplomasiye hoş geldiniz. Bu bölüm Travian Kingdoms'ın TR1n oyun dünyasına ayrılmıştır.


  Burada yer alan konudan diğer oyuncuları davet edebilirsiniz: Ortak/Temcilci Arama


  Kendi başlığınızı oluşturabilir, mevcut tartışmaya katılabilir veya dünya başlar başlamaz istatistikler veya savaş raporları gibi bilgileri paylaşabilirsiniz.


  • Başlangıç: Salı, 2 Haziran saat 15:00 UTC +3
  • Oyun Versiyonu: 1x hız Gece Barışı
  • Başlangıç Koruması: 7 gün yada 200 nüfusa ulaşana kadar
  • Tatil Süresi: 14 Güne kadar, öncesinde 48 saat geri sayım
  • Krallık Birleşimi: 30 Gün sonra mevcut
  • Tier 2 ve Tier 3 eşyaları: Daha iyi eşyalar 40. gün ve 80. gün itibariyla çıkmaya başlar: Pazar, 12.07.2020 ve Cuma, 21.08.2020
  • Dünya Harikası Aktivasyonu: 111. Günde, Pazartesi, 21.09.2020 saat 15:00'te UTC+3
  • Yaklaşık Oyun Dünyası Süresi: 5-6 ay