Posts by merlouska_CZ

  V Travian: Legends (T4) je to tak, ze div, ktery dosahne dane urovne jako prvni, to schyta od nepratel vic nez divy, ktere se na tutez uroven dostanou pozdeji. Je mozne, ze tomu tak je i v Kingdoms, nicmene overene to nemam.

  Prebrani vesnice z jine (a tim padem uvolneni slotu) mozne je.


  Snizovat loajalitu bez kulturnich bodu nelze, ale jen pokud prebiras novou vesnici. Pokud prebiras sam sobe, tak KB nepotrebujes, protoze pocet vesnic se ti nemeni.

  Lored neni rozhodci, nema ve hre zadne pravomoci, pouze odpovida hracum na otazky.
  Uz jsem to tady jednou psala - pro nas i pro vas je lepsi mit na supportu nekoho, kdo hru sam aktivne hraje, protoze ji pak rozumi lepe nez nekdo, kdo ji ma nastudovanou jen teoreticky. Vazne stojis o to, mit herni podporu, ktera tu hru nikdy nehrala a poradne nevi, jak se hraje?


  Co se oznameni updatu a zmen ve hre tyce, k tomu mame pristup pouze ja a Black. Vsichni ostatni hraci vcetne dalsich clenu tymu se to dozvidaji az pote, co je to oznameno na foru.

  Skryse vidis jen ty, nikdo ti je vybrat nemuze. A pokud mas porad ty same, tak tam se poklady neobnovuji - proste se vygeneruje skrys, tam je urcity pocet vojaku, pokladu a surovin. Jakmile odneses vsechny poklady a suroviny, skrys zmizi a po nejake dobe se ti vygeneruje dalsi. Podle tveho popisu to vypada, ze jsi jeste tu skrys nevybral kompletne, takze tam chodis uz jen pro suroviny a az je odneses, tak skrys zmizi a pote se nekdy vygeneruje dalsi.

  Lored se taky na support nevnucoval, bylo mu to nabidnuto z nasi strany.


  Ono uprimne - hrajici support je lepsi support nez ten nehrajici. Uz proto, ze vi, jak se to hraje, s cim se hraci obvykle potykaji, ma predstavu, jak moc jsou nektere bugy ci ne uplne doladene featury neprijemne atd. atd.
  Znam to z vlastni zkusenosti .. take mam lepsi prehled o problemech hry, kterou hraju, nez o problemech hry, kterou nehraju vubec, nebo jen okrajove. Predstav si, ze i ja se obcas Loreda na neco zeptam, protoze danou stranku hry jsem proste nezazila.
  Pokud budes chtit argumentovat tim, ze v tom pripade muze hrat na zahranicnim serveru - zkus si to nejdrive predstavit sam, jestli by te to bavilo a kolik tvych spoluhracu by te asi nasledovalo.


  Plus jak uz zde zaznelo - Lored jako supporter nema pristup k zadnym informacim navic, maximalne k tomu, co napisete na foru nebo v ticketech. Jedinou "vyhodou", kterou ma, je moznost zeptat se na chatu TK teamu, jak co funguje nebo jestli dane chovani je chyba ci ne. A pokud si myslis, ze to vyuziva jen k tomu, aby si ve hre pomohl, tak je to docela smutne. Spousta mych i Loredovych odpovedi, at uz tady na foru nebo na supportu, je zalozena na tom, ze jsme se meli na dany problem kde zeptat. Takze z toho mate prospech i vy.


  Secteno, podtrzeno: nemame v planu zakazat supporterum hrat. At uz se ti to libi nebo ne.

  Vážení hráči,


  věnovali jsme pozornost vaší zpětné vazbě ohledně posledních změn pro hrdinu - ta byla jak pozitivní, tak negativní.


  Tímto updatem bychom rádi vylepšili aktuální chování hrdiny. Změny budou nahrány na všechny servery ve čtvrtek 6. 8. 2015 ve 14:00, odstávka potrvá cca 15-30 minut.


  Seznam změn:

  • základní regenerace hrdinova zdraví bude zvýšena z 10 na 15 procent denně
  • především na začátku hry hrdina ztrácí hodně zdraví na dobrodružných výpravách. Počet dobrodružství, na kterých hrdina utrpí menší zranění, byl zvýšen ze 20 na 30 a navíc byla vážnost zranění ještě více snížena.
  • po dokončení tutoriálu už měl hrdina nižší zdraví, což dále zpomalovalo začátek hry. To bylo vyřešeno tak, že po dokončení tutoriálu bude mít hrdina 100 % zdraví.


  Uvítáme vaši další zpětnou vazbu a jsme zvědaví na vaši reakci na poslední změny u hrdiny.


  Váš Travian: Kingdoms Team