Posts by Odin

Merhaba Karacazade, BerkOcal,

Tüm fikirleriniz Travian: Kingdoms Türkiye ekibinizce okunmakta ve dikkate alınmaktadır. Her yeni fikre birden fazla oyuncumuzun fikir belirtmesi ise bu yeni fikrin daha da gelişmiş bir versiyonunun ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Lütfen Yeni Fikirler'e yazmaya devam edin!

Travian: Kingdoms Ekibiniz

İyi akşamlar BerkOcal,

Kahramanınız yaşam puanı kaybetmeden 11 yabani hayvanı da yakalayacaktır.

Odin

Merhaba noyfa,

Harita ekipmanı maceralardan geri dönüş dışında kahramanın içinde bulunduğu tüm harekatlardan geri dönüşü hızlandırır. Sizin hesabınıza özel bir hata olup olmadığının kontrolü için, oyun içi destek ekibimize ilgili başlık üzerinden mesaj atmanızı rica ediyoruz.

Merhaba noyfa,

Lobide, solda yer alan sütunda, oyun hesap linkine tıkladığında açılan pencerede temsilci ekleme seçeneği bulunmakta.

Oyun hesap linki, lobi hesap isminin hemen altında 'TR' ile başlayan başlıkla temsil ediliyor.

Merhaba,

Birlik madalyaları hakkındaki siz oyuncularımızın açık isteği listemize eklenmiştir. Sizden bu gibi eksik veya olması gerektiğini düşündüğünüz herşeyi bizimle paylaşmaya devam etmenizi rica ediyoruz.

Merhaba,

Düşman Hazinelerini ele geçirebilmeniz için kahramanın da eşlik ettiği 'Normal' saldırı gerçekleştirmeniz gerekir. Bu yolla o köyde saklanan hazinelerin her saldırıda üçte birini ele geçirebilirsiniz.

Fakat bilmeniz gereken, saldırı alan oyuncu hazine binasını yıkarak yada devredışı bırakarak hazineleri başka köyüne taşıyabilir.

Daha ayrıntılı bilgi için Türkçe dil seçeneği şuan için hazır olmayan Wiki sayfamızı ziyaret edebilirsiniz;
    http://wiki.kingdoms.travian.c…es%20and%20Stolen%20Goods

Merhaba,

Bahse konu hata düzeltme listesindedir. En kısa sürede sorun çözülecektir.

Merhaba GokTurk,

Hakaret konulu şikayetleriniz için, yardım merkezinde, 'Kural İhlali' kategorisi altında, 'Küfür/hakaret şikayeti' başlığı altından bildiriminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eski sürümleri oynamadım bilmiyorum ama eminim altınla yapılacak işlem sayısı azaldıkça denge artacaktır ve daha zevklidir oynaması. Fakat legends'ı 1 senedir falan oynuyorum, kingdomsta altın olayı daha iyi olmuş gibi duruyor. Özellikle tüm oyun boyu satın alma imkanının gelmesi ve NPC'nin fiyatının artması, bir kere 700 altın alan oyuncu ile oyun boyu altın alan oyuncu arasındaki farkı azaltmış.

Parşömen konusunda açıkçası gördüğüme memnun oldum, ben o kadar altınla neredeyse tüm oyun oynarken, altını nasıl verimli kullanacağını bilmeyen zengin bir arkadaş benim yerime oyunun muhasebe bölümünü tatmin etmiş.

Bu arada ingiltere serverında da oynadım, ki orada bizimkilerin 10da biri kadar oyuncu oluyor, herkes altın alıyor. Çünkü fiyatlar neredeyse aynı, fakat o ülkede kazanç bizdekine göre ortalama olarak çok daha yüksek olduğu için çıtır çerez gibi geliyor. Biz çok daha az satın alıyoruz. Bir de üstüne maalesef oyun da Alman kaynaklı olduğu için dediğiniz gibi fiyatı düşürürlerse bizim serverları kapatıp giderler herhalde diye düşünüyorum.