Posts by ripper_COM

:mad: Yine kullanılamayan kupon sekmesini mi açmışlar :mad: Bizim kullanılamayan kuponlara verdiğimiz paralar tatlı geldi de yeniden mi açtınız ?

Kupon filan almayın arkadaşım. 40 gündür elimizde işe yaramayan kuponlar var. Bir çözüm de üretmiyorlar...

Görüştüğüm valiyi derebeyi yapacaksan 2. köyünü adamın yanında kurmana gerek yok. uzaktaki valiyi sınırların içinde olmasa bile derebeyi yapabilirsin. 2. köyünü başka bir valinin yanına kur ve onu topraklarına kat :)

Kahramanınız çalıntı malları krallık topraklarının dışında sattığı için hazineleri haydut başına satıyorsunuz. Ayrıca bu çalıntı mallar krallığınız için çok önemli. Krallığa faydalı olmak istiyorsanız kahramanınızı krallık topraklarına götürüp çalıntı malları o zaman satın. Ya da derebeyi olan arkadaşlar gizli hazine binası inşa edip hazine binasını aktif hale getirsinler. Hazine binası aktif olduktan sonra kendi köyünüzde de çalıntı malları satabilirsiniz.

İyi oyunlar...

Wikideki bilgiyi aktarıyorum arkadaşım.

"Birlik, hazine binasındaki hazineler yoluyla hep birlikte zafer puanı toplayabilir. Dünya Harikasının tamamlanmasının hemen ertesinde en çok zafer puanına sahip birlik oyunu kazanır!"

İyi oyunlar.

toplanan hazineler çevreni genişletmene yarıyor ve hanedana yeni üye almana yarıyor.her hazine tahıl üretimine katkı veriyor.ayrıca 1000 oluca hanedanlıkta bir slot daha açılıyor.2. sırada derebeylik var.3. sırayı bilmiyorum:)daha açılmadı.

Onların hepsi derebeylik slotu. Toplamda yedi adet derebeyi atayabiliyorsunuz.

Hayır, 3. köyünü hala kurabilirsin. Şehre yükseltme yaptığın zaman köy kurma boşluğunu doldurmazsın. Ama 3. köy için gerekli kültür puanını kullanmış olursun. Yani 3. köy için gerekli kültür puanının dolmasını beklemen gerekir

Yani üçüncü köy hakkını kullanmış oluyoruz ve dördüncü köy için gerekli olan kültür puanı ile üçüncü köyü kurabiliyoruz.

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Kralların köylerinin yarısını bir fazlasında hazine binası kurulabilir.(miş)

( (Köy sayısı) / 2 ) + 1

Benim bu cevaba sorum şu olacak. İkinci köye de hazine binası kurulabiliyor mu ? (Kral olmadığım için deneyemiyorum ;) )

Derebeyinin de hazine binası olduğu için onun topladığı hazineler onun hazine binasında birikiyor :) Derebeyin krallıktan ayrılıp başka krallığa geçerse topladığı hazineleri de beraberinde götürür :)

Sayın Oyuncu Arkadaşım Gerekli yaptırımlar sürmektedir ben Takip ediyorum Sizde Gamesultandan takip ederseniz anlaşma yapıldıktan sonra kodunuzu kullanır duruma gelir ama şuanlık tek çare beklemek ... ger.i aslında kodu satanlar bu konuda pasif anlaşma yapması lazım .. ve reklamını vermemesi gerekirdi eğer hizmet veremicekse ücret geri iade olması gerekli en azından bakıye olarak kalmalı

Benim GAMERSULTAN ile görüşmem anlamsızdır. Oyun kodunu yine oyun içinden bana sunulan GAMERSULTAN sitesinden aldım. Halbuki GAMERSULTAN Trvian:Kingdoms kodu satmıyormuş. Yani ben bir reklama filan tıklamadım ! Ben elimdeki kod karşılığı altını istiyorum. Kodu tedarikçisine iade edip, paramın orada ölü bir şekilde durmasını da istemiyorum ! Lütfen pasif davranıp bizleri tedarikçilerle karşı karşıya bırakacak bir sonuca sebep olmayınız !!!

Yaşanılan sorunlardan sonra kupon ile altın alımı kapatıldığı için GameSultan, GameSatis vb. kupon satan siteler artık bulunmamaktadır.

Sayın Oyuncu Arkadaşım Gerekli yaptırımlar sürmektedir ben Takip ediyorum Sizde Gamesultandan takip ederseniz anlaşma yapıldıktan sonra kodunuzu kullanır duruma gelir ama şuanlık tek çare beklemek ... ger.i aslında kodu satanlar bu konuda pasif anlaşma yapması lazım .. ve reklamını vermemesi gerekirdi eğer hizmet veremicekse ücret geri iade olması gerekli en azından bakıye olarak kalmalı

Kodu satanların bir kusuru bulunmamaktadır. Dolayısı ile onlarla görüşmem manasızdır. Yeni açılan bir server ve oyun olan Travian:Kingdoms oyuncularını kod satışı yapmayan sitelere yönlendirdiği için sen ve ben dahil kod alımı yapan oyuncularını mağdur etmiştir. Lütfen pasif davranıp bizleri mağdur edecek bir sonuca sebep olmayınız...

Şu an kupon alımı kapatıldığı için GameSultan, GameSatis vb. kupon satan siteler artık bulunmamaktadır.