Posts by Odin

  Arkadaşlar travian şifremi unuttum 2-3 defa denedim hesap kitlendi Emailimde eksi emailimde onun şifresinide bilmiyorum doğrulama koduda alamiyorum hesabıma giremiyorum admine yazdim ama cevab gelmedi başka ne yapabilirim başka ulaşabileceğim bi iletişim kanali varmi ne yapmam lazim

  Merhaba,


  Bu konuda yardım merkezinden yazdıysanız sorun en kısa sürede çözülecektir.

  https://support.kingdoms.com/tr/support/home

  Wiki sayfasında konu başlıkları çok zor okunuyor. Açık yeşil-siyah gradyan renklerin üstünde beyaz fontun olması kötü bir seçim. Oyunun temasına bağlı kalınmak istenmiş muhtemelen ama font ve butonlar birbirine daha karşıt renklerde olursa daha iyi olabilir.

  Geri bildirim için çok teşekkür ediyoruz. Bunu ekibimizle paylaşalım.

  2. ve 3. maddedeki önlemler biraz ağır olabilir fakat bu konuda tabiki oyun geliştiricilerimiz ile tüm geri bildirimlerinizi paylaşıyoruz.

  Çok çok çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Yalnızca aklıma bir şey takıldı şu an için. Kahraman yeniden diriltildiğinde veya köylerimizin tümü yıkıldığında kahramanın seviyesinin azalma ihtimali oluyor mu? Yoksa ölen kahraman diriltildiğinde veya tüm köyler yıkılıp yeni köy açıldığında kahraman diriltiğinde aynı seviyeden devam mı ediyor? Eğer cevap buysa ben oyun stratejisi olarak yalnızca emek verip kahramanın levelını kasma amacı güdebilirim. Tabii bir de şu soru da doğdu şu anda, eğer köylerin tümü yıkılırsa aynı hesapla yeni köy açılabiliyor mu?

  Kahramanın seviyesi azalmıyor, birikimli olarak artmaya devam ediyor. Tabi burada stratejiyi oluştururken neyi hedeflediğiniz önemli.


  Merkez köy tamamen yıkılamadığı için aslında tüm köylerinizin yıkılması pratikte mümkün olmuyor.

  Merhaba,


  1. Sağ üsteki kahraman resmine tıklayın. Açılan pencerede "Özellikler" sekmesinde, kahramanın resminin hemen sağ üstünden bu görünümü değiştirebilirsiniz.

  2. Bir sığınağı 10. seviyeye yükselttikten sonra yeni bir sığınak kurabilirsiniz.

  3. Sanırım bir saldırı ile diye anlıyorum. Evet mümkündür.

  4. Burada herşey sizin stratejinize ve neyi hedeflediğinize bağlı. Fakat kahramanın hiçbir zaman tamamen ölmediğini, daha doğrusu her zaman yeniden canlandırılabilir olduğunu söyleyebilirim.

  5. Hayır, doğrudan lokasyon seçimi yapamıyorsunuz.

  6. İkisinin amaçları farklı. Normal saldırı genelde tüm askeri gücünüzü kullanıp, verebileceğiniz maksimum zararı vermek için kullanabilirsiniz. Bu da aslında biraz stratejinize ve neyi hedeflediğinize bağlı.

  7. Tek köyle büyük ordular kuracak kadar üretim seviyesine ulaşmanız zordur. Ayrıca farklı amaçlar için özelleşmiş köyler kurmak için de birden fazla köyünüz olması gerekir. Köylerin farklı konumu da farklı stratejilere göre belirlenebiliyor. Bu sebeple tek köyle başarı elde etmenin zor olduğunu söyleyebilirim.

  8. Aslında burada kralınızdan ötürü sahip olduğunuz koruma bir etken. Biraz da oyun içindeki kurduğunuz ilişkiler de burada etkili.

  9. Kahramanı hammadde ile yada Su kovası ile yeniden canlandırabilirsiniz.

  10. Krallığın pek çok açıdan faydaları olabilir. Başta dediğiniz gibi koruma bir etken. Ki bir başarı elde edebilmek için birlik içinde hareket edilmesi gerekiyor.

  11. Kahramanın yorulması gibi bir durum yok, size saldırı geldiğinde kahramanın mevcut olmamasının yaratabileceği dezavantaj dışında aslında pek bir dezavantajı yok. Yada o macera süresinde yapabileceğiniz diğer şeylerin fırsat maliyetini de hesaba katmak isteyebilirsiniz.

  12. Kahramanı hammadde ile yada Su kovası ile yeniden canlandırabilirsiniz.

  13. Kendiliğinden de iyileşir. Bu hızı görmek için sağ üstteki kahraman resmine tıklayın. Açılan pencerede "Özellikler" sekmesinde yer alan sağlık(turuncu) barın fare imlecinizle üstüne gelin. İyileşme hızını görebiliyor olacaksınız. Ayrıca farklı kahraman eşyalarıyla da bu hızı arttırabilirsiniz.


  :thumbup:

  Merhaba,


  Oyuncu çalmak derken oyuncularımızın bu özelliği sevmediğini mi düşünüyorsunuz?

  sorunlarımın çoğu leo ile.

  Burada bir noktanın altını da önemle çizmek isterim. Leo dahil olmak üzere tüm arkadaşlarımız takımımızın çok önemli parçalarıdır.


  Bu konuda daha yapıcı yaklaşmanızı ve tüm şikayet ettiğiniz konuları tek bir gönüllü arkadaşımıza bağlamamanızı tavsiye diyorum, çünkü hepimiz birer insanız, eksikliklerimiz ve hatalarımız olabilir, ki ben açıkçası kendisinde de bir hata göremiyorum.


  Konular üstüne eleştirilerinizi kesinlikle çok ciddiye alıyoruz fakat kişiler üstüne odaklandığında faydalı bir geri bildirim olmaktan maalesef uzaklaşıyorlar.

  Kaç gündür giriyorum foruma yeni biten tr2 onur listemizi görebilmek için. 7 wow aldık 3 hafta olacak neredeyse server biteli acaba şu güzel onur listesini ne zaman görebiliriz? sayın Odin  Kaos

  Bu arada forumdan olmasa da onur listesine lobiden ulaşabilirsiniz; https://lobby.kingdoms.com/#/hof-tr


  Oyun dünyasıyla ilgili tüm ek istatistikleri ise siz oyun dünyalarının diploması konularından paylaşabilirsiniz.