Posts by Odin

  Aslında bu konuda benim anladığım şuan, yani kahramanın savaşma gücü düşükken ve maceralardan yüksek hasar alırken mantıklı olan kısa macerayı kullanmak. Fakat ileride kahraman güçlenince kısa maceralar hasar veremez duruma geldiğinde de daha fazla ödül alabilmek için uzun macerayı kullanmak mantıklı olacak sanırım.

  Merhaba SimonMagus,


  Bildiğim kadarıyla Türkiye Doğu Avrupa Zaman Dilimi (Eastern European Time; EET), UTC+2 zaman diliminin bir parçası. Bu durumda yukarıda bahsedilen varsayılan saat dilimi seçeneğinde UTC+2 ayarlandığı takdirde oyunun gösterdiği saat doğru ise, oyunun varsayılan zaman dilimi doğrudur anlamına geliyor diye düşünüyorum. Fakat eğerki siz oyuna başlarken bu saat dilimi ayarının UTC+2 şeklinde başlatılmadığı konusunda bir problem olduğunu söylüyorsanız, onun da ayrıca düzeltilmesi gerekir. Atladığım, yanlış düşündüğüm, hesaba katmadığım bir nokta olabilir. Eğer böyle bir durum var ise beni düzeltebilir misiniz?  Saygılarımla,


  Odin

  Merhaba,


  Mevcut ve ileride yaşanması muhtemel problemlerin çözümüyle ilgili inceleme ve kod sağlayacılar ile iletişim devam etmektedir. Konu en kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.  Travian Kingdoms Ekibiniz

  Merhaba,


  Bildiriminiz ve hata rapor etme şablonunu kullandığınız için teşekkür ederiz. Raporlanıp, en kısa sürede düzeltilecektir. Her ne kadar hatanın açıklaması ve çözümü olmasa da, sayfa yenileme tuşuna basmanız bu problemin anlık çözülmesini sağlayacaktır.


  Odin

  Merhaba,


  Paylaş butonu hatasıyla ilgili ekran görüntüsü paylaşmak yoluyla yardımcı olmanızı rica edebilir miyiz? Ayrıca yeni bir hata için yeni bir konu açmanızı rica ediyoruz.


  Travian: Kingdoms Ekibiniz

  Merhaba,


  Oyun içi varsayılan oyun saatini Ayarlar -> Zaman Dilimi Seç seçeneği altından değiştirebilirsiniz.


  Travian: Kingdoms Ekibiniz

  Merhaba,


  Bildiriminiz için teşekkürler. İlgili departmana yönlendirilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


  Travian: Kingdoms Ekibiniz

  Merhaba,


  Ödemeler, altın transferi, altın kullanım özellikleri, kod satın alımı gibi konularda yine aynı şekilde oyun içi mesaj yoluyla ilgili başlık altındaki destek ekibimize ulaşmanızı rica ediyoruz. En kısa sürede yanıt dönülecek, probleminiz çözülecektir. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.


  Travian: Kingdoms Ekibiniz

  Merhaba,


  Bulduğunuz hataları oyun içi destek birimimize yada bu konuya yorum olarak, ekran görüntüleriyle birlikte bize iletirseniz, en kısa sürede düzeltilecektir.


  Travian: Kingdoms Ekibiniz

  Merhaba,


  Oyunla ilgili pozitif eleştirileriniz için teşekkürler!
  Çevirilerinde problem olan menülerin ekran görüntüleriyle birlikte, oyun içi yardım mesajı veya bu başlık altına eklemek suretiyle bize yardımcı olabilir misiniz? Anlayışınız için teşekkür ederiz.


  Travian: Kingdoms Ekibiniz

  Merhaba,


  Bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Düzeltilmiştir. Sizin gibi sorun giderilmeden önce foruma üye olunduğu durumda Kullanıcı Kontrol Paneli'ndeki Seçenekleri Düzenle sayfasında yer alan Zaman Aralığı seçeneği ülkemizin içinde bulunduğu zaman dilimine(GMT +3) ayarlandığı takdirde sorun ortadan kalkacaktır.


  Travian: Kingdoms Ekibiniz