Posts by Baron Max

  za mě by bylo řešení udělat plnohodnotnou aplikaci na mobil což by přísun hráčů zvedlo.. nebudeme si nic nalhavat ne každý z nás může sedět u pc a ta appka je v podstatě nepoužitelná.. spousta z nás radsi klika v prohlížeči,ale to také není řešení staci aby člověk měl o něco slabší telefon a uz se mu to seka a nenaklika tam toho o moc víc než v té appce a navíc to žere o mnoho víc dat.. takze za me přísun hráčů nezmění zadna nová pravidla ani změna divů a hlavně delat takové zásadní změny na rozjeté serveru to prostě nejde..přísun hráčů změní jen to když společnost travian začne delat něco pro lidi a ne jen vydělávat.. :) když udělají něco pro to aby si ty lidi mohli v klidu mačkat v praci, na dovolené ci doma když nemají pc, dnes nejde jelikoz s appkou je to o nervy a na prohlížeči to není o moc lepší... takze za me pravidla neměnit a je to jen na travianu ci české servery nechá zaniknout diky nedostatku hráčů.. :) češi jsou rozmazleny a radsi nebudou hrát než aby něco 20 minut posílali z mobilu..

  Tohle tesat do kamene. Zlatá slova na 100% souhlasím.

  Já bych to nechal tak. Spíš by se mohl udělat nějaký bonus pro nově příchozí hráče aby je to motivovalo se zaregistrovat třeba i po týdnu a samozřejmě na to udělat speciální vlákno a třeba i herní upozornění že je otevřený speed s bonusem pro nově příchozí. Nějaké balíčky se surovinami nebo tak něco. Asi je to blbost ale podle mě když se současní hráči nedohodnou jestli chtějí 7 nebo 1 div, tak asi vymyslet něco jiného. Nevím kdo tady kdy stavěl div ale už vidím jak tady 180 lidí soupeří o 7 divů a jak 20 lidí bude stavit div, když je to pain stavit i ve 40lidech.

  And how can you know if it's some random kingdom less guy or coordinated effort when first thing people do when they red farmlist icon is to go to forum and cry how much spikers ruin game for everyone?

  On com2 few of our deffers coordinated with our farmers to spike greys around kingdom BM. We lost next to none off/farming units and had great returns on our def, but that doesn't matter cause not even an hour after def landed entire BM kingdom was crying on forum how spiking is a bs and we should be banned for that action.

  It's NEVER seen as a valid strategy/tactic.

  Because I and my teammates are very experienced and played a lot of hours per day. I wrote here how to find spikers. If you are useless, you never find the spikers and you never know if that is coordinate action or one sad boy, who just sent his little army to a few grey little villages. Guys, here you're the best. You use the most genius tactic on Travian Kingdoms = "JUST CRY ON FORUM" :D


  Don't hurt me guys, please. :S


  BTW: Very important. Only very active players and experienced players make farming as a "micro farm" and that is only helpful income for making more troops. So if your only one incoming resources are from "micro farming" you are probably mad or very mad. Micro farming is not the main essence of this game! 8|

  Sure, if it's a single disgruntled guy with 100 pop then that's easy, what if its one of top players from top kingdom. Are you gonna try to zero his villages? Cause sure as hell his kingdom is gonna stand behind him and it will be VERY costly for you.

  If he sent def to random grey villages without cooperating with his teammates from kingdom who farm a lot, he will have problems with them as well. But if he cooperates with other teammates we can speak about the tactic, not "spiking" as such. In the first case it's clear how to proceed. The second is hard to say, maybe just create a thread on the forum and start crying.

  Well, here goes problem of finding WHO is spiker.

  You can read all pages of defender points to try to find who spiked, but other than that, you have no chance to find spiker. Even then, sometimes you cant be completely sure you found right player.

  Maybe for one man, but for a group it's easy to find him and punish him afterwards. Everyone can screenshot each page of defenders and send attacks to villages with the spike. Every time we find spiker, we punish him right away. This game is about cooperating. It is hilarious how people are sending farmlists 8-16 hours per day in 10-30 min intervals and have a problem find one or two people who are sending def to grey villages. Very impressive. :/

  How many people are spiking and how many players use farm-bots? Is that a big problem for 200 farming people with great hammers destroy 1-2 people who are spiking and lose every troop in grey villages? Are you serious?! I remember days when people who were defending grey villages were kicked from alliances right away and were destroyed to 0 population in few hours. But now TOP players are lazy to cooperate, they are just crying to the forums. Bring back good hardcore players who want to cooperate and actually do something about it.

  Hello, if a player has a reinforcement in the WW and I will destroy his rally point where he has units, will the units return from the WW back?


  I know we ruined the granaries and the rally point of the players, then the units that were in reinforcement in the WW going back and died in the village without granaries.


  But I want to know officially that it works.

  Dámy a Pánové, co se děje? Na serveru je lidu prázdno. Byl spuštěn speciální CZ4 server, kde se dá dokonce v noci v klidu spát. Tak doufám že to brzy napravíte a brzy se všichni dostavíte. :)


  Max

  Teď jsem si psal s Chipem na skype. Noční mír kromě zákazu útoků přes noc taky zakazuje přihlášení do hry přes den. Ale zapomněli to oznámit jedná se o denní prohibici. Od 8:00-00:00 nebude možné hrát. Poté 00:00-8:00 můžete hrát ale jen stavit domečky a likvidovat ty zákeřné loupežníky. 8o:thumbup:

  Blacku budeš se muset snažit. Nebyla zde žádná diskuze jestli to chceme nebo ne. Ty jsi říkal, že ta diskuze někde byla ale ne na CZ. Tak ať si ten noční mír dají kde chtějí, ale tady to nechceme. Některé servery dostali výjimku. Myslím že ES3 & PT3, tak se snaž spolu s námi lobovat, aby CZ4 dostal taky výjimku. Děkujeme Blacku. ^^

  Jako Češi chceme hrát na českém serveru. Máme spoustu dalších serverů ale nejsou české.
  Máme pochopení pro hráče co si takový svět přáli ale kde jsou Ti co si ho přáli. Vidím tady jen ty co si to nepřejí... Nikde jsem ani nenašel debatu ohledně toho, že by si to někdo přál. Určitě ne tady na CZ. Pokud si to přáli Němci nebo Francouzi, tak ať si to dají na DE a FR... Nebyla tady ani žádná anketa! Na arabském regionu mají ankety jestli něco chtějí nebo ne, dokonce tam mají od kdy do kdy má být ten noční mír.
  مواعيد الهدنة الليلية بعالم اللعبة الخاص؟ <---- Hlasování od kdy do kdy má být noční mír.