Posts by Plankie

Jo, na pozdějších serverech informace byly, to je logické, ale když se nové funkce objevily poprvé, tak kromě základních oficiálních informací pořádně nevěděl nikdo nic, dokud si to nevyzkoušeli. Takhle to bylo myšlený, už chápeš?

A co vím, tak ani v T4 nejsou úplně všechny informace a vzorečky veřejné, jen si je za ta léta už hráči více či méně zjistili nebo odvodili. A právě kvůli tomu už pak jedou jako cvičené opičky a nadávají jak dlaždiči na každou změnu která je nutí tu jejich strategii změnit. Což je nejspíš taky důvod, proč se tady teď vztekáš, že se tu nedozvíš nějaký vzoreček nebo počet jednotek. Podle těch zmíněných 8 let soudím, že jsi příliš rozmazlený z T3/4, kde všechno znáš a všechno víš a dělá ti problém si zvyknout na novou hru, o které nevíš všechno.

(sorry za psychologický rozbor, jen se snažím přijít na to proč tak vyšiluješ, když ti někdo nechce prozradit nějakou informaci která není zrovna životně důležitá :D)

No jo, ale ani v T3 nebo v T4 se to nevědělo hned na prvním serveru. Ono by bylo zajímavější, kdyby byl každý server jiný, protože takhle všichni pořád dokolečka jezdí své našprtané "strategie" a TK za chvíli dopadne úplně stejně. Bohužel.

U většiny online her je nejzajímavější první, možná druhý server. Ale pak už všichni ví, co dělat, co čekat a veškerá zábava z objevování zmizí. A u vás mi přijde, že se snažíte to zkazit už na prvním serveru.

Chtít vědět bez špehování, kolik mají nataři defu, vskutku strategie hodná génia. Očividně opravdu není daleko doba, kdy nepříteli před plánováním útoku napíšeš "prosimtě řekni mi, kolik dáš za měsíc dohromady defu, chci na tebe za měsíc zaútočit, tak ať vím, jak moc si můžu teď rozbíjet armádu, dík".
    No, asi už jsem příliš staromódní hráč.

Ukaž mi, jak pošleš špehy na prázdné políčko na mapě. Potom třeba špehy vyzkoumu

No s jedním špehem stejně div světa pravděpodobně nevyšpehuješ. A 111. den (nebo kdy se ty natarky objeví) se blíží mílovými kroky, tak je nejvyšší čas abyste těch špehů stihli vyzkoumat dost, ne?

To že nevíte jaký def bude ve ww village je možná bug? Jáj, tak to pardooon.
    Nevím, mně přijde jako trochu rozdíl se ptát na něco, co je možná bug, když se to chová jinak než normálně nebo úplně nelogicky, a brečet po informacích, jaký je ten def u divu světa nebo jestli tam je zeď.