Posts by Odin

windmill.png

Sevgili oyuncularımız,

COM1 için ek Altın başlangıcıyla ilgili görüşlerinizi duyduk. Şu anda evde kalan herkese destek olmak istiyoruz. Bu yüzden yerel hız turlarından birine başlayacak olan herkes 35 Altın daha kazanacak. Bu, oyuna toplamda 75 Altın ile başlayacağınız anlamına gelir.

Bu aşağıda listelenen oyun turlarını etkiler.

Salı, Nisan 7 at 3:00 pm CET (UTC +3)

· Arabiax3

· CZx3

· DEx3

· ESx3

· FRx3

· ITx3

· TRx3

Daha sonra Nisan ayında başlayacak olan diğer oyun turları hakkında sizi bilgilendireceğiz. Onlarla nasıl ilerleyeceğimize dair henüz bir karar yok.

Ayrıca, sıkça talep edilen bir oyuncu isteğini yerine getiriyoruz ve tüm bu yerel hız turlarında İngilizce oyun sürümlerini de etkinleştiriyoruz. Bazı alanlar, ör. Arap topluluğu, bu ilaveden diğerlerinden daha fazla kazanç sağlayacak. Her topluluk için eşit olmasını istedik ve bu yüzden bunu her alan adı için yayınlamaya karar verdik. Varsayılan dil hala yerel dildir.

Kendi profilinizdeki dili değiştirebilirsiniz (sağ üst) -> Ayarlar -> Dil

Eğer mümkünse, lütfen bu salgına karşı mücadeleye yardım edin ve evde kalın. Teşekkür ederiz.

Travian Kingdoms Ekibiniz

Arkadaşlar travian şifremi unuttum 2-3 defa denedim hesap kitlendi Emailimde eksi emailimde onun şifresinide bilmiyorum doğrulama koduda alamiyorum hesabıma giremiyorum admine yazdim ama cevab gelmedi başka ne yapabilirim başka ulaşabileceğim bi iletişim kanali varmi ne yapmam lazim

Merhaba,

Bu konuda yardım merkezinden yazdıysanız sorun en kısa sürede çözülecektir.

https://support.kingdoms.com/tr/support/home

Sevgili oyuncularımız,

Birçok oyuncu Nisan ayından itibaren normal bir hızda oyun dünyası istiyordu. Sizi duyuyoruz ve ek 1x hızında Oyun Dünyası başlatabildiğimizi için duyuruyoruz:

14 Nisan Salı saat 15:00'te UTC+3 COM3 başlayacaktır.

Yeni oyun dünyalarında da eğlenmenizi umuyor, geri bildirimlerinizi bekliyoruz!

Sevgili oyuncularımız,

Daha önce duyurusunu yaptığımız yaz saati değişikliği ülkemizde gerçekleşmeyeceğinden, ülkemiz sunucularında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Duyuru bu yönde güncellenmiştir.

Duyurudaki hatadan dolayı özür diliyoruz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Wiki sayfasında konu başlıkları çok zor okunuyor. Açık yeşil-siyah gradyan renklerin üstünde beyaz fontun olması kötü bir seçim. Oyunun temasına bağlı kalınmak istenmiş muhtemelen ama font ve butonlar birbirine daha karşıt renklerde olursa daha iyi olabilir.

Geri bildirim için çok teşekkür ediyoruz. Bunu ekibimizle paylaşalım.

Night-Truce-Daylight-Saving-changes-forum.jpg

Gece ateşkes turunda sevgili oyuncular,

Daha önce duyurusunu yaptığımız yaz saati değişikliği ülkemizde gerçekleşmeyeceğinden, ülkemiz sunucularında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Lütfen bu bilgiyi krallığınızın tüm üyelerine iletin, böylece herkes bu konuda bilgilendirilsin.

Bilgiyi yayma yardımlarınız için teşekkür ederiz!

Saygılarımızla,

Sevgili oyuncularımız,

TRx3 diplomasiye hoş geldiniz. Bu bölüm Travian Kingdoms'ın TRx3 oyun dünyasına ayrılmıştır.

Burada yer alan konudan diğer oyuncuları davet edebilirsiniz: Ortak/Temcilci Arama

Kendi başlığınızı oluşturabilir, mevcut tartışmaya katılabilir veya dünya başlar başlamaz istatistikler veya savaş raporları gibi bilgileri paylaşabilirsiniz.

• Başlangıç: Salı, 7 Nisan saat 15:00 UTC +3
    • Oyun Versiyonu: 3x hız
      • Oyun hızı 3x
      • Asker Hızı 2x
    • Başlangıç Koruması: 4 gün yada 200 nüfusa ulaşana kadar
    • Tatil Süresi: 7 Güne kadar, öncesinde 24 saat geri sayım
    • Krallık Birleşimi: 10 Gün sonra mevcut
    • Tier 2 ve Tier 3 eşyaları: Daha iyi eşyalar 14. gün ve 27. gün itibariyla çıkmaya başlar: Salı, 21.04.2020 ve Pazartesi, 04.05.2020
    • Dünya Harikası Aktivasyonu: 44. Günde, Perşembe, 21.05.2020 saat 15:00'te UTC+3
    • Yaklaşık Oyun Dünyası Süresi: 2-2.5 ay

Birthdaycake_200x213.png

Mayıs ayında geliyor!

Sevgili oyuncularımız,

Bir yıl daha geçti ve bir sonraki Doğum Günü Cümbüşü geldi.

Doğum günü her zaman çok önemlidir! Her yıl sizinle birlikte kutlamayı dört gözle bekliyoruz, bu nedenle özel bir şey hazırladık. Ne olduğunu tahmin edebiliyor musunuz?

Travian Kingdoms ekibiniz

2. ve 3. maddedeki önlemler biraz ağır olabilir fakat bu konuda tabiki oyun geliştiricilerimiz ile tüm geri bildirimlerinizi paylaşıyoruz.

Çok çok çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Yalnızca aklıma bir şey takıldı şu an için. Kahraman yeniden diriltildiğinde veya köylerimizin tümü yıkıldığında kahramanın seviyesinin azalma ihtimali oluyor mu? Yoksa ölen kahraman diriltildiğinde veya tüm köyler yıkılıp yeni köy açıldığında kahraman diriltiğinde aynı seviyeden devam mı ediyor? Eğer cevap buysa ben oyun stratejisi olarak yalnızca emek verip kahramanın levelını kasma amacı güdebilirim. Tabii bir de şu soru da doğdu şu anda, eğer köylerin tümü yıkılırsa aynı hesapla yeni köy açılabiliyor mu?

Kahramanın seviyesi azalmıyor, birikimli olarak artmaya devam ediyor. Tabi burada stratejiyi oluştururken neyi hedeflediğiniz önemli.

Merkez köy tamamen yıkılamadığı için aslında tüm köylerinizin yıkılması pratikte mümkün olmuyor.