Posts by Odin

yerel saat deyince 1 saat, oyun saati seçince 2 saat geri alıyor pc saatime (doğru saat) göre.evrensel zamanda elle ayarlama yapınca saati yakaladım ama 4dk geri yine pcden.

Hesabınızdan bize bu konuda bir ekran görüntüsü alarak yardımcı olabilir misiniz? Biraz önce ben test ettiğimde yerel zamanın Türkiye saatiyle uyumlu olduğunu görüyorum.

Sistem bizi dolandiriyor. Ben travianda senelerce açık arttırmadan ekonomimi sağlamlaştıran bir kullanıcıydım , fakat bu yeni sistemde bana satacağım eşyanın sistem ortalama bir fiyatını alıp anında kendisine satılacağını söyüyor. Yanlış !! süreki açık arttırmayı takip eden biriyim başladığım serveri başından beri takip ediyorum bu konuda ve asla ortalama falan aldığını düşünmüyorum. ortlamanın neredeyse yarı yarıya altında bir fiyata aliyor bizden. Bu konuda bi düzenleme yapılmasını istiyorum. Sattığım eşyayı hicbirzaman sattığım fiyata veya daha az bir fiyatına rastlayamadım

Aslında sistem ortalamayı alıyor fakat örneğin gece yarısı bazı ürünler çok ucuza satılabildiği için bunlar ortalamayı etkiliyor ve düşürüyor. Bu da bir yanılsamaya sebep olabiliyor.

17332-mobile-anouncement1200-x-628-png

Sevgili oyuncularımız,

Yeni uygulama versiyonlarımız olan iOS 1.8-0 ve Android 1.3-0'ı yayına aldık. :love:

COM cadılar bayramı avı için hazırlandık :evil: ve bazı hataları düzelttik.

Genel iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri

• Arapça: Telefon dilini İngilizce'ye çevirip geri alınca işleri biraz karıştırıyor ve iki dili de aynı anda gösteriyorduk. Bu düzeltildi ve artık yalnızca bir dil göstereceğiz.
    • 22 Ekim'deki 5x Cadıla Bayramı avı için backend hazırlıkları
    • Bazı ufak metin düzeltmeleri

Değişiklik günlüğü iOS 1.8-0: iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri

Bu güncelleme ile sizden bildirimlere yeniden izin vermenizi istiyoruz.

• İsim: Uygulamanın adını Kingdoms olarak yeniden belirledik
    • Hazine: Krallar ve derebeyleri artık hazineleri aktif ve pasif edebilir. Kral vekili(Vice-King) bunu daha sonra öğrenecek.
    • Yeni oyuncular şartlar ve koşulları kabul edebilir
    • Gece barışı turları: Gece barışı turlarındaki oyunu optimize etmek için birkaç değişiklik yaptık:
      • Resim: Artık iOS'ta gece barışı resmini oyun dünyası listesinde gösteriyoruz
      • Saldırı kısıtı: Artık gece barışı zamanı saldırı planladığınızda daha fazla bilgi gösteriyoruz
      • Yağma listeleri: Yalnızca bazı hedefler yağmalanabiliyorsa artık bildirim alacaksınız

Değişiklik Günlüğü Android 1.3-0: Hata düzeltmeleri

• Chat: Bağlı krallıklar ya birlikte gösterilmiyordu yada hatalı isim ile gösteriliyordu. Bu şimdi düzeltildi ve artık doğru gösteriliyor.
    • Bazı daha ufak hata düzeltmeleri

Travian Kingdoms için oynadığınız için teşekkürler! :thumbup:

Travian Kingdoms Ekibiniz

17297-qu-nl-halloween-hunt-2019-kingoms-png

Kadim bir kehanet şöyle der:

Gizemli bir sis Dünya Harikaları'nın etrafında toplandığında, yarasalar ve örümcekler üç kat daha güçlü yaratıklara dönüşüp ve karşı konulamaz bir şekilde vahadan vahaya yayıldığında, bu dünyanın sakinlerini tehdit eden kasvetli hayaletler, ormanlarda ve dağlarda ortaya çıkacaklar.

Yalnızca en cesaretli zombiler bu dünyayı koruyabilecekler. Onlar, hayaletleri avlayıp alt edebilecekler. Onlar, yarasa adamları ve örümcek adamları avlayıp, kafesleyerek köylerini korumaya yarayan değerli varlıklara dönüştürecekler.

Böyle yapmak için, tehlikeyi haritada bulmaya yardımcı olmak, onu sınırların dışında tutmak kadar önemlidir.

Cadılar Bayramı Avı'na katılmak ve forum yarışmasında yerinizi almak istiyorsanız, o zaman alttaki ekran görüntülerini paylaşın:

• Hayaletlerle olan savaş raporları
    • Doğa tarafından işgal edilmiş vahaların ekran görüntülerinin izleyen ayrıntılarla birlikte paylaşın:

- Vahanın kordinatları

- Yarasa sayısı ve/veya

- Örümcek sayısı

• Yakalanan yarasa ve örümcek raporları

Katılmak için 13 tam gününüz bulunmaktadır ve her oyuncu her türden üçe kadar rapor paylaşabilir (toplamda dokuz rapor).

Ödüller:

• 11 x 50 Altın kuponu
    • 22 x 25 Altın kuponu
    • 13 x 13 kafes

Bu aşamalara erişildiğinde tüm COMX5 oyuncuları için daha fazla ödül olacaktır https://halloween.kingdoms.com/ :love:

5 Kasım Salı günü, başlığı kapatıp kazananları belirleyeceğiz. Ne kadar çok rapor gönderirseniz o kadar kazanma şansınız olur.

Hiç başarı yok mu? Tamam, henüz her şeyi açıklamadık. Zombilerin arasındaki arkadaşlık gibisi yoktur. ;)

Kılıçlarınızı bileyin ve hayaletleri, yarasaları ve örümcekleri avlayın.

17290-travian-kingdoms-update-094-forum-tr-jpg

Sevgili oyuncularımız,

22 Ekim Salı, 15:00 (UTC +3) tarihinde

Comx5 dışındaki tüm canlı oyun dünyalarına en yeni oyun sürümünü sunacağız. Bu oyun turu zaten en yeni sürümle bu tarihte başlayacak.

Güncelleme süresi 30 dakikadan az sürecek, lütfen birliklerinizin tahıl tüketimini buna göre planlayın.

Lütfen mobil uygulamalarınızı da güncelleyin.

Hata düzeltmeleri

• Bir oyun turunun sonundaki prestij görünümündeki bir Türkçe çeviri hatası düzeltildi. Dünya adı ve prestij puanlarının yeri değiştirildi. Şimdi cümle içinde doğru yerdeler.

• Nadir durumlarda, bir oyun turunun son gününün zafer puanları doğru hesaplanmıyordu. Bunu şimdi düzelttik.

• Kahraman zırhı: Aslında kadın ve erkek kahramanlar için iki farklı zırhımız var. Fakat bazen karışıyorlardı. Şimdi, zırh cinsiyete özgüdür. Bu şimdi ilerle mi yoksa gerileme mi?

Kılıçlarınızı keskinleştirin!

17176-lobby-zombie-heroes-jpg

Cadılar Bayramı partisi için ne giyeceğini hiç bilmiyor musun? Uzağa bakma, senin için bir çözümümüz var! Ve kahramanınız için son bir şey: Gelecek olan Cadılar Bayramı turunda tüm kahramanlar normalden biraz daha yeşil görünecekler. Sanatçımız kahramanların kılığını değiştirirken çok eğlendi! Kahramanınızın görünümünü değiştirirken sizin de çok eğleneceğinizi umuyoruz.

FAKAT: Yalnızca Cadılar Bayramı turuna katılan oyuncular kendilerinin bir zombi olduğunu görebilecek. Ne lobi ne de forum görseli, bu sırrı açık edemeyecek.

Zombi kahramanlar görmek istiyorsan, 22 Ekim'de COMX5'e katıl– eğer cesaretin varsa!

Kesinlikle çok haklısın. güzel tespit, uzunca yazıp detaylıca bilgilendirdiğin için çok sağol.

Bunu zaten bir kere telefondan oyuna girip biraz kurcalayan herkes bütün hataları farkeder. sorun kingdoms ekibinin oyunla ilgilenmiyor olması gibi gözüküyor.

Oyunun açılmadığından haberi olmayanlar buglar için ticket atmamızı istiyor. bunun yerine bir kere oyuna girmeleri yeterli!

Merhaba,

iOS uygulaması çalışmakta ve oyun açılmaktadır. Sizin girememenize sebep olan sorun hakkında yardımcı olabilmemiz için bize yardım merkezinden ulaşabilirsiniz.

17170-forum-the-mist-jpg

Bu Cadılar Bayramı Avı boyunca Dünya Harikaları'nın etrafındaki sis, bölgedeki köyleri etkileyecek.

Oyuncular sadece bölgenin içine köy kurabilir. Sisin içindeki bölgeler yeniden taşınmaya uygun değildir.

Sis, köylerin bunların içinde gizlenmesine yardım eder: Mancınık saldırıları daha az etkin ve casus saldırıları daha az verimli olur.

Diğer taraftan bu sisli köylerde eğitilen askerler daha kuvvetli olurlar. Dışarı yapılan tüm saldırı türleri normalden daha güçlü olurlar.

Büyük kutlamalar, meydana gelen tüm fetihlerde yerleşik halkı sadık tutmaya daha çok yardım eder.

Sis, savaş simülatörünün kör noktasında bulunur ve bu özel kurallar simülasyonlarda dikkate alınmayacaktır.

Ayrıca; Sisin yarıçapı WW çevresindeki 9 alandır. Yukarıdaki görselden sınırları görebilirsiniz.

Bu özel kurallar sadece COMX5'te uygulanacaktır – Cadılar Bayramı Avı oyun turu 22 Ekim'de başlıyor.

turkish_nextweek_big.jpg

Sevgili oyuncularımız,

5 Kasım Salı 16:00'da TR1,

12 Kasım Salı 16:00'da COM6,

26 Kasım Salı 16:00'da COM2x3 başlayacaktır.

Yeni oyun dünyalarında da eğlenmenizi umuyor, geri bildirimlerinizi bekliyoruz!

Aşağıdaki diplomasi alanından ortak yada temsilci bulabilir, birlikte duyuruları yapabilirsiniz;

Birlik - TR1

Travian Kingdoms TR Ekibiniz

Sevgili oyuncularımız,

Bu konu altından TR1 oyun dünyasında temsilci yada ortak(dual) arayabilir ve umuyoruzki hemen bulabilirsiniz!:S

:!:TR1 oyun dünyası 5 Kasım Salı , 16:00'da açılacaktır.

Merhaba,

Bu konu altından oyun dünyası ile ilgili rapor, tartışma ve diploması, tüm paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.

:!:TR1 oyun dünyası 5 Kasım Salı , 16:00'da açılacaktır.

17171-forum-robbercamp-ghosts-jpg

22 Ekim

COMX5

Yeşil zombiler gezen hayaletler, yarasalar ve örümcekleri avlayacak onları haritada yayacak ve onları daha güçlü bir şeye dönüştürecek ve anlaşılamaz sis Dünya Harikaları'nın etrafında toplanacak...

Tarihi takviminizde işaretlediniz mi?

Buraya göz atmayı unutmayın;

Embassy - COMx5

Odin

Community Manager dan gelmekte :))) köylerimin birinede KAOS ismi koymaya başladım :)) sevgili ODİN in oyunu oynanabilir kılma çabasından geliyor . KAOS un da samimi ve sıcak tavırlarını seviyorum ..

Bu teveccühünüzden dolayı çok teşekkür ederim. Sizin yardımınızla, Kaos'la beraber daha güzel bir forum ve daha zevkli bir oyun deneyimi sunmak için çalışıyoruz. :saint:

Aslında kulağa güzel geliyor. Fakat bu durumda saldırıda hiç de iyi olmayan Galyalılar saldırıyı nasıl yapar, keza tam tersi de Cermen için geçerli.