Posts by Odin

Kaç gündür giriyorum foruma yeni biten tr2 onur listemizi görebilmek için. 7 wow aldık 3 hafta olacak neredeyse server biteli acaba şu güzel onur listesini ne zaman görebiliriz? sayın Odin  Kaos

Maalesef onur listesi artık düzenlenmiyor. :(

- oyuna uygulamadan yaklaşık 40 gün boyunca iphone-ios ile giriş yapılamadı. bekliyoruz düzeltirler diye fakat haberleri bile yokmuş. sorduğumuzda bunu rapor etmemiz gerekmekteymiş. oyuna girilmiyor?? oyuna girilmediğini nasıl oluyorda biz rapor etmeden bilemiyorlar. asdf:AD oyuncuyu ve oyunu pek önemserler. bu konuda şüpheleri ortadan kaldırdılar.

Öncelikle bu konuda verdiğiniz bilgiyi düzeltmek isterim. Bahsettiğiniz konuda da paylaştığımız üzere iOS uygulamasına girilmekteydi. Sizin hesabınıza özel bir sorun olup olmadığının tespiti için tabiki bize bildirmeniz gerekiyor. Yoksa spesifik hesapların yaşadığı problemleri hesap sahipleri bilgi vermediği müddetçe bilemiyoruz. Bu konudaki bilgiyi de şurada vermiştik;

Travian kingdoms oyunu 6 HAFTADIR İOS da açılmıyor?

Oyun destek dönüş süresiyle ilgili daha iyisini yapmaya çalışacağız fakat diğer ülkelerdeki rakamlarla kıyaslandığında TR ekibinin dönüş süresinin hiç de kötü olmadığını söylemem gerek.

Diğer tüm şikayetlerinizle ilgili bizim yapabileceğimiz başka birşey olabilir miydi tabiki düşüneceğiz fakat bunların arasında önemli bir payı kural ihlalleriyle ilgili konulara vermenizin de çok doğru olmadığı kanaatindeyim. Kural ihlallerinin önüne geçilebilmesi için oldukça ciddi bir uğraş veriliyor ve söylediğiniz gibi göz yummak bir tarafa, oldukça katı cezalar ile ihlal yapanlar cezalandırılmaktadır.

Sizin gibi aktif oyuncularımızı kaybetmek istemeyiz, şikayet etmeye devam edin, biz de düzeltmeye çalışalım. :)

Merhaba,

Geri bildirimleriniz için çok teşekkür ediyorum. Bunları ekibimiz ile paylaşıyorum.

Mobil uygulamamız geliştirilmeye devam ediyor ve sürekli olarak güncelleme yayınlıyoruz. Yeni güncellemelerimiz ile tüm eksikleri gidermeyi hedefliyoruz.

yerel saat deyince 1 saat, oyun saati seçince 2 saat geri alıyor pc saatime (doğru saat) göre.evrensel zamanda elle ayarlama yapınca saati yakaladım ama 4dk geri yine pcden.

Hesabınızdan bize bu konuda bir ekran görüntüsü alarak yardımcı olabilir misiniz? Biraz önce ben test ettiğimde yerel zamanın Türkiye saatiyle uyumlu olduğunu görüyorum.

Sistem bizi dolandiriyor. Ben travianda senelerce açık arttırmadan ekonomimi sağlamlaştıran bir kullanıcıydım , fakat bu yeni sistemde bana satacağım eşyanın sistem ortalama bir fiyatını alıp anında kendisine satılacağını söyüyor. Yanlış !! süreki açık arttırmayı takip eden biriyim başladığım serveri başından beri takip ediyorum bu konuda ve asla ortalama falan aldığını düşünmüyorum. ortlamanın neredeyse yarı yarıya altında bir fiyata aliyor bizden. Bu konuda bi düzenleme yapılmasını istiyorum. Sattığım eşyayı hicbirzaman sattığım fiyata veya daha az bir fiyatına rastlayamadım

Aslında sistem ortalamayı alıyor fakat örneğin gece yarısı bazı ürünler çok ucuza satılabildiği için bunlar ortalamayı etkiliyor ve düşürüyor. Bu da bir yanılsamaya sebep olabiliyor.

Kesinlikle çok haklısın. güzel tespit, uzunca yazıp detaylıca bilgilendirdiğin için çok sağol.

Bunu zaten bir kere telefondan oyuna girip biraz kurcalayan herkes bütün hataları farkeder. sorun kingdoms ekibinin oyunla ilgilenmiyor olması gibi gözüküyor.

Oyunun açılmadığından haberi olmayanlar buglar için ticket atmamızı istiyor. bunun yerine bir kere oyuna girmeleri yeterli!

Merhaba,

iOS uygulaması çalışmakta ve oyun açılmaktadır. Sizin girememenize sebep olan sorun hakkında yardımcı olabilmemiz için bize yardım merkezinden ulaşabilirsiniz.

Odin

Community Manager dan gelmekte :))) köylerimin birinede KAOS ismi koymaya başladım :)) sevgili ODİN in oyunu oynanabilir kılma çabasından geliyor . KAOS un da samimi ve sıcak tavırlarını seviyorum ..

Bu teveccühünüzden dolayı çok teşekkür ederim. Sizin yardımınızla, Kaos'la beraber daha güzel bir forum ve daha zevkli bir oyun deneyimi sunmak için çalışıyoruz. :saint:

Aslında kulağa güzel geliyor. Fakat bu durumda saldırıda hiç de iyi olmayan Galyalılar saldırıyı nasıl yapar, keza tam tersi de Cermen için geçerli.

Merhaba,

Herkes oyun ve forum içinde bir isim(nickname) belirliyor. Bazıları bunları sadece rastgele bir kelime olarak seçse de bazıları üzerine düşünüp kendisiyle ilişkisi olduğunu düşündüğü bir isim seçiyor.

Benim ismim, bir çoğunuzun da tahmin ettiği gibi, İskandinav mitolojisindeki en büyük Tanrı olan Odin'den geliyor. Savaş ve bilgelik tanrısı olarak bilinir. Tek bir gözü vardır. Diğer gözünü Bilgelik Kuyusundan içebilmek için feda etmiş ve sonsuz bilgi elde etmiştir. Discord'ta ve diğer tüm platformlarda kullandığım profil fotoğrafı da bunu resmeden güzel resimlerden biri:

&thumbnail=1

Peki sizin isminiz(nickname) nereden geliyor:?:

Merhaba,

Vergi fonundaki hammaddeler sizin üretiminizden kesilmezler ve ayrı olarak üretilirler.

Oyuna daha çok oyuncu çekecek ve var olan oyuncuların beklentileri, istekleri dururken gereksiz bir güncelleme ile "bakın oyunu hala güncel tutmaya devam ediyoruz" mesajı.

TK ölüyor...

Aslında lobiden oyun dünyası sonunda bu listeye hemen erişebiliyor olmak da oyuncularımızdan gelen bir talepti. Bunu lobiye entegre ederek ve otomatik oluşturulmasını sağlayarak bunu yerine getirmeye çalıştık. ?(

Fakat bahsettiğiniz amaca hizmet edecek önerilerinizi de bekliyorum. :thumbup:

KonstanAdastra Komli Dede

Merhaba,

O zaman gördüğüm kadarıyla oyun süresiyle ilgili iki ortak öneri var. Yani genel olarak sürelerin uzatılması yönünde. Fakat uzun sunucu sürelerinin oyuncuların özellikle oyunun bazı aşamalarında sıkılmasına yol açtığı argümanı hakkında ne düşünüyorsunuz?

KÖROĞLU

Fakat bu biraz da işbirliğini destekliyor gibi geliyor kulağa. Peki bunun yarattığı sorunun ne olduğunuz düşünüyorsunuz?