Posts by plat_COM


  tr4 serverından bahsediyor enormousfate. server açılalı şu an itibariyle 31 saat oldu. jammi köyünü kurduğunda server açılalı 19 saat olmuştu. bu kadar hızlı köy kurulabiliyormuş görevlerle demek ki. ve jamminin dediğine göre hammadde alanlarını kurmazsan bir köyü içeriden merkez binası seviye 10 ile yıkabiliyormuşsun.

  i can not log in to my lobby. i play as plat on nordic 4 but cant even log in to the lobby. the game just logged me out like 30 mins ago and im still trying to log in.


  - - - Updated - - -  http://prntscr.com/azyv1u


  this is where im stuck at. the log in screen where you put your e-mail and password never shows up.


  ------


  i am able to log in now. so dont mind this thread.

  peki krallar bu valilerden vergi alabiliyormu


  alamazlar. kendilerine bağlı olmasa bile kendi krallık sınırları içerisindeki vali köylerinden vergi alabilirler, kendilerine bağlı olsa bile krallık sınırları dışındaki vali köylerinden vergi alamazlar diye biliyorum.

  arkadaş birliğe değil krallığa alabiliyor demek istemiş büyük ihtimalle. bunu tahminimce krallık sınırları dışarısındaki oyuncuya önce derebeyliği verip sonra derebeylikten azlederek yapıyorlar. oyuncu krallığa girdikten sonra derebeylikten azledilse bile vali olarak krallıkta kalıyor. aynı şeyi vahalarda da yapıyorlar. bir oyuncuya derebeyliği verip vahayı krallık adına fethetmesini sağladıktan sonra oyuncuyu derebeylikten azlediyorlar ancak vahalar hiçbir krallık arazisine komşu olmamasına rağmen yine de krallıkta kalıyor. bunların oyunun açığı olduğunu, oyuna özellik olarak eklenen şeyler olmadığını düşünüyorum.

  any alliance with more victory points than yours is considered higher ranked alliance compared to yours. you will gain 10 victory points for each treasure you steal from them.