Posts by Odin

Sevgili oyuncularımız,

Travian Kingdoms oyun turunun ne kadar zorlu olabileceğini hepimiz biliyoruz. Bu nedenle, bu konuyu oynayacağınız bir takım bulmanız için tahsis ettik.

Temsilciler aynı oyun turunda oynayabilir, ortaklar oynayamaz. Her ikisi için de Altın kullanımını etkinleştirebilir ve kısıtlayabilirsiniz. Bir avatarda toplam 2 temsilci ve 2 ortak olabilir.

Eğer aşağıdakilerden biri size uyuyorsa bu konuya bir yorum bırakın:

• Bir temsilci veya ortak arıyorum
    • Birine temsilci yada ortak olmak istiyorum
    • Bir ekip arıyorum
    • Zaten bir ekibiniz var ve daha fazla üye almak istiyorsunuz
    • Bir akıl hocası olabilirsiniz ve bazı yeni oyunculara Travian Kingdoms'ın nasıl oynanacağını öğretmeyi istiyorsunuz

veya listelenen noktaların herhangi bir kombinasyonu.

Kılıçlarınızı keskinleştirin!

Travian Kingdoms Ekibiniz

Sevgili oyuncularımız,

COM1nx3 ve COM2nx3 diplomasiye hoş geldiniz. Bu bölüm Travian Kingdoms'ın COM1nx3 ve COM2nx3 oyun dünyalarına ayrılmıştır.

Burada yer alan konudan diğer oyuncuları davet edebilirsiniz: Ortak/Temcilci Arama

Burada yer alan konudan başarı ve istatistik paylaşımlarını yapabilirsiniz: Doğum Günü Cümbüşü - İstatistikler ve başarılar

Bu oyun dünyalarının uluslararası forumdaki sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

Embassy - COM1nx3

Embassy - COM2nx3

Kendi başlığınızı oluşturabilir, mevcut tartışmaya katılabilir veya dünya başlar başlamaz istatistikler veya savaş raporları gibi bilgileri paylaşabilirsiniz.

• Başlangıç: Salı, 5 Mayıs saat 15:00 UTC +3
    • Oyun Versiyonu: BBash Gece Barışı
      • Dünya hızı 3x
      • Asker hızı 2x
    • Gece Barışı özellikleri:
      • 03:00 GMT+3 ile 11:00 GMT+3 arası barış yaşanacak.
      • Barış süresince haydutlara, natarlara ve vahşi hayvanlara saldırabilirsiniz.
      • Barış süresinde varacak şekilde saldırı gönderilemez.
    • Başlangıç Koruması: 4 gün yada 200 nüfusa ulaşana kadar
    • Tatil Süresi: 14 Güne kadar, öncesinde 48 saat geri sayım
    • Krallık Birleşimi: 10 Gün sonra mevcut
    • Tier 2 ve Tier 3 eşyaları: Daha iyi eşyalar çıkış günleri: Salı, 19.05.2020 ve Pazartesi, 01.06.2020
    • Dünya Harikası Aktivasyonu: 44. Günde, Pazartesi, 18.06.2020 saat 15:00 UTC+3
    • Yaklaşık Oyun Dünyası Süresi: 2-3 ay

Bir çok yazının arka planı siyah bu sebeple yazı görünmemekte.

Merhaba,

Bu durum Apple yeni karanlık mod güncellemesinden kaynaklanıyor. Şimdilik bu modu kapatabilirsiniz. Fakat sonraki güncellemelerde bu sorun bu mod için de düzeltilmiş olacaktır.

17332-mobile-anouncement1200-x-628-png

Sevgili oyuncularımız,

Şubat ayında Android ve iOs Harita Beta Testi'ni çıkardık. Tüm beta test kullanıcılarına ve tüm geri bildirimlere çok teşekkürler!

Henüz App Store'da görmediyseniz, yeni harita artık herkes tarafından kullanılabilir. Lütfen Uygulamalarınızı güncelleyin!

Değişiklik detaylarına aşağıdaki konulardan ulaşabilirsiniz;

Android Harita Beta Test v.1.4-0

iOS Map Beta Test v.1.9-0

Merhaba,

Kaybettiğiniz asker miktarı sahip olduğunuzla da ilişkili olduğundan, bu saldırılarda kaybettiğinizden daha çok kazanmak istiyorsanız daha fazla asker üretmeniz gerekir.

Görevler siyah renkte görüntü alamıyorum sürekli donuyor oyun ios oldugu içinmi bilmiyorum ama donmaması gerekiyor akıcı değil

Bu konuda hesabınıza özel bir durum olup olmadığının tespiti için aşağıdaki bilgilerle ve mümkünse sorunun ekran görüntüsü ile birlikte bize yardım merkezinden ulaşabilir misiniz;

Gerekli Bilgiler;

Cihaz marka ve modeli

İşletim sistemi versiyonu

Uygulama versiyonu

https://support.kingdoms.com/e…ort/home#page:tickets/new

X3 serverinde galya ile usta ismi ile oynuyorum. Bana 57 asker ve 1 kahraman ile saldırı geldi ve boşta 105 adet tuzağım olduğu halde benim kahramanım dahil 60 askerim öldü. Bu tuzaklar neden işe yaramadı bi açıklama bekliyorum ve zararımın karşılanmasını talep ediyorum. En kısa zamanda cvp verilirse sevinirim. X(

Bu konuda kayıtlı olduğunuz mail adresini kullanarak bize yardım merkezinden bir bilet oluşturabilir misiniz;

https://support.kingdoms.com/e…ort/home#page:tickets/new

Yardımınız için teşekkür ederim fakat Facebook mail adresimin şifresini unuttum ve bu linkini paylaştığınız forumu doldurdum 2 gün önce bana cevabı mail üzerinden mi atacaklar ?

Evet yanıtlar mail adresi üzerinden veriliyor.

İyi günler. Oyuna devam ediyorum adım adım. Köşk ile ilgili bir görev var. Köşk'ü seviye 5'e çıkarınca otomatik o görevdeki "Ödülü al" kısmına basınca Köşk 10. seviyeye çıkıyormuş. Ben bu görevi görmeden Köşk'ü zaten 10. seviyeye çıkarmışım. Şimdi o görevi silemiyorum "Ödülü al" deyince başka bir yere yönlendirmiyor oyun veya o görev otomatik silinmiyor. Belki o görevi yapsaydım ardından faydalanabileceğim yeni görevler olacaktı. Acaba telefondaki mobil uygulamadan kaynaklı bir sorun mudur diye bilgisayardan da baktım ama onda da aynı durumla karşılaştım. Konuyla ilgili ekran görüntülerini de bu mesajın ekinde gönderiyorum.

Bu durumda ne yapmam gerekir?

Merhaba,

Bu ödülü bir sonraki köyünüzde Köşk'ü 5. seviyeye çıkardığınızda kullanabilirsiniz.

BBash_Celebration2020_day.jpg

Sevgili oyuncularımız,

Yeni Büyük Doğum Günü Cümbüşü Mayıs'ta başlayacak. Tabi ki sizin için de bazı özel şeyler hazırlıyoruz Bugün size bunların bazılarını tanıtacağız.

Gün boyu sıkı mücadele ediyorsanız geceleri de tamamen kutlamya ayırma imkanınız olmalı. Bu nedenle bazı önlemler aldık ve bu sayede gece ateşkesine sahip bir speed dünya sizi bekliyor olacak. Böylece köyleriniz hakkında endişelenmenize gerek kalmadan bir içki içebilir ya da huzur içinde uyuyabilirsiniz.

Ve doğal olarak bu özel dünya başarılar da içeriyor:

• Büyük Doğum Günü Cümbüşü'nü bizimle beraber etkin olarak kutlayan tüm oyuncular, özel bir başarı elde edecekler.
    • Hiçbir parti tek başına eğlenceli değildir, bu nedenle bir takım olarak herkes için yeni başarıların kilidini açma fırsatınız olacak!

Ve hepsi bu değil... ama geri kalanı henüz açıklanmadı.

Sizi başka nelerin bekleyebileceği hakkında görüşleriniz var mı? Fikirlerinizi duymak için can atıyoruz.

Saygılar,

Sevgili oyuncularımız,

Öncelikle ülke ve aslında dünya olarak oldukça zor zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde bizler evimizdeyken bizim için çalışmaya devam eden tüm çalışanlara çok teşekkür ediyoruz. <3

#EvdeKal'abilecek kadar şanslı olan bizler de üstümüze düşeni yapıp, gerekmedikçe evden çıkmayarak onlara destek olmaya devam edelim! Siz de #EvdeKal'arak Travian Kingdoms oynamayı seçenlerdenseniz, sizi sosyal mesafeyi koruyarak sosyalleşmeye çağırıyoruz!

Sizden istediğimiz şey oldukça basit. Zaten şimdiye kadar yaptığınızı yapmaya devam etmek fakat ek olarak bizimle paylaşmak!

Nasıl katılırım?

Travian Kingdoms oynarken bir fotoğrafınızı çekin(yada çektirin) ve bu konu altından bizimle paylaşın. Fotoğrafta herhangi bir cihaz ve Travian Kingdoms ekranının açık olması yeterlidir. Yani fotoğrafta kişisel olarak yer almanız şart değil.

Peki kazanan nasıl seçilecek?

Travian Ekibince. Tabi her ne kadar fotoğrafta olmanız şart değilse de kazanmanıza yardımcı olabilir, fotoğrafın arka planı, ilgi çekiciliği gibi kriterler de tabiki jürinin kararını etkileyecektir.

O ekipten biri de fotoğrafını bizimle paylaştı, aşağıda görebilirsiniz. (Fotoğraftaki bir detay dikkatinizi çekti mi?) :)

&thumbnail=1

Ödüller

1. 100 Altın
    2. 50 Altın
    3. 50 Altın

Siz nasıl oynuyorsunuz?

windmill.png

Sevgili oyuncularımız,

COM1 için ek Altın başlangıcıyla ilgili görüşlerinizi duyduk. Şu anda evde kalan herkese destek olmak istiyoruz. Bu yüzden yerel hız turlarından birine başlayacak olan herkes 35 Altın daha kazanacak. Bu, oyuna toplamda 75 Altın ile başlayacağınız anlamına gelir.

Bu aşağıda listelenen oyun turlarını etkiler.

Salı, Nisan 7 at 3:00 pm CET (UTC +3)

· Arabiax3

· CZx3

· DEx3

· ESx3

· FRx3

· ITx3

· TRx3

Daha sonra Nisan ayında başlayacak olan diğer oyun turları hakkında sizi bilgilendireceğiz. Onlarla nasıl ilerleyeceğimize dair henüz bir karar yok.

Ayrıca, sıkça talep edilen bir oyuncu isteğini yerine getiriyoruz ve tüm bu yerel hız turlarında İngilizce oyun sürümlerini de etkinleştiriyoruz. Bazı alanlar, ör. Arap topluluğu, bu ilaveden diğerlerinden daha fazla kazanç sağlayacak. Her topluluk için eşit olmasını istedik ve bu yüzden bunu her alan adı için yayınlamaya karar verdik. Varsayılan dil hala yerel dildir.

Kendi profilinizdeki dili değiştirebilirsiniz (sağ üst) -> Ayarlar -> Dil

Eğer mümkünse, lütfen bu salgına karşı mücadeleye yardım edin ve evde kalın. Teşekkür ederiz.

Sevgili oyuncularımız,

Birçok oyuncu Nisan ayından itibaren normal bir hızda oyun dünyası istiyordu. Sizi duyuyoruz ve ek 1x hızında Oyun Dünyası başlatabildiğimizi için duyuruyoruz:

14 Nisan Salı saat 15:00'te UTC+3 COM3 başlayacaktır.

Yeni oyun dünyalarında da eğlenmenizi umuyor, geri bildirimlerinizi bekliyoruz!

Sevgili oyuncularımız,

Daha önce duyurusunu yaptığımız yaz saati değişikliği ülkemizde gerçekleşmeyeceğinden, ülkemiz sunucularında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Duyuru bu yönde güncellenmiştir.

Duyurudaki hatadan dolayı özür diliyoruz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.