Posts by TurKnighT

  Kutay kardeşim oyuncu sayısı bizim için bahane olamaz biliyorsun o yüzden gerek yok böyle polemiğe.Ama gördümki hala oyuncu birleşimi muhabbeti ve ittifaklar müttefikler hakkında konu açılmış benimde diyecek 2 cift sözüm var ozaman...
  Olan oldu oyun bitti.Herkes kendini rengini ustalıgını dostlugunu belli etti...
  Oyunu kazanmak için heryola başvurmak ayrı birşeydir
  Oyunu kazanmaya hakkı olmayanın binbir türlü işçevirenin karşısında durmak ayrı birşeydir.
  Bunu elbette herkes tam olarak algılayamaz anlayamaz
  Biz bize inananlarla ve emek veren arkadaslarımızın hatrına yolları ( usulü ve adabıyla,satış yapmadan ) kendimi çiğnememe ragmen denedik...
  E bizede Alsancaktaki gerçek emek veren gerçek oyuncuları tebrik etmek düşer...Tabi bazıları kendini biliyor.Yaptıklarınıda biliyor.Bırakalım unutalım gitsin.Onlar herserver herzaman bunu hatırlayacaklar...Oyun sonuçta kazanıldı.Bu serverda eR birliği çok daha fazla seyler kazanmıstır ve başarmıstır...Daha bizimle mücadele etmek isteyecek çok daha düzgün mert rakipler cıkacaktır karsımıza.
  Konu burada kapanmıstır dostlarım.Bahanelere polemiklere girmeye gerek yok.Sahada tekrar karsılasırsak ozaman sahada konusuruz.


  Güruhtan saygılar ve sevgilerle

  Kesinlikle bu olaya bir el atmanız gerekiyor.Ayrıca benimde bir önerim olacak.Travianın eski birlik sistemi özellikle her acıdan daha iyiydi.Ve bir birliğin profili oyuncuları madalyaları yönetimi forumu ittifakları savasları görünür bir şekilde yer alması travianı travian yapan bir sistemdi...Birliğin madalyası yoksa ozaman top10da yer almasınında bir anlamı yok.