Posts by merlouska_CZ

  Vážení hráči,


  jistě víte, že po konci herního světa můžete převést své zbylé zakoupené zlaté na libovolný herní svět na stejné doméně.
  Brzy budete mít i možnost převést své zlaté z mezinárodních (.com) herních světů na herní světy své země. Stejně tak budete moct převést i zlaté ze své země na mezinárodní herní světy.


  Toto platí pouze pro vaše zlaté v lobby, nikoli pro zlaté na aktivních herních světech.


  Přejeme vám příjemnou zábavu při hraní Travian: Kingdoms s touto novou funkcí!


  Váš Travian: Kingdoms Team

  Vážení hráči,


  mnozí z vás již znají každotýdenní soutěž na Facebooku, kde odpovídáte na otázky nebo řešíte obrázkové kvízy. Nyní máte možnost hlasovat o tom, jaké výhry by se vám v této soutěži líbily.
  Nejprve nějaké informace pro ty, kteří tuto soutěž ještě neznají:

  • každou středu se na facebookové stránce Travian: Kingdoms objeví otázka nebo obrázek a vy máte odpovědět
  • na odpověď máte 24 hodin
  • můžete vyhrát 3 různé ceny, vždy je to balíček zlatých a nějaké další předměty
  • pro účast je potřeba mít účet na Facebooku


  V této anketě můžete vybrat výhry, které by se vám líbily - můžete hlasovat pro více možností. Vaše odpovědi pro nás pak budou vodítkem k tomu, které odměny budeme v soutěži rozdávat :)


  Hlasování se uzavře 31. srpna 2016.


  Děkujeme za účast a jsme zvědavi, kterou odměnu byste viděli nejraději.


  Váš Travian: Kingdoms Team

  Nějaké další info k tomu:
  Důvody, proč chce game designer přidat informace o pokladech přímo na mapu:
  - více bojů o poklady, především ve střední fázi hry, kdy se "čeká" na div světa
  - počet pokladů je znakem dobrého krále
  - špehové jsou stále užiteční pro zjištění vojáků, defenzivních budov a počtu surovin
  - králové a jejich vévodové budou muset více plánovat svou strategii a rozhodnout se, zda chtějí mít hodně pokladů v jedné vesnici, na kterou pak může nepřítel zaútočit, nebo hodně vesnic s menším počtem pokladů, do kterých pak budou muset rozdělit své obranné armády

  Bohuzel jsou takto nastavena pravidla pro prevod kvuli tomu, ze v kazde zemi jsou jine podminky pro nakup zlatych (dane apod.), takze nejsou dovoleny presuny mezi domenami. Nicmene je mozne, ze casem se prida vyjimka pro mezinarodni servery, ale v tuto chvili nemuzeme nic slibit ani zarucit.

  Se změnami které jsou teď na testu se zvýšila dost extrémně cena za okamžité dokončení. Chápu li dobře ten smysl který tam teď je, tak dokončení jedné budovy na 15 hodin Tě vyjde na zhruba na 12-15 zlatek.


  Kdes k tem cislum prisel? Vypada to spis na 1-2 zlatky.

  Pocet utocicich spehu a jejich uroven vylepseni, pocet branicich spehu a jejich uroven vylepseni, zed, vodni prikop, populace obou hracu.


  Na shromazdisti je bitevni simulator, zkus si s nim pohrat.

  Ano, ale dej si pozor na to, kolik jednotek muze s hrdinou uhnout. Jeste doplnim, ze jako prvni uhybaji ty "nejcennejsi" jednotky. Takze pokud mas treba boty, se kterymi uhne 250 jednotek a mas 100 legionaru, 200 pretorianu a 100 imperianu, tak uhnou vsichni imperiani, 150 pretorianu a zbytek zustane ve vsi.

  Ne, v Travian: Kingdoms slouzi k uhybani Straspytlovy boty. Hrdina je ma obute = uhne s danym poctem jednotek, hrdina je nema obute = neuhne nic.

  Az bude zname datum restartu, bude to oznameno na foru. Nicmene nejakou dobu bych s restartem nepocitala, protoze nedavno byl restartovan cz2.