Posts by Baron Max

  Dámy a Pánové, přinášíme Vám záběry přímo z bunkru Veteránů ihned po dokončení (ne)úspěšné akce proti Ebrietas.

  Je příběh pravdivý ano či ne? Věřte nevěřte.


  Morsiho i Polyho screen je z průzkumníka / malování. Co se týče Tkey tak za toho mluvit nebudu. Ale asi to nebude mene... Tuším ale že jsme se hecovali že mu dáme všechny vesky na 0.

  Je to tak, Polyho věštící koule. Ještě před založením vesnice věděl že na něj půjdete... xD http://prntscr.com/r1ywl2

  Tak toto video som chcela použiť ja na vás....si ma predbehol :)))

  aspoň viem, že to, čo som doň chcela dať....by bolo úplne pravdivé

  lebo toto video som dala u nás do chatu - takže hrajte si to ďalej tak ako hráte a fakt

  tu už nebude žiadna cz sk komunita, lebo nikoho to nebude baviť a zázračne každý

  bude hrať svôj "posledný" server .....tak ako Elán robil svôj posledný koncert :))

  Sorry ale tohle video je neznámější meme na světě u nás na chatu to postovali ať na to něco vymyslím s Polenem po té vaší akci, takže nebuď paranoidní.

  Já souhlasím aby se vrátilo zpět to že jsi mohl mít jen jednu aktivní pokladnu ve vesnici s kapacitou 4.000. Už tehdy se říkalo že to je blbost. Protože všichni většinou staví speciální vesnice kde jsou jen pokladny a ty se pak líp brání než 20 vesnic s pokladny. Navíc ostatní pokladny dělají třeba jen na kapacitu 100-1000 takže vlastně brání jen jeden cíl a to už fakt nemá smysl. Vyhrává většinou ten kdo má nejvíc lidí a nejvíc vybere pokladů na daních. Aktivita a kreativita už nehraje takovou roli. Jen vybírat daně a útočit na loupežníky. Hlavně na com a comx je to rakovina. Domluvit se tam s rusy a turky na nějaký akci je jak jít do přestřelky s nožem... Před tím šlo útočit na pokladny i solo. Teď na to potřebuješ bouračku jak na div. :(

  za mě by bylo řešení udělat plnohodnotnou aplikaci na mobil což by přísun hráčů zvedlo.. nebudeme si nic nalhavat ne každý z nás může sedět u pc a ta appka je v podstatě nepoužitelná.. spousta z nás radsi klika v prohlížeči,ale to také není řešení staci aby člověk měl o něco slabší telefon a uz se mu to seka a nenaklika tam toho o moc víc než v té appce a navíc to žere o mnoho víc dat.. takze za me přísun hráčů nezmění zadna nová pravidla ani změna divů a hlavně delat takové zásadní změny na rozjeté serveru to prostě nejde..přísun hráčů změní jen to když společnost travian začne delat něco pro lidi a ne jen vydělávat.. :) když udělají něco pro to aby si ty lidi mohli v klidu mačkat v praci, na dovolené ci doma když nemají pc, dnes nejde jelikoz s appkou je to o nervy a na prohlížeči to není o moc lepší... takze za me pravidla neměnit a je to jen na travianu ci české servery nechá zaniknout diky nedostatku hráčů.. :) češi jsou rozmazleny a radsi nebudou hrát než aby něco 20 minut posílali z mobilu..

  Tohle tesat do kamene. Zlatá slova na 100% souhlasím.

  Já bych to nechal tak. Spíš by se mohl udělat nějaký bonus pro nově příchozí hráče aby je to motivovalo se zaregistrovat třeba i po týdnu a samozřejmě na to udělat speciální vlákno a třeba i herní upozornění že je otevřený speed s bonusem pro nově příchozí. Nějaké balíčky se surovinami nebo tak něco. Asi je to blbost ale podle mě když se současní hráči nedohodnou jestli chtějí 7 nebo 1 div, tak asi vymyslet něco jiného. Nevím kdo tady kdy stavěl div ale už vidím jak tady 180 lidí soupeří o 7 divů a jak 20 lidí bude stavit div, když je to pain stavit i ve 40lidech.