Posts by Odin

Sevgili oyuncularımız,

Askeri üste iyi bir genel bakış sağlamak istediğinizde, filtreler çok yararlıdır. Krallık birleşiminden sonra vekil kral ne tür filtre kullanabilir?

Emin değilseniz, en son değişiklik günlüğüne bakın:
    Changelog - v0.83

Ödül:
    5x50 Altın veya 2x1 gizli macera

Yarışma bittikten sonra ödüller verilecek ve kazananlar doğru cevap veren tüm oyuncular arasından rastgele seçilecektir.

İyi şanslar!

Katılıyorum daha 2 yılı geçmesine rağmen birlik madalyası gelmeme saçmalığı varken kendilerini bu kadar aşacaklarını düşünmüyorum

Ayrıca @Odin bey beğeniler önemli ise şu birlik madalyası sistemi için bi beğeni fışkırtalım ?? ne dersin oluru varsa :) zor bişey değil ;)

Merhaba,

Beğeni de destek veren mesaj sayısı da önemli. Bu fikrin ne kadar istendiği, desteklendiği konusunda fikir veriyor.

en son ki server ne kadar süre önce çıktı veya yeni server ne kadar süre sonra çıkıcak

Merhaba,

Son sunucu TR3 11 gün önce açıldı. Bundan sonraki en yakın sunucunun açılış tarihini lobiden görebilirsiniz.

Sevgili oyuncularımız,

Tatil için özel bir labirent yarışması yapıyoruz. Bu konuyu ziyaret edin: Travian Kingdoms winter maze ve katılın! Marcus'un Wren ve Şef'i bulmasına ve çözümü bulmasına yardımcı olun. Gönderdikleriniz yarışma sona erene kadar görünür olmayacaktır.

İyi şanslar ve mutlu tatiller!

Merhaba,

Hızlı oyun dünyası COMx3 olarak uluslararası açılmaktadır. Bunlara katılabilir, Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Sevgili oyuncularımız,

Hikaye serimizin ilk kısmını yeni yayınladık: "A fateful union", buradan okuyabilirsiniz:
    A fateful union – Part 1 | Travian Kingdoms Blog

Hikayeye bir gözatın ve şu soruyu ankette cevaplayın:

Ferdinand'ın hikayede karşılaştığı yabancının adı ne?

Bu yarışma 17 Aralık'a kadar sürecek. Ankete yanıt verdikten sonra bu konu altından oyun dünyanızı ve avatar isminizi bildirmeyi unutmayın. Ayrıca, ekstra puan için yabancının ait olduğu halkı da tahmin etmeye çalışın!

Ödül:
    4x50 Altın

Yarışma bittikten sonra ödüller verilecek ve kazananlar doğru cevap veren tüm oyuncular arasından rastgele seçilecektir.

Travian Kingdoms Ekibiniz

Eksiklikleri mevcut. Oyuncu isimleri gözükmüyor. Mesajı gördüğün halde bildirim kalıyor ara sıra. Google mobil görünümü sohbetinden farkı yok. Hatta şimdilik tarayıcıdaki sohbet daha kullanışlı

Merhaba Akıncı,

Evet bu hatayı(oyuncu isimleri gözükmemesi) daha önce ilettik, düzeltilecek. Bildirim kalmasını da ileteceğiz.

Mobil Sohbette Bazen Hiç birşey Gözükmüyor hiçbir yazı yok Çıkış yapıp tekrar girmek zorunda kalıyorum düzeliyor

Merhaba Lolpeas,

Hatayı bize yardım merkezinden ekran görüntüsü ile bildirebilir misiniz? Böylece hatanın durumuyla ilgili size geri bildirim de sağlayabiliriz.
    Haber ve Yardım Merkezi - Müşteri Hizmetleri ile iletişime geç

Hatayla birlikte şu üç bilgiyi de göndermenizi rica ediyoruz;

• Mobil Uygulama Versiyonu(Uygulama marketinde uygulamayı bulup oradan görebilirsiniz yada doğrudan en son güncel versiyon olduğunu söyleyebilirsiniz.)
    • Kullanılan telefon marka ve modeli
    • İşletim sistemi türü ve versiyonu

Sevgili oyuncularımız,

Oldukça uzun bir süredir mobil uygulamada sohbet özelliği için beklediğinizi biliyoruz. Henüz denemediyseniz Android ve IOS uygulamamıza bir göz atın.

Peki sizce nasıl olmuş? Kullanışlı buldunuz mu? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın, geliştirmeye devam edelim!

Travian Kingdoms Ekibiniz

Merhaba,

1- Hazine açma sınırı artık o durumda 4000'den 10.000'e çıkacak. Sınırlar birleşecek.
    2- Yardımcı kral yine vergilerini almaya devam edebilecek.
    3- Hayır.
    4- Vergiler önceki durumda olduğu gibi tek krala verilecek, kimin etkisi fazla ise.
    5- Hazine bozdurmak, hayır.