Posts by ElRodriguezo_COM

  Jsi se zbláznil :) nemůžeš přece po CZ SK hráčích chtít aby hráli nějaký těžký server :)
  Oni si radši zapnou cz server kde si aspoň trochu můžou pohonit ego, když na jiný nemají :))
  čest vyjímkám

  No man thats not. I contacted support with ticket but any change!
  We should have 3times more VP then second kingdom, but we havent how is possible?
  We have from start server, everytime more treasures then VD how is possible that they have same number of VP like we? 4 days in a row, we have fake VP.. so its very very fair game :))
  For they is VP counting good but for DEVILS no.. how its possible?


  Thats not because cache, i runned it on two computers on five browsers... no change.. avatar name is DEVIL im writing from this ass because i cant login on forum with old acc (how is possible when i have new notebook with new instalation of windows?).  CtrlV.cz | Nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online


  We had 2k treasures yesterday 23:00! Im in zone of server time.
  ANd thats not all, lot of players on comx playing multiacc but multihunter is not working anymore or?


  I remember at older travian when somebody made second acc, multihanter banned him so fast.. give him punishment..
  Now MH catch some MULTI ACC Guys, he say that he is playing with brother and he is free again with both acc without any punishment (and he was blocked). HOW IS THIS POSSIBLE?


  Im playing travian 13 years, but i never was disapointed like last months.

  To se děje v případě, že jsi v něčím království ale tvůj král je tedy jiný. Tzn. že pokud královi vesnice nemají dosah pokladnice až k tobě, budeš platit stále tomu stejnému králi co platíš, pokud na tebe on sám nezaútočí(tím by jsi byl bez království).
  Od druhé vesnice už lze nastavit, kterému království chceš platit daně.


  Do území krále se dostaneš buď tím, že postaví další vesnici blíž tobě aby jsi měl dosah jeho pokladnice a nebo ty k němu.

  Jak říká Lored.
  Já to odjakživa dělám tak, že si rozklikám záložky který chci útočit, tab mačkám dokud nemám ohraničený tlačítko odeslat a pak jen záleží jak máš rychlý internet popř. nastavený nextpage tlačítko, nejlepší je na to Opera

  Zdravím,
  moje první otázka směřuje na KB.
  V logu od Blacka jsem se dočetl, že prý se to dnes mělo měnit z 2000 nas 1000 ale ve hře nic, to tedy znamená, že to platí pouze od začátku?
  Druhá otázka směřuje na mobilní aplikaci.
  Celkem dost velký problém vidím v tom, že tam není chat, aplikace je super toto, ale je to dost nevychytané.
  Např. nechápu, když si vyhledám hráče přes statistiky proč nemůžu rozkliknout jeho profil, to stejný u výpisu aliančních hráčů, ale to jsou maličkosti.
  Největší problém je chat, skrz to furt musím přepínat mezi aplikací a prohlížečem, protože na každým jde něco co na tom druhým ne, nebylo by lepší to spojit a udělat jednu věc co funguje na plno? :)  EDIT: Už se to změnilo díky za ochotu admini